Reprezentacja A

Ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów zadecyduje, kto wywalczy awans do fazy pucharowej w grupie C. Zdecydowanie w najkorzystniejszej sytuacji jest liderujące SSC Napoli. Udział w kolejnej rundzie trzeba jednak dzisiaj przypieczętować, co wcale jednak nie będzie takie łatwe. Zespół Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego zagra na wyjeździe z Liverpoolem. Pierwszy gwizdek arbitra na Anfield Road zabrzmi o godzinie 21:00.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1998) poznała rywali w kwalifikacjach mistrzostw Europy 2021, które odbędą się na Węgrzech i w Słowenii. Biało-czerwoni trafili do grupy 5., w której zmierzą się z Serbią, Rosją, Bułgarią, Łotwą oraz Estonią. Kwalifikacje rozpoczną się w 2019 roku.

Aktualności

Robert Lewandowski znalazł się w gronie 50 piłkarzy, na których można głosować w plebiscycie Drużyna Roku UEFA. O tym, kto znajdzie się w najlepszej jedenastce 2018 roku, zdecydują kibice w głosowaniu internetowym. Wyboru będą dokonywali spośród pięciu bramkarzy, piętnastu obrońców, piętnastu pomocników i piętnastu napastników. Wyniki plebiscytu poznamy 11 stycznia 2019 roku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży