Reprezentacja młodzieżowa U-21

Od 10 sierpnia trwa sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 Polska – Wyspy Owcze, który zostanie rozegrany 7 września 2018 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Zagłębia w Lubinie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98. Bilety w cenie 15 i 20 zł będzie można nabyć przez portal „Łączy Nas Piłka”. Nie jest do tego wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

Wywalczony Superpuchar Niemiec w ubiegłym roku, trofeum w maju umieszczone w gablocie za kolejny tytuł mistrza Niemiec. Bayernowi Monachium i Robertowi Lewandowskiemu do pełni szczęścia zabrakło jednak dwóch zdobyczy, czyli zwycięstwa w finale DFB Pokal, a przede wszystkim w Lidze Mistrzów. Teraz nowy sezon i nowe cele przed „Lewym” i Bawarczykami – pierwszym jest zadaniem zdobycie w niedzielę krajowego Superpucharu w meczu z Eintrachtem Frankfurt. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Reprezentacja A

Po wielu dniach oczekiwania w końcu wróciły rozgrywki Premier League. Debiut w barwach West Ham United zaliczył Łukasz Fabiański, ale „Młoty” wysoko przegrały z Liverpoolem. Do składu Legii Warszawa powrócił Artur Jędrzejczyk i swój występ zakończył z golem na koncie. Pierwsze trofeum w tym sezonie zapisał na swoim koncie Robert Lewandowski. Jego Bayern Monachium wygrał w meczu o Superpuchar Niemiec, a Polak zdobył trzy bramki. Sprawdźcie, jak radzili sobie nasi kadrowicze.

Puchar Polski

W piątek, 10 sierpnia 2018 roku, o godzinie 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie pierwszej rundy Pucharu Polski. Udział w ceremonii weźmie Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN. Opowiemy również o największych zmianach, jakie czekają nas w nowej edycji rozgrywek. Transmisja od godziny 12:00 tylko na Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja A

Wiele lat przyjaźni, bardzo dobrzy kumple na boisku, a także poza nim. Wspólne tematy do rozmów i podobne spojrzenie na życie. Łukasza Piszczka i Łukasza Fabiańskiego łączy naprawdę wiele. „Fabian” w specjalnej rozmowie z Łączy Nas Piłka wypowiedział się o decyzji o odejściu z reprezentacji, lepszych i gorszych momentach, a także o tym, co „Piszczu” może robić po zakończeniu kariery. – W takich sytuacjach trzeba uszanować decyzję danej osoby. Niezależnie od tego w jakim momencie życia się znajduje, a także jakie czynniki złożyły się na podjęcie takiej decyzji – mówi Fabiański.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży