Reprezentacja futsalu A

Już tylko godziny dzielą nas od debiutu trenerskiego w roli selekcjonera Błażeja Korczyńskiego. Jeden z najlepszych zawodników futsalowych w naszym kraju swój „pierwszy raz” zaliczy w meczu ze Słowenią. A dla naszej kadry zaczyna się tym samym ostatni etap przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy, które odbędą się właśnie na Słowenii.

Reprezentacja A

Na dzień przed meczem z Meksykiem, który odbędzie się w Gdańsku, na treningu reprezentacji odwiedził nas Sławomir Peszko. Reprezentant Polski przybył wraz z synem Marcelem, który na punkcie piłki nożnej ma kompletnego bzika. W tym odcinku zobaczycie też czy nasi reprezentanci wiedzą co to jest kaseta oraz dowiecie się, co syn Tomasza Iwana ma wspólnego z Przemysławem Frankowskim.

Reprezentacja A

– Przyjeżdżając na zgrupowanie kadry trzeba w każdej chwili potwierdzać, że jest się w dobrej formie i gotowym do gry. Każdy, kto dostaje powołanie ma podobne nastawienie. Droga do mistrzostw świata jest jeszcze długa. Skupiamy się na każdym kolejnym kroku. Tym razem przychodzi czas na starcie z Meksykiem, które będzie szansą, by się pokazać – ocenił pomocnik biało-czerwonych Rafał Wolski.

Reprezentacja A

– Niezależnie od tego czy to jest mecz o punkty, czy towarzyski, to zawsze gramy o zwycięstwo. Każde spotkanie w barwach reprezentacji Polski jest dla zawodników zaszczytem i honorem, bo bronimy barw biało-czerwonych. Chcemy sprawdzić nowe ustawienia taktyczne i personalne. Mogło wydawać się, że wynik nie jest najważniejszą sprawą. Ale my chcemy zwyciężać i sprawdzać nowe ustawienia, czyli dwa w jednym – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Meksykiem trener Adam Nawałka.

Reprezentacja A

– Reprezentacja Polski ma w swoim składzie wielu świetnych zawodników, grających na co dzień w bardzo dobrych klubach. Jest prowadzona przez bardzo doświadczonego trenera i widać tego efekty w rankingu FIFA. Na pewno będzie to zupełnie inny mecz niż ten, który rozegraliśmy ostatnio, ze względu na różny styl gry prezentowany przez naszych rywali – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Meksyku Juan Carlos Osorio.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży