Reprezentacja A

AS Monaco będzie miało szansę dzisiaj wskoczyć na fotel wicelidera. Dla mistrzów Francji bardzo korzystnie ułożyło piątkowe spotkanie St. Etienne z Olympique Marsylia, które zakończyło się podziałem punktów. Aby przegonić marsylczyków zespół Kamila Glika musi wygrać w meczu z Angers. We Włoszech ciekawie zapowiada się spotkanie SSC Napoli – do wicelidera Serie A przyjedzie trzeci zespół ligi, czyli Lazio Rzym. Sprawdź, jakie mecze czekają biało-czerwonych w ten weekend.

Reprezentacja młodzieżowa U-18

Reprezentacja Polski do lat 18 poniosła porażkę 0:2 z Czechami w pierwszym meczu turnieju towarzyskiego w La Mandze. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie zespół Rumunii, z którym zmierzą się w niedzielę o godzinie 18:00.

Reprezentacja kobieca A

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, Miłosz Stępiński, powołał 24 zawodniczki na turniej towarzyski Gold City Women’s Cup, który odbędzie w dniach 28 lutego - 6 marca w tureckiej Alanyi. Polki przygotowują się do kwietniowych meczów eliminacji mistrzostw świata z Albanią (6.04) i Szkocją (10.04).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży