Reprezentacja FWA |

Ekstraklasa

Kontrakt Patryka Lipskiego z Ruchem Chorzów rozwiązany

11.05.2017

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się trzecie posiedzenie Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych w sprawie wniosku Ruchu Chorzów S.A. o ustalenie bezskuteczności oświadczenia o jednostronnym rozwiązaniu kontraktu z winy Klubu złożonego przez zawodnika Patryka Lipskiego 12 kwietnia 2017 roku. Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych postanowiła oddalić wniosek Ruchu Chorzów S.A. Skutki prawne oświadczenia zawodnika wchodzą w życie dziś z art. 8 ust.9 Uchwały minimalne wymagania dla standardowych kontraktów zawodników w sektorze zawodowej piłki nożnej.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu pokonała w pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich Ukrainę 4:3. Na listę strzelców dla biało-czerwonych wpisały się Agata Sobkowicz, Justyna Maziarz i dwukrotnie Magdalena Knysak. Rewanż zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 13:30 w Chełmie.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

W bardzo dobrych nastrojach kończyły Turniej Państw Wyszehradzkich nasze futsalowe reprezentacje. Młodzieżówka do lat 19 zajęła drugie miejsce, ustępując pola jedynie Czechom, natomiast reprezentacja kobiet okazała się najlepsza! Polki nie przegrały żadnego meczu!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży