Reprezentacja Beachsoccer |

Reprezentacja Piłki Plażowej

[BEACH SOCCER] Marek Górecki: Oby to był długi i wyczerpujący sezon

26.06.2019

Zmagania na piasku w tym roku dopiero się rozpoczynają, ale kibice beach soccera w Polsce już na starcie mają dobre humory. Nasze klubowe drużyny nieźle wypadły na prestiżowym Euro Winners Cup, a KP Łódź był bliski wygrania całego turnieju wzorowanego na piłkarskiej Lidze Mistrzów. Dodatkowo nasza reprezentacja dwukrotnie pokonała Grecję (4:1 i 4:2). Czy w kolejnych tygodniach może być równie dobrze – o to zapytaliśmy byłego reprezentanta Polski i telewizyjnego eksperta, Marka Góreckiego.

Wywiady

Choć przed Euro Winners Cup trenowali razem tylko raz, to piłkarze plażowi KP Łódź zajęli drugie miejsce w najbardziej prestiżowym turnieju beach soccera – Euro Winners Cup. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, choć nie wiem, czy nawet do nas dotarło, jak wiele osiągnęliśmy. Kluczem do sukcesu była świetna obrona i dyscyplina na boisku – uważa Dariusz Słowiński, wybrany bramkarzem turnieju.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności