Reprezentacja PP |

Reprezentacja Piłki Plażowej

[BEACH SOCCER] Polacy zagrają w Dubaju! Znamy powołania!

14.10.2016

Znamy zawodników powołanych na turniej o Puchar Interkontynentalny w Dubaju oraz na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce plażowej, które odbędzie się w dniach 29 października - 6 listopada 2016. Biało-czerwoni rozegrają mecz z Tahiti (1 listopada 2016, 16:15), z Brazylią (2 listopada 2016, 17:30) oraz z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi (3 listopada 2016, 17:30. Rywali w dalszej fazie turnieju biało-czerwoni poznają później.

Aktualności

W ostatni weekend lipca dojdzie do historycznego wydarzenia. Swój debiut zaliczy reprezentacja młodzieżowa w piłce plażowej. Biało – czerwoni wystąpią w historycznym turnieju Talent Beach Soccer Tournament, który nazywany jest też nieoficjalnymi mistrzostwami Europy. – Chcemy te zawody wygrać – mówi trener naszej młodzieżówki, Wojciech Polakowski.

FORTUNA I Liga

Jak mówi sam o sobie „jest idealnym przykładem na to, jak nie postępować w piłce”. Złe wybory, brak cierpliwości, czasem też młodzieńcze szaleństwo. Adam Czerkas – bo o nim mowa – zapłacił za swoje decyzje nieobecnością przez kilka lat w najwyższych klasach rozgrywkowych. Teraz wraca.

Totolotek Puchar Polski

Choć na pozór faworyt dzisiejszego meczu jest wyraźny, to możemy zobaczyć dobre, a przede wszystkim wyrównane spotkanie. Z jednej strony stanie Lech Poznań, dla którego starcie o 18:30 będzie próbą generalną przed sobotnim pojedynkiem z Legią. Z kolei dla Zagłębia Sosnowiec będzie to jeden z kolejnych kroków do zwieńczenia kapitalnego sezonu. W Poznaniu zapowiada się więc kawał spotkania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności