Reprezentacja PP |

Puchar Polski

[WYWIAD] Grzegorz Niciński: Poprowadzić zespół na PGE Narodowym? To jest coś!

28.02.2017

Półfinał Pucharu Polski już o krok! 28 lutego o godzinie 18:00 Wigry Suwałki zmierzą się z faworyzowaną Arką Gdynia. – Fakt, finał jest na wyciągnięcie ręki, ale będziemy musieli wspiąć się na wyżyny. Móc prowadzić zespół na PGE Narodowym, to jest coś! Nie każdy może dostąpić tego zaszczytu – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka szkoleniowiec Arki Grzegorz Niciński.

Puchar Polski

38 lat temu Arka odniosła największy sukces w swojej historii, zdobywając Puchar Polski. W finale rozegranym na stadionie Motoru Lublin żółto-niebiescy wygrali 2:1 z naszpikowaną gwiazdami Wisłą Kraków, a jedną z bramek dla zwycięzców zdobył Janusz Kupcewicz. Legenda gdyńskiego klubu trzyma kciuki za drużynę w półfinałowej rywalizacji z Wigrami Suwałki i po cichu marzy o powtórce sprzed niemal czterech dekad.

Puchar Polski

Rozgrywki Lotto Ekstraklasy wystartowały w najlepsze, w tabeli pojawiają się pierwsze przetasowania, ale dla trzech klubów liczy się jeszcze rywalizacja o Puchar Polski. Wśród nich są Lech Poznań i Pogoń Szczecin, które w środę rozegrają pierwszy mecz półfinałowy. – Twardo stąpam po ziemi – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener ekipy ze Szczecina, Kazimierz Moskal.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Znamy zawodników powołanych na turniej o Puchar Interkontynentalny w Dubaju oraz na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce plażowej, które odbędzie się w dniach 29 października - 6 listopada 2016. Biało-czerwoni rozegrają mecz z Tahiti (1 listopada 2016, 16:15), z Brazylią (2 listopada 2016, 17:30) oraz z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi (3 listopada 2016, 17:30. Rywali w dalszej fazie turnieju biało-czerwoni poznają później.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży