Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

W pierwszym magazynie Łączy Nas Futsal w 2020 roku pokażemy najpiękniejsze bramki poprzedniej rundy w Futsal Ekstraklasie. Piękne gole kibice oglądali też w pierwszej kolejce po świątecznej przerwie. Popis skutecznej gry dał Sebastian Grubalski, Michał Marek ustrzelił hat-tricka, a my zauważyliśmy podobieństwo jednego z graczy FC Toruń do filmowego ...Grundola. Nie zabraknie również tradycyjnie bramek z parkietów pierwszoligowych. Zapraszamy!

Reprezentacja futsalu A

Wiele o ostatnich miesiącach w polskim futsalu można powiedzieć, ale na pewno nie to, że kibice mogli się nudzić. Najpierw wizyty zagranicznych potentatów, potem niespodziewany sukces młodzieżówki, eliminacje do MŚ i zmagania bielszczan w Lidze Mistrzów. Gdy do tego dodamy coraz mocniej zauważalną pracę trenerów, zawodników czy też sędziów – mamy pełny obraz bogatych dwunastu miesięcy.

Ekstraklasa futsal

W tym odcinku magazynu Łączy Nas Futsal wrócimy do rozgrywek Futsal Ekstraklasa, która pauzowała ze względu na mecze reprezentacji. Zobaczycie cudowne trafienia w ostatnich sekundach meczu, dowiecie się jacy zawodnicy mogą startować w saneczekowej dwójce i usłyszycie komentatora, który...stracił głos. Pokażemy też bramki jakie strzelały nasze reprezentantki w meczach ze Słowenią, zajrzymy również na parkiety zaplecza Ekstraklasy.

 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności