Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w futsalu, które odbędzie się od 25.10.2018 do 31.10.2018 w Pruszkowie oraz  w Zrenjanin, w ramach którego rozegrane zostaną dwa mecze towarzyskie: Serbia – Polska 29.10.2018 oraz 30.10.2018 powołani zostali następujący zawodnicy:

Ekstraklasa futsal

„Liga będzie ciekawsza” – słowa klasyka pasują jak ulał do obecnej sytuacji w Futsal Ekstraklasie. Z takim małym zastrzeżeniem, że tyczą się od drugiego miejsca w dół, gdzie różnice punktowe są bardzo małe. Mimo że Rekord, który w poprzedni weekend świętował największy sukces w historii klubu, pauzował w tej kolejce, nadal pozostaje liderem.

Futsal

Głównym tematem kolejnego odcinka magazynu Łaczy Nas Futsal był czekający nas występ mistrza Polski Rekordu Bielsko-Biała w rozgrywkach UEFA Champions League w Rydze. Nasz gość, Janusz Szymura, prezes bielskiego klubu, opowiedział o kulisach przygotowań i oczekiwaniach zwiazanych z występem „rekordzistów” w Lidze Mistrzów. Nie zabrakło też bieżących tematów futsalowych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży