Reprezentacja Beachsoccer |

Reprezentacja Piłki Plażowej

Jak niedawno przyznał na naszych łamach trener reprezentacji Polski w beach soccerze Marcin Stanisławski był on jednym z pewniaków na wyjazd na mistrzostwa świata. Nie dość, że bardzo dobrze gra i broni go forma sportowa, to jeszcze ma kolejny atut – wiek. 20-letni Filip Gac, bo o nim mowa, był jednym z objawień turnieju eliminacyjnego w Jesolo, który Polska wygrała.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Trener Marcin Stanisławski ogłosił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2017 w Piłce Nożnej Plażowej, które w dniach 27 kwietnia – 7 maja 2017 roku odbędą się na Bahamach. Biało-czerwoni 22 kwietnia rozpoczną zgrupowanie w Nassau, a 28 kwietnia zagrają pierwszy mecz w grupie D z Japonią. Następnie zmierzą się z Brazylią (30.04.2017) oraz Thaiti (02.05.2017).

Reprezentacja Piłki Plażowej

Mocnym akcentem zakończyła ostatnie zgrupowanie przed wylotem na mistrzostwa świata reprezentacja Polski w beach soccerze. Biało-czerwoni po rzutach karnych pokonali aktualnego mistrza świata, Portugalię. – Posyłamy naszym rywalom sygnał, że nie będą mieć łatwo – mówi trener Marcin Stanisławski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży