Reprezentacja A

– Nie miałem dziś do obrony zbyt wielu trudnych strzałów. Po raz kolejny zagraliśmy bardzo dobrze w defensywie. Wykonaliśmy robotę i jedziemy na mistrzostwa Europy. Ktoś może utyskiwać na styl naszej gry, jasne, że jest to przyjemne, gdy drużyna gra pięknie, ale za styl punktów się nie przyznaje. Naszym celem był awans, osiągnęliśmy to i możemy się cieszyć – powiedział krótko po meczu z Macedonią bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny.

Reprezentacja A

Biało-czerwoni zagrali jeden z najlepszych meczów w eliminacjach UEFA EURO 2020, po raz siódmy w ośmiu spotkaniach zaliczyli czyste konto, a gole zagwarantowali Przemysław Frankowski oraz Arkadiusz Milik. W takim stylu, choć nie po łatwych 90 minutach, reprezentacja Polski pokonała Macedonię Północną (2:0) i awansowała na mistrzostwa Europy!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jekaterynburg – miasto w azjatyckiej części Rosji, położone w środkowym Uralu. To właśnie tam przyszło reprezentacji Polski do lat 21 zmierzyć się z Rosją w trzecim meczu kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego, zakulisowego materiału z tego spotkania!

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Aż jedenaście bramek zdobyli reprezentanci Polski w drugim meczu eliminacji UEFA EURO U-17. W Inowrocławiu rywalem biało-czerwonych był Liechtenstein, a zwycięstwo 11:0 pozwoliło drużynie Marcina Dorny zagwarantować sobie awans do kolejnej rundy kwalifikacji. We wtorek Polacy w ostatnim meczu zmierzą się z Belgią we Włocławku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności