Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

Jest jednym z wielu młodych graczy, którzy coraz śmielej poczynają sobie na futsalowych parkietach. Gdy jednak bliżej pozna się Jana Dudka, bo to o nim mowa, zyskamy przekonanie, że określenie „jeden z wielu” do niego na pewno nie pasuje. Pisze wiersze, udziela się społecznie. – Ale też zachowuję się jak każdy młodzieniec – uśmiecha się 21-latek.

Reprezentacja futsalu A

Cały świat zatrzymał się w związku z pandemią koronawirusa. Sportowcy nie są wyjątkiem. Jednym z krajów europejskich, w którym wirus powoduje największe spustoszenie, jest Hiszpania. Na Półwyspie Iberyjskim przebywa na co dzień bramkarz naszej reprezentacji w futsalu, Michał Kałuża. – Wiem, że sytuacja jest poważna, ale tak mocno tego się tutaj nie odczuwa – mówi 21-letni golkiper Burela FS.

Reprezentacja kobieca A

W sobotę mijał równo rok i jeden dzień od ostatniego meczu Katarzyny Daleszczyk barwach reprezentacji Polski. Tego samego dnia w starciu z Mołdawią w ramach eliminacji mistrzostw Europy nie tylko pojawiła się na murawie od pierwszej minuty, ale i wpisała się na listę strzelczyń. - Na treningach pokazałam trenerowi, że jestem gotowa i postawił na mnie. Bardzo się z tego cieszę - powiedziała po końcowym gwizdku pomocniczka biało-czerwonych.

Reprezentacja futsalu A

W specjalnym wydaniu magazynu „Łączy nas futsal” przedstawiamy kulisy awansu reprezentacji Polski w futsalu do kolejnej rundy eliminacji do mistrzostw Europy. Nasze kamery były tuż przy drużynie Błażeja Korczyńskiego podczas całego pobytu na Malcie. Zajrzyjcie z nami do szatni, zobaczcie jak wyglądała praca na treningach i zamknięte odprawy. Po prostu: poznajcie z bliska niesamowicie zgraną i… wyluzowaną ekipę!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności