Reprezentacja A

Bardzo bolesny początek w Premier League zanotował Łukasz Fabiański i jego West Ham United. „Młoty” poniosły bardzo wysoką porażkę z mistrzem Anglii Manchesterem City. Polski golkiper aż pięciokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Pierwszą asystę zanotował Mateusz Klich w Championship. Leeds unied podzieliło się punktami z Nottingham remisując 1:1.

Reprezentacja A

Już w ten weekend początek zmagań w Premier League, w której występuje trzech polskich zawodników: Łukasz Fabiański, Jan Bednarek oraz Artur Boruc. W poprzednim sezonie Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony, a zwłaszcza „Fabian”. Najlepszy piłkarz West Hamu i w nowym rozdaniu powinien odgrywać kluczową rolę – zarówno w swoim klubie, jak i na angielskich boiskach. Jego zespół chce włączyć się do walki o czołowe lokaty. „Czarnym koniem” może być też Southampton Bednarka.

Centralna Liga Juniorów

Dokładnie 69 dni musieli czekać fani młodzieżowej piłki na kolejny mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Wraz z początkiem czerwca zakończył się sezon, który zdominowali młodzi piłkarze Korony Kielce. Czy teraz będzie podobnie? Pierwsza próba już w piątkowe popołudnie, a rywalem będzie Górnik Zabrze. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka od godziny 16:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności