Reprezentacja A

Czy uważa, że nowe ustawienie się sprawdziło? Kiedy zagramy trójką napastników? Co sądzi o memach z nim i Kubą? Oraz: kiedy odejdzie z funkcji, do której – zdaniem niektórych – "nie dorósł"? To tylko kilka z Waszych bezpośrednich pytań, z którymi w dzisiejszym odcinku "Studia z Kadry" zmierzył się selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. Odpowiedział na wszystkie – zobaczcie sami.

Reprezentacja A

– Trenerem jestem od pięciu miesięcy, ale czasu na pracę ze względu na wakacje było zdecydowanie mniej. Razem jesteśmy od dwóch miesięcy. Przed nami trudne zadanie odbudowy zespołu po wielkim rozczarowaniu. W naszej grupie Portugalia jest poza zasięgiem, nam pozostaje walka o drugie miejsce – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Włoch, Roberto Mancini.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski po porażce z Portugalią rozegra kolejne spotkanie w Lidze Narodów. W niedzielę rywalem biało-czerwonych będzie zespół Włoch, z którym zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. – To bardzo ważne spotkanie i moi piłkarze są tego świadomi. Zdają sobie z tego sprawę, że w Chorzowie będzie ciężka walka z Włochami. Najważniejsze dla nas jest zwycięstwo i zespół wyjdzie w najsilniejszym składzie – powiedział na przedmeczowej konferencji trener Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży