Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[RAPORT KADROWICZA] Mistrzowska końcówka Jagiellonii

17.03.2018

Istny dreszczowiec obejrzeli kibice w Białymstoku. Jagiellonia do 93. minuty spotkania przegrywała z Arką Gdynia 1:2, ale dwie wspaniałe akcje dały ekipie Ireneusza Mamrota bardzo cenne zwycięstwo. Na wagę pierwszego miejsca w tabeli LOTTO Ekstraklasy! Pełne 90 minut w barwach gospodarzy rozegrali kadrowicze – Przemysław Frankowski i Taras Romanczuk. Sprawdź nasz raport kadrowicza z sobotnich meczów z udziałem reprezentantów Polski!

Wolontariat

Organizacja dnia meczowego to duże przedsięwzięcie operacyjne i logistyczne. Jako wolontariusz PZPN możesz stać się jego ważną częścią, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda ono „od kuchni” oraz zyskać cenne doświadczenie zawodowe. Do pomocy w realizacji naszych działań potrzebujemy osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach – zawsze jednak najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do działania. Sprawdź, czy znajdziesz obszar, w którym mógłbyś się wykazać i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Reprezentacja A

O jego harmonijne wejście do piłki seniorskiej zadbał Krzysztof Brede. Pozycję na boisku zmienił mu Michał Probierz, a szansę jeszcze lepszego wykorzystania potencjału, zmieniając system gry Jagiellonii Białystok, dał trener Ireneusz Mamrot. Dziś Przemysław Frankowski to jeden z najlepszych skrzydłowych w polskiej lidze.

Reprezentacja A

Robert Lewandowski w najbliższą niedzielę będzie miał okazję, aby świętować kolejne mistrzostwo Bundesligi. Aby tak się stało Bayern Monachium musi wygrać z RB Lipsk, a Schalke 04 Gelsenkirchen oraz Borussia Dortmund nie mogą wygrać swoich meczów. Emocjonująco zapowiada się też niedzielne spotkanie Sampdorii z Interem Mediolan. Sprawdź, z kim w weekend zagrają biało-czerwoni.

Europejskie puchary

W szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. W rywalizacji o najbardziej prestiżowe trofeum klubowe w Europie pozostały trzy ekipy z reprezentantami Polski w składzie – to Bayern Monachium Roberta Lewandowskiego, Juventus FC Wojciecha Szczęsnego i AS Roma Łukasza Skorupskiego. Z kim zagrają nasi kadrowicze?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży