Reprezentacja FU21 |

I Liga futsal

[NA PARKIECIE] Zaczynamy sezon, który ma odmienić zaplecze futsalowe

22.09.2017

Magazyn ze skrótami meczów, partner techniczny, wiele ciekawych firm oraz osobistości w zespołach – nadchodzący sezon pierwszej ligi futsalu zapowiada się rewolucyjnie. – Do tej pory, nie ma co ukrywać, była to trochę amatorka. Teraz wchodzimy w profesjonalizm, zapowiada się bardzo ciekawy sezon – zaciera ręce Sebastian Bednarz, prezes Acana Orła Futsal Jelcz-Laskowice, jednej z czołowych ekip pierwszej ligi.

Reprezentacja futsalu U-21

Piętnastu zawodników powołał trener Gerard Juszczak na zgrupowanie futsalowych reprezentacji młodzieżowych, które rozpocznie się w najbliższą sobotę w Warszawie. W gronie powołanych znaleźli się zarówno zawodnicy przymierzani do reprezentacji U-19, jak i U-21.

Specjalne

Co prawda we Włoszech nie cieszy się jeszcze taką renomą i prestiżem co Kamil Glik, ale sumiennie na to pracuje. A start ma dobry. Bo przecież nie każdy może się pochwalić tym, że reprezentuje barwy Lazio Rzym. A w tym klubie właśnie gra futsalowiec rodem z Giżycka, Jakopo Raubo.

Reprezentacja futsalu U-21

Momenty były…

23.04.2015

Nie udał się naszej reprezentacji U-21 dwumecz z rówieśnikami z Holandii. Pierwsze spotkanie biało – czerwoni przegrali 0:4, w drugim ulegli rywalom 1:3. – Po tych meczach mamy wiele wniosków na przyszłość – trener naszych młodzieżowców Gerard Juszczak stara się szukać plusów w meczach rozegranych w Białej Podlaskiej.

Reprezentacja futsalu U-21

Po niepowodzeniach seniorów w eliminacjach mistrzostw Europy w futsalu, kibice nieśmiało zerkają na nasze nadzieje z reprezentacji młodzieżowej. A ta w poniedziałek i we wtorek zmierzy się w dwumeczu z rówieśnikami z Holandii. – Rywal silny, ale my także mamy zdolną młodzież – przekonuje Gerard Juszczak, trener reprezentacji U-21.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Pomocnik reprezentacji Polski do lat 21 Daniel Dziwniel zaliczył swój pierwszy występ w FC Sankt Gallen. Szwajcarska drużyna wygrała z SC Buochs 5:0, a obrońca rozegrał 90 minut. Bohaterem St Gallen został inny zawodnik polskiego pochodzenia. Dwa gole dla piątego zespołu Super League strzelił... Daniel Sikorski, były zawodnik Wisły Kraków.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży