Reprezentacja FA | mężczyźni

Puchar Polski futsal

Znani są już niemal wszyscy ćwierćfinaliści Pucharu Polski w futsalu. O rosnącym prestiżu tych rozgrywek najlepiej świadczy fakt, że w grze o trofeum jest już tylko jedna ekipa spoza Statscore Futsal Ekstraklasy. Dalej gra Sośnica Gliwice, która ma ambitne plany. Serca kibiców futsalu w tym sezonie podbiły jednak inne drużyny, które już niestety z rozgrywkami się pożegnały.

Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński poinformował o powołaniu na zgrupowanie i dwumecz z Norwegią dla Michała Kałuży (CD Burela Futbol Sala). Biało-czerwoni zmierzą się z Norwegami w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy. Mecze rozegrane zostaną 5 marca o godz. 13:50 oraz 8 marca o godz. 17:30 w Atlas Arenie w Łodzi.

Reprezentacja futsalu A

Gdy selekcjoner reprezentacji Polski, jednocześnie jedna z największych ikon futsalu, publicznie chwali na konferencji prasowej debiutanta, to musi to coś znaczyć. Na taki gest ze strony Błażeja Korczyńskiego po eliminacyjnych meczach z Portugalią zasłużył Mateusz Madziąg, 24-letni debiutant w kadrze. – To wygrany tego zgrupowania – podkreślił selekcjoner.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności