Reprezentacja A

– Najważniejszą kwestią jest to, że zdobyliśmy dzisiaj trzy punkty na ciężkim terenie. Jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. Uważam, że nasza grupa w Lidze Narodów jest bardzo wyrównana i każdy wynik będzie w niej możliwy – powiedział na konferencji prasowej po wygranym 2:1 meczu z Bośnią i Hercegowiną selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski wygrała pierwsze spotkanie w rozgrywkach Ligi Narodów. W drugiej kolejce biało-czerwoni zwyciężyła w Zenicy z Bośnią i Hercegowiną. Mimo że nasza drużyna przegrywała po trafieniu z rzutu karnego, zdołała odwrócić losy meczu i sięgnąć po zwycięstwo 2:1. – Na pewno nasz zespół ma dużo jakości. Mieliśmy nienajlepszy początek, ale później wyglądało to lepiej – ocenił po meczu Kamil Jóźwiak.

Reprezentacja A

– Nie pierwszy i nie ostatni raz straciliśmy bramkę jako pierwsi. Nigdy nie jest łatwo gonić wynik, ale pokazaliśmy charakter i odwróciliśmy losy spotkania. Cieszę się, że przed przerwą udało mi się pomóc drużynie strzelonym golem. Na pewno ten mecz wyglądał lepiej niż ten w Amsterdamie, stworzyliśmy sobie dużo więcej okazji bramkowych – powiedział po meczu z Bośnią i Hercegowiną zdobywca pierwszej bramki dla biało-czerwonych Kamil Glik.

Reprezentacja A

– To był trudny mecz, także dla mnie osobiście. Nie mogłem złapać swobody, brakowało ostatniego podania. Ostatecznie jednak skończyłem z golem i asystą, co bardzo mnie cieszy. Dawno nie zdobyłem bramki, więc tym bardziej radość jest większa. A poza tym to był czternasty gol, więc odsunąłem od siebie fatum „trzynastki” – powiedział po wygranym meczu z Bośnią i Hercegowiną Kamil Grosicki.

Reprezentacja A

Reprezentacja Włoch wywalczyła komplet punktów w drugim meczu Ligi Narodów UEFA. Zespół prowadzony przez Roberto Manciniego skromnie pokonał Holendrów w Amsterdamie, a jedynego gola na wagę zwycięstwa strzelił w doliczonym czasie pierwszej połowy Nicolo Barella. Zwycięstwo dało Italii pozycję lidera w naszej grupie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności