Reprezentacja A | mężczyźni

MŚ 2018

W pierwszym wtorkowym meczu grupy H reprezentacja Kolumbii przegrała z Japonią 1:2. Bramkę dla zespołu z Ameryki Południowej zdobył Juan Quintero, a dla ekipy z Azji trafiali Shinji Kagawa oraz Yuya Osako. W kolejnych spotkaniach Kolumbia zagra z Polską, a Japonia zmierzy się z Senegalem.

Reprezentacja A

W końcu! Czas na największą i najważniejszą piłkarską imprezę na świecie – Mundial. Przyznam szczerze, że nie mogłem się już doczekać tych mistrzostw. Jestem przekonany, że przed nami wielkie i niepowtarzalne emocje, wiele bardzo dobrych meczów, mnóstwo pięknych goli, efektownych dryblingów i niesamowitych interwencji bramkarzy. Mam również nadzieję, że będziemy świadkami narodzin nowych gwiazd, kto wie, może nawet w reprezentacji Polski. Głęboko w to wierzę – zapewnia Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja

Jose Mourinho w angielskiej prasie przekonuje, że Polska wyjdzie z grupy na drugim miejscu i trafi właśnie na Anglię. Hiszpańscy dziennikarze podkreślają, że z Robertem Lewandowskim w składzie wszystko jest możliwe. Włoscy uważają, że siłą polskiej kadry są piłkarze z Serie A. A senegalscy twierdzą, że reprezentacja dorobiła się rozgrywającego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży