Reprezentacja A

We wtorek, 12 września 2017 roku, rozpoczęła się pierwsza faza sprzedaży biletów na mecz eliminacji mistrzostw świata 2018 Polska – Czarnogóra, który odbędzie się 8 października o godzinie 18:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Pierwsza faza sprzedaży biletów jest dostępna tylko dla posiadaczy Karty Kibica. Sprzedaż otwarta rozpocznie się natomiast 19 września. Przypominamy również, że sprzedaż biletów w internecie odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl.

Aktualności

Już we wtorek startują rozgrywki Ligi Mistrzów. Weźmie w nich udział dziewięciu reprezentantów Polski, których występami z pewnością będziemy się bardzo emocjonować. Warto jednak pamiętać, że również we wtorek startuje faza grupowa młodzieżowego wydania tych elitarnych rozgrywek, w której zobaczymy również dziewięciu zawodników z polskim paszportem.

Reprezentacja A

Od wtorku wracają rozgrywki Ligi Mistrzów i od razu będziemy mieli konfrontację naszych napastników, gdy między sobą rywalizować będą Robert Lewandowski z Łukaszem Teodorczykiem. W środę interesująco zapowiada się spotkanie Szachtara Donieck z SSC Napoli. Sprawdź, jakie jeszcze mecze czekają Polaków w tym tygodniu w europejskich pucharach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży