Aktualności

Po pierwszym golu już w trzeciej minucie swojego debiutu był w stanie przebić mur dla drużyny. Jednak wszystko co najlepsze oraz najważniejsze dla relacji Jakuba Błaszczykowskiego z Wisłą Kraków nastąpiło w kolejnych tygodniach oraz latach. Warto zrozumieć skąd się to uczucie wzięło, jak wpłynęło na jednego z najważniejszych polskich piłkarzy oraz topowy klub XXI wieku.

Reprezentacja kobieca A

Strzelały aż miło! W miniony weekend na listę strzelczyń w barwach niemieckich zespołów wpisały się cztery Polki. Trzy z nich trafiały w jednym spotkaniu. Do gry po wielu miesiącach leczenia kontuzji wróciła Silvana Chojnowski. – Nie było widać, że miała tak długą przerwę – powiedziała Łączy nas piłka Julia Matuschewski, która w niedzielę wystąpiła przeciwko niej.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Dla mnie szczęście to brak strachu. I tego strachu nie może być w zespole, wokół drużyny. Potrzebujemy zawodników pewnych siebie, pewnych tego, że dobrze się pokażą. Będę im powtarzał, że dla niektórych ten turniej może być drogą do wielkiej kariery, a dla innych ostatnie mistrzostwa w kadrze – pisze Jacek Magiera dla „Łączy Nas Piłka”. Za sto dni prowadzona przez niego reprezentacja Polski do lat 20 rozegra swoje pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata FIFA U-20.

Reprezentacja kobieca U-19

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 19 kobiet, Marcin Kasprowicz, powołał dwadzieścia zawodniczek na turniej towarzyski, który odbędzie się w dniach 27 lutego - 5 marca w tureckim Side. Biało-czerwone zmierzą się w nim z rówieśniczkami z Węgier, Kosowa i Czech. Zgrupowanie rozpocznie się 24 lutego w Szczecinie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności