Reprezentacja FU21 |

Ekstraklasa futsal

[WIDEO] Łączy Nas Futsal #33: Łukasz Żebrowski

25.04.2018

Łukasz Żebrowski, trener FC Toruń, a także selekcjoner kadry do lat 20 był gościem kolejnego odcinka magazynu Łączy Nas Futsal. Szkoleniowiec przeanalizował postawę swojego zespołu w rundzie zasadniczej Futsal Ekstraklasy, opowiedział o oczekiwaniach związanych z rundą finałową, a także planach reprezentacji młodzieżowej.

Reprezentacja Fustalu

Kibice futsalu odliczają już dni do rozpoczęcia UEFA Futsal EURO 2018. Biało-czerwoni na mistrzostwach Europy pierwszy mecz rozegrają za niespełna dwa tygodnie. Przedsmakiem tej rywalizacji będzie Turniej Państw Wyszehradzkich. Tym razem bez naszej „dorosłej” reprezentacji, ale warto zwrócić uwagę na młodzież. – Dokonujemy pierwszej selekcji pod kątem przyszłorocznych eliminacji mistrzostw Europy U-19 – mówi trener naszej młodzieżówki, Łukasz Żebrowski.

I Liga futsal

Magazyn ze skrótami meczów, partner techniczny, wiele ciekawych firm oraz osobistości w zespołach – nadchodzący sezon pierwszej ligi futsalu zapowiada się rewolucyjnie. – Do tej pory, nie ma co ukrywać, była to trochę amatorka. Teraz wchodzimy w profesjonalizm, zapowiada się bardzo ciekawy sezon – zaciera ręce Sebastian Bednarz, prezes Acana Orła Futsal Jelcz-Laskowice, jednej z czołowych ekip pierwszej ligi.

Reprezentacja futsalu U-21

Piętnastu zawodników powołał trener Gerard Juszczak na zgrupowanie futsalowych reprezentacji młodzieżowych, które rozpocznie się w najbliższą sobotę w Warszawie. W gronie powołanych znaleźli się zarówno zawodnicy przymierzani do reprezentacji U-19, jak i U-21.

Specjalne

Co prawda we Włoszech nie cieszy się jeszcze taką renomą i prestiżem co Kamil Glik, ale sumiennie na to pracuje. A start ma dobry. Bo przecież nie każdy może się pochwalić tym, że reprezentuje barwy Lazio Rzym. A w tym klubie właśnie gra futsalowiec rodem z Giżycka, Jakopo Raubo.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności