Reprezentacja A

Bez reprezentanta Polski w bramce West Hamu drużyna z Londynu cierpiała przez niemal trzy miesiące. Gdy Łukasz Fabiański wrócił do gry, to obronił rzut karny oraz zanotował dwa czyste konta w trzech meczach. Niestety w piątek 34-latek znów przedwcześnie opuścił murawę z powodu urazu. – Nie jest on tak poważny, jak ostatnio – mówi dla Łączy Nas Piłka lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski. Poniedziałkowe badania rezonansem magnetycznym potwierdziły, że przerwa w grze naszego bramkarza potrwa tylko kilka tygodni.

Reprezentacja A

Odkąd Marcelo Bielsa został menedżerem Leeds, trudno wyobrazić sobie podstawowy skład bez Mateusza Klicha. Reprezentant Polski odwdzięcza się świetną grą, golami i asystami. – Przy tym trenerze Mateusz stał się innym zawodnikiem. Bielsa w prosty sposób wyjaśnił mu, czego od niego oczekuje. A syn pokazał, ile dla niego znaczy pełne zaufanie od szkoleniowca – twierdzi Wojciech Klich, który też był piłkarzem i w pierwszej lidze rozegrał 84 spotkania.

Reprezentacja A

Na Stadionie Narodowym w Warszawie historia tworzyła się na naszych oczach. Obiekt wypełnił się po brzegi, choć chętnych do obejrzenia na żywo starcia z Niemcami było znacznie więcej. Szczęśliwcy, którzy znaleźli się na stadionie, byli świadkami epokowego wydarzenia. Reprezentacja Polski po raz pierwszy w dziejach naszego futbolu ograła Niemców. I to bez straty bramki! Co więcej, pokonała drużynę, która trzy miesiące wcześniej została mistrzem świata! Zespół Adama Nawałki zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii polskiej piłki nożnej.

Reprezentacja A

Napoli prowadzone przez Gennaro Gattuso cały czas szuka własnej tożsamości. Forma drużyny daleka jest od oczekiwań, czego nie można powiedzieć o grających tam Polakach – Piotrze Zielińskim oraz Arkadiuszu Miliku. Oni należą do wyróżniających się postaci zespołu z południa Włoch, co udowodnili w poprzednich spotkaniach. Teraz przed nimi pojedynek z rozpędzonym Lazio w Rzymie (sobota, godz. 18:00, transmisja w Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności