Reprezentacja FWA |

Futsal

[FUTSAL] Wojciech Weiss: Trzeba walczyć o każde zwycięstwo

20.04.2021

W miniony weekend swoje ligowe zmagania zakończyły najlepsze polskie futsalistki. Tytuł mistrzowski powędrował do Wielkopolski, do drużyny AZS UAM Poznań. O finałowych rozstrzygnięciach, ale także o zbliżającym się sezonie reprezentacyjnym i o pracy selekcjonera w dobie pandemii, rozmawiamy z trenerem kobiecej reprezentacji Polski w futsalu, Wojciechem Weissem. – To na pewno nie jest łatwy czas, ale liczymy, że wkrótce będziemy mogli wrócić na parkiet – mówi trener kobiecej reprezentacji.

Federacja

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że wrześniowe akcje szkoleniowe młodzieżowych reprezentacji Polski zostają odwołane. Swoje mecze zgodnie z planem rozegrają jedynie reprezentacja Polski do lat 21 i kadra U-19. Obie drużyny obowiązywać będą jednak wytyczne określone w protokole UEFA „Return to play”, a także „Protokół postępowania podczas akcji szkoleniowych PZPN”.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet w futsalu, Wojciech Weiss, powołał czternaście zawodniczek na turniej towarzyski Futsal Week Summer Cup – Varazdin 2019, który odbędzie się w dniach 27-30 czerwca w Chorwacji. Polki zmierzą się z Chorwacją (27.06, 16:00), Włochami (28.06, 16:00) i Mołdawią (30.06, 16:00). Wszystkie spotkania odbędą się w Varazdin.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności