Reprezentacja młodzieżowa U-21

Mateusz Bogusz został bohaterem czwartego spotkania kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy U-21. Trafienie zawodnika Leeds United w meczu z Serbią dało biało-czerwonym komplet punktów i pozwoliło utrzymać pozycję lidera w grupie. – Najłatwiej budować drużynę, jeśli się wygrywa. Tworzą się nowi liderzy – powiedział po meczu trener kadry Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Emocjonującym spotkaniem zakończył się turniej eliminacyjny U-17. Polacy pokazali charakter i zremisowali z faworyzowaną Belgią 2:2. Ostatecznie biało-czerwoni kończą zmagania na drugim miejscu, ale już wcześniej zapewnili sobie awans do dalszych gier. Decydująca batalia o awans do mistrzostw Europy odbędzie się w przyszłym roku.  

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacje Polski i Belgii już awansowały do drugiej rundy eliminacji Mistrzostw Europy do lat 17. W tabeli zespoły dzieli niewiele: choćby w podobieństwu wygranych nad Macedonią (odpowiednio 3:2 i 3:1) oraz Liechtensteinem (11:0 i 12:0). Jednak stawka wtorkowej rywalizacji wciąż jest wysoka. Transmisję z meczu we Włocławku przeprowadzi Łączy Nas Piłka, początek spotkania o godz. 15.30.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski nie dała szans Macedonii Północnej. Pewne zwycięstwo 2:0 (0:0) po trafieniach, których autorami byli Przemysław Frankowski i Arkadiusz Milik, dało „biało-czerwonym” awans na turniej finałowy UEFA EURO 2020. Zobacz obszerny skrót niedzielnego spotkania – z najważniejszymi sytuacjami pokazanymi w całości, od rozpoczęcia akcji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności