Reprezentacja Beachsoccer |

Reprezentacja Piłki Plażowej

[BEACH SOCCER] Sukcesy klubów i młodzież nadzieją na lepsze jutro

28.12.2018

Po udziale w mistrzostwach świata oraz w Superfinale Europejskiej Ligi Beach Soccera w ubiegłym roku, oczekiwania kibiców „plażówki” wyraźnie wzrosły, znów marzono o sukcesie. Przez minione dwanaście miesięcy nie udało im się sprostać. Trener Marcin Stanisławski nie załamuje jednak rąk, a z wielkim impetem zaczął przebudowę drużyny, która ma dawać radość kibicom.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Łódź po kilku latach panowania w tym roku przestała być stolicą męskiego beach soccera. Nadal jednak to miasto nie ma sobie równych w rywalizacji dziewczyn. Mistrzostwo Polski zdobyły ponownie zawodniczki Lady Grembach EE Łódź. Kto zapracował na sukces? Jakie prywatnie są złote medalistki MP? Kapitan złotej drużyny, Agata Pacler, scharakteryzowała dziewczyny z mistrzowskiego składu.

Aktualności

Kołobrzeg po raz kolejny stał się stolicą polskiego beach soccera. Odbyły się tam Mistrzostwa kraju w piłce plażowej. Pierwszy raz w historii drużyna Hemako Sztutowo sięgnęła po Mistrzostwo Polski, pokonując w finale BSC Boca Gdańsk 6:5. Brązowy medal wywalczył zespół KP Łódź, a najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Friszkemut ze zwycięskiej drużyny Hemako. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności