Totolotek Puchar Polski

– Nie jestem z natury pesymistą, ale nie wybiegam w przyszłość. Skupiam się na tym, co jest tu i teraz. My po prostu gramy. Idziemy krok po kroku, odhaczamy kolejne spotkania. Bo co tu można planować? Lechia zrobi wszystko, by osiągnąć jak najwięcej – zapowiadał Piotr Stokowiec, szkoleniowiec drużyny z Gdańska, która po zwycięstwie 1:0 w Częstochowie z Rakowem zagra w finale Totolotek Pucharu Polski.

Reprezentacja A

Kamil Grosicki nadal w natarciu! W 41. kolejce Championship reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie przeciwko Wigan Athletic, a jego Hull City cieszyło się ze zwycięstwa 2:1. „Grosik” miał w tym swój udział – tuż przed końcem meczu zaliczył asystę przy golu Jordy’ego de Wijsa.

Totolotek Puchar Polski

Był mocny początek, było kilka groźnych sytuacji, ale to koniec przygody Rakowa Częstochowa z Totolotek Pucharem Polski. Półfinałowy rywal okazał się zbyt skutecznie broniący i o tę jedną bramkę lepszy. Awans do finału na stadionie PGE Narodowym dla Lechii Gdańsk zapewnił Artur Sobiech.

Reprezentacja A

Przemysław Frankowski nie zagrał w sobotnim spotkaniu 5. kolejki Major League Soccer z Toronto FC na BMO Field, które jego Chicago Fire zremisowało 2:2. O absencji reprezentanta Polski zadecydowała kontuzja. – Przemek ma uraz mięśni przywodzicieli i czeka go około dwóch tygodni przerwy – powiedział Łączy Nas Piłka Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności