Reprezentacja A

Bayern Monachium w Bundeslidze idzie jak burza – odnosi kolejne przekonujące zwycięstwa i systematycznie ucieka rywalom w tabeli. W sobotę mistrzowie Niemiec gościć będą na własnym stadionie zespół Schalke 04. Po niespełna dwóch miesiącach wróciły rozgrywki LOTTO Ekstraklasy. Wielkie emocje były zwłaszcza w Lubinie, gdzie Legia w doliczonym czasie gry ograła 3:2 Zagłębie. Sprawdź, co jeszcze czeka naszych kadrowiczów w ten weekend.

Reprezentacja A

Paweł Wszołek po raz ostatni w reprezentacji Polski w meczu o stawkę wystąpił w październiku 2016 roku, w starciu przeciwko Armenii. Zmienił wówczas kontuzjowanego Artura Jędrzejczyka. Później występował już tylko w spotkaniach towarzyskich. Dziś wychowanek Wisły Tczew przywdziewa trykot Queens Park Rangers, a w miniony weekend wrócił wreszcie do gry.

Reprezentacja A

Powraca LOTTO Ekstraklasa! Po niemal dwóch miesiącach przerwy na boiska znów wybiegną zawodnicy naszej rodzimej ligi. Wśród nich nie zabraknie także kadrowiczów Adama Nawałki. Do ciekawych starć dojdzie też w lidze niemieckiej oraz angielskiej, gdzie Grzegorz Krychowiak będzie miał okazję zagrać z Chelsea. Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisje meczów z udziałem biało-czerwonych!

Reprezentacja futsalu A

Był jednym z wyróżniających się zawodników w naszej reprezentacji na mistrzostwach Europy w Słowenii. To właśnie jego osobie zagraniczne media poświęcały najwięcej uwagi. Dzisiaj Michał Kałuża – bo o nim mowa – z perspektywy kilkuset kilometrów w rodzinnym domu w Bielsku-Białej ogląda rywalizację najlepszych europejskich reprezentacji i wspomina wydarzenia sprzed kilku dni.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży