Reprezentacja FWA |

Ekstraklasa

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się trzecie posiedzenie Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych w sprawie wniosku Ruchu Chorzów S.A. o ustalenie bezskuteczności oświadczenia o jednostronnym rozwiązaniu kontraktu z winy Klubu złożonego przez zawodnika Patryka Lipskiego 12 kwietnia 2017 roku. Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych postanowiła oddalić wniosek Ruchu Chorzów S.A. Skutki prawne oświadczenia zawodnika wchodzą w życie dziś z art. 8 ust.9 Uchwały minimalne wymagania dla standardowych kontraktów zawodników w sektorze zawodowej piłki nożnej.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu pokonała w pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich Ukrainę 4:3. Na listę strzelców dla biało-czerwonych wpisały się Agata Sobkowicz, Justyna Maziarz i dwukrotnie Magdalena Knysak. Rewanż zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 13:30 w Chełmie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży