Reprezentacja Beachsoccer |

Reprezentacja Piłki Plażowej

[NA PIASKU] Reprezentacja Polski w coraz lepszej formie przed mistrzostwami świata! „Rywale nie będą mieć łatwo”

11.04.2017

Mocnym akcentem zakończyła ostatnie zgrupowanie przed wylotem na mistrzostwa świata reprezentacja Polski w beach soccerze. Biało-czerwoni po rzutach karnych pokonali aktualnego mistrza świata, Portugalię. – Posyłamy naszym rywalom sygnał, że nie będą mieć łatwo – mówi trener Marcin Stanisławski.

Reprezentacja Piłki Plażowej

W ostatnich latach na mistrzostwach świata w beach soccerze nasz kraj nie był reprezentowany. Tym razem będziemy mieli natomiast dwóch przedstawicieli – reprezentacja Polski w imponującym stylu zakwalifikowała się do turnieju. A to nie wszystko. Również w gronie „sprawiedliwych” będziemy mieć swojego człowieka. Będzie nim Łukasz Ostrowski, międzynarodowy sędzia ze Szczecina.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Biało-czerwoni zrewanżowali się i w drugim meczu towarzyskim pokonali Portugalczyków po rzutach karnych 2:0. W regulaminowym czasie padł rezultat 3:3, a na listę strzelców dla Polaków wpisali się Piotr Klepczarek, Filip Gac oraz Jakub Jesionowski. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Marcina Stanisławskiego ulegli 4:5.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Już na przełomie kwietnia i maja reprezentacja Polski w beach soccerze po raz drugi w historii zagra w turnieju finałowym mistrzostw świata. Zanim jednak wyleci na Bahama, biało-czerwonych czeka zgrupowanie i dwumecz z Portugalią. O krótką charakterystykę każdego z dwunastu zawodników, którzy wsiądą do samolotu, poprosiliśmy trenera kadry Marcina Stanisławskiego!

Sędziowie

Łukasz Ostrowski, międzynarodowy sędzia piłki plażowej ze Szczecina, został powołany na tegoroczne mistrzostwa świata! Turniej z udziałem 16 państw – w tym także Polski – odbędzie się na Bahamach od 27 kwietnia do 7 maja.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży