Reprezentacja A

Przez kolejne dni kanały Łączy Nas Piłka będą retransmitować historyczne spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Na środowy wieczór zaplanowaliśmy legendarny mecz na Wembley, w którym zespół prowadzony przez trenera Kazimierza Górskiego zapewnił sobie awans na mistrzostwa świata. Początek starcia z Anglią z 1973 roku o godzinie 20:30. Kolejny mecz Polaków pokażemy w czwartek o 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Dla Jakuba Błaszczykowskiego – wyjmując niewykorzystany rzut karny w ćwierćfinale z Portugalią poza nawias – to były świetne mistrzostwa Europy. W pierwszym meczu to skrzydłowy asystował przy golu Arkadiusza Milika z Irlandią Północną. W drugim, wraz z Łukaszem Piszczkiem, należał do najlepszych przeciwko reprezentacji Niemiec. Przeciwko Ukrainie, w bodaj najsłabszym dla zespołu występie, to on przerwał impas i po krótko rozegranym rzucie rożnym zdobył zwycięską bramkę. Kolejne starcie ze Szwajcarią tylko podkreśliło znaczenie jego obecności na boisku i tego, co dawał drużynie.

Reprezentacje młodzieżowe

Odwołanie meczów reprezentacji narodowych i rozgrywek ligowych przyciągnęło uwagę kibiców, ale swoje spotkania miały również kadry młodzieżowe. – W naszych analizach przygotowań temat zagrożenia koronawirusem pojawił się bardzo wcześnie – mówi Marcin Dorna, selekcjoner reprezentacji U-17, która w marcu miała rozegrać turniej eliminacji mistrzostw Europy m.in. z Włochami.

Federacja

UEFA ogłosiła dzisiaj odroczenie swojego flagowego turnieju EURO 2020, który miał odbyć się w dniach 12 czerwca – 12 lipca bieżącego roku. Mając na uwadze zdrowie zawodników, trenerów i kibiców oraz nie wywieranie presji na administrację rządową państw gospodarzy tego turnieju, zdecydowano o przesunięciu mistrzostw Europy na rok 2021 (11 czerwca – 11 lipca). Ten ruch pomoże wszystkim krajom na dokończenie własnych rozgrywek ligowych, które zostały wstrzymane z powodu zagrożenia epidemią wirusa COVID-19.

Reprezentacja A

Przez kolejne dni kanały Łączy Nas Piłka będą retransmitować historyczne spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Na wtorkowy wieczór zaplanowaliśmy mecz, w którym zespół prowadzony przez trenera Adama Nawałkę był o krok od awansu do półfinału mistrzostw Europy. Początek starcia z Portugalią z 2016 roku o godzinie 20:50. Kolejny mecz Polaków pokażemy w środę o 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Reprezentacja futsalu A

Cały świat zatrzymał się w związku z pandemią koronawirusa. Sportowcy nie są wyjątkiem. Jednym z krajów europejskich, w którym wirus powoduje największe spustoszenie, jest Hiszpania. Na Półwyspie Iberyjskim przebywa na co dzień bramkarz naszej reprezentacji w futsalu, Michał Kałuża. – Wiem, że sytuacja jest poważna, ale tak mocno tego się tutaj nie odczuwa – mówi 21-letni golkiper Burela FS.

Reprezentacja A

Od kilku dni na Łączy Nas Piłka retransmitujemy historyczne mecze reprezentacji Polski. Dzisiaj na rozkładzie mamy dwa kolejne spotkania! Pierwszym z nich będzie konfrontacja zespołu prowadzonego przez Adama Nawałkę ze Szwajcarią na mistrzostwach Europy we Francji. O awansie zadecydowały żelazne nerwy i rzuty karne, które dały biało-czerwonym ćwierćfinał. Z retransmisją startujemy o godzinie 18:00. Bądźcie z nami!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności