Reprezentacja młodzieżowa U-18

Reprezentacja Polski do lat 18 poniosła porażkę w pierwszym meczu turnieju La Manga Cup z Portugalią 1:4. Honorowe trafienie dla biało-czerwonych po zmianie stron zanotował Javier Hyjek. Następny mecz Polacy zagrają z Norwegią (10 lutego o godzinie 18:00).

Reprezentacja A

–  Dla mnie to wielki dzień. Bardzo się cieszę, że mogę wrócić, że znów będę miał zaszczyt założyć koszulkę Wisły Kraków. Mam nadzieję, że dostarczę dużo satysfakcji z gry zarówno sobie, jak i kibicom. Wierzę, że będziemy mieli okazję cieszyć się z wielu wspaniałych chwil i po tych zawirowaniach będzie już tylko świeciło słońce – powiedział na swojej powitalnej konferencji prasowej po podpisaniu kontraktu z „Białą Gwiazdą” Jakub Błaszczykowski.

Reprezentacja A

Florencja na długo jeszcze pozostanie w pamięci neapolitańczyków jako miejsce wielkiej klęski. Tutaj, pod koniec kwietnia 2018 roku, Napoli zostało rozbite przez Fiorentinę, tracąc nadzieję na mistrzostwo. Dziesięć miesięcy później nadarza się okazja do rewanżu na gospodarzach za dotkliwą porażkę 0:3, choć drużynie Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika nie będzie łatwo o triumf ze względu na wysoką dyspozycję „Violi” w ostatnich tygodniach. Początek meczu w sobotę o godzinie 18:00. Transmisja meczu w Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4.

Aktualności

Filip Jagiełło to kolejny polski piłkarz, który będzie grał we Włoszech. Wychowanek Zagłębia Lubin już podpisał 4,5-letni kontrakt z Genoa CFC, ale do końca obecnego sezonu pozostanie w Polsce, by jak najlepiej przygotować się do młodzieżowych mistrzostw Europy. 21-letni pomocnik zamierza przez najbliższy czas w pełni poświęcać się macierzystemu klubowi i wywalczyć z nim jak najwyższe miejsce w LOTTO Ekstraklasie.

Reprezentacja kobieca A

Osiem zawodniczek z klubów zagranicznych powołał selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, Miłosz Stępiński, na turniej towarzyski Algarve Cup, który odbędzie się w dniach 27 lutego – 6 marca w Portugalii. Biało-czerwone zagrają 1 marca z Hiszpanią w Lagos, 4 marca z Holandią w Parchal oraz 6 marca w spotkaniu o miejsce w turnieju.

Reprezentacja A

Jakub Błaszczykowski został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Wisły Kraków. Wcześniej Błaszczykowski był zawodnikiem bez klubu, gdyż za porozumieniem stron rozwiązał umowę z VfL Wolfsburg. Reprezentant Polski pierwszy mecz w barwach krakowskiego zespołu będzie mógł zagrać w poniedziałek – Wisła Kraków zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności