Reprezentacja Beachsoccer |

Reprezentacja Piłki Plażowej

Rok 2017 nie przyniósł kibicom beach soccera takiej euforii, jaka miała miejsce po turnieju kwalifikacyjnym we włoskim Jesolo, gdzie Polacy gromili kolejnych faworytów i zapewnili sobie awans na mundial. Ale na nudę nikt nie mógł narzekać. Były emocje związane z losowaniem mistrzostw świata, z samym występem na mundialu, czy też wreszcie radość po awansie do grona ośmiu najlepszych ekip w Europie. I nadzieje odżyły.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Biało-czerwoni zakończyli zmagania grupowe w Superfinale EBSL. Polacy po porażkach z Hiszpanią i Portugalią tym razem nie dali rady Szwajcarom. O przegranej w sobotnim pojedynku zadecydowała trzecia tercja. W niedzielę Polska zagra o siódme miejsce w turnieju. O 13.30 zagramy z Białorusią bądź z Ukrainą.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Trener reprezentacji Polski w beach soccerze Marcin Stanisławski powołał zawodników na zgrupowanie w Terracinie oraz turniej Euro Beach Soccer League – Super Finał. W jego ramach Polacy zmierzą się z Portugalią (14 września, 16:00), Hiszpanią (15 września, 13:30) i Szwajcarią (16 września, 13:30), a także zagrają w fazie play-off (termin zależny od zajętego miejsca w grupie).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży