Reprezentacja A

Przed nami kolejny weekend z ligowymi zmaganiami kadrowiczów. Najwięcej meczów z udziałem biało-czerwonych odbywa się w sobotę. Znów skutecznością wykazał się Robert Lewandowski, do bramki trafiali również zawodnicy Napoli: Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik, a także Kamil Grosicki w Hull. Kibiców kadry może ucieszyć fakt, że do gry wrócił w Southampton Jan Bednarek.

Reprezentacja A

Przed nami kolejny ligowy weekend w wykonaniu polskich piłkarzy. W Serie A dojdzie do ciekawej, ofensywno-defensywnej potyczki – Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w barwach SSC Napoli zmierzą się z Frosinone Calcio Bartosza Salamona. Transmisję z tego spotkania można będzie obejrzeć na antenie Eleven Sports 2. Sprawdź, gdzie oglądać mecze z udziałem polskich piłkarzy.

Puchar Polski

Za nami mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Znamy już osiem zespołów, które zameldowały się w kolejnej fazie rozgrywek i w przyszłym roku powalczą o awans do półfinału, skąd już tylko krok do decydującego meczu na PGE Narodowym. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami drużyn, które przystąpią do rywalizacji w ćwierćfinale Pucharu Polski 2018/2019.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży