Reprezentacja FU21 |

Reprezentacja Fustalu

[FUTSAL] Łukasz Żebrowski: Jak najlepiej przygotować się do historycznych eliminacji

17.01.2018

Kibice futsalu odliczają już dni do rozpoczęcia UEFA Futsal EURO 2018. Biało-czerwoni na mistrzostwach Europy pierwszy mecz rozegrają za niespełna dwa tygodnie. Przedsmakiem tej rywalizacji będzie Turniej Państw Wyszehradzkich. Tym razem bez naszej „dorosłej” reprezentacji, ale warto zwrócić uwagę na młodzież. – Dokonujemy pierwszej selekcji pod kątem przyszłorocznych eliminacji mistrzostw Europy U-19 – mówi trener naszej młodzieżówki, Łukasz Żebrowski.

I Liga futsal

Magazyn ze skrótami meczów, partner techniczny, wiele ciekawych firm oraz osobistości w zespołach – nadchodzący sezon pierwszej ligi futsalu zapowiada się rewolucyjnie. – Do tej pory, nie ma co ukrywać, była to trochę amatorka. Teraz wchodzimy w profesjonalizm, zapowiada się bardzo ciekawy sezon – zaciera ręce Sebastian Bednarz, prezes Acana Orła Futsal Jelcz-Laskowice, jednej z czołowych ekip pierwszej ligi.

Reprezentacja futsalu U-21

Piętnastu zawodników powołał trener Gerard Juszczak na zgrupowanie futsalowych reprezentacji młodzieżowych, które rozpocznie się w najbliższą sobotę w Warszawie. W gronie powołanych znaleźli się zarówno zawodnicy przymierzani do reprezentacji U-19, jak i U-21.

Specjalne

Co prawda we Włoszech nie cieszy się jeszcze taką renomą i prestiżem co Kamil Glik, ale sumiennie na to pracuje. A start ma dobry. Bo przecież nie każdy może się pochwalić tym, że reprezentuje barwy Lazio Rzym. A w tym klubie właśnie gra futsalowiec rodem z Giżycka, Jakopo Raubo.

Reprezentacja futsalu U-21

Momenty były…

23.04.2015

Nie udał się naszej reprezentacji U-21 dwumecz z rówieśnikami z Holandii. Pierwsze spotkanie biało – czerwoni przegrali 0:4, w drugim ulegli rywalom 1:3. – Po tych meczach mamy wiele wniosków na przyszłość – trener naszych młodzieżowców Gerard Juszczak stara się szukać plusów w meczach rozegranych w Białej Podlaskiej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży