Aktualności

Nawaf Shukralla z Bahrajnu został wyznaczony przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej na sędziego głównego meczu reprezentacji Polski z Senegalem. Spotkanie biało-czerwonych odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 17:00 stadionie Otkrytije Ariena w Moskwie. Asystentami będą Bahrajńczyk Yaser Tulefat i Katarczyk Taleb Al-Marri. Na sędziego technicznego FIFA mianowała Abdulrahmana Al-Jassima z Kataru.

Reprezentacja A

Schodzą razem do sali, robią sobie kawę lub herbatę, siadają przed telewizorem i patrzą – na czas mistrzostw świata to rytuał nie tylko kibiców, ale również piłkarzy. W reprezentacji Polski zainteresowanie mundialem jest spore, rośnie z kolejnymi meczami turnieju i wyczekiwaniem na chwilę, gdy w Moskwie biało-czerwoni zagrają z Senegalem. A oglądając inne drużyny piłkarze Adama Nawałki mogą też lepiej poznać specyfikę mistrzostw.

MŚ 2018

Przed nami ósme mistrzostwa świata w historii polskiej reprezentacji. Biało-czerwoni  na mundialu rozegrali dotychczas 31 spotkań, z czego na swoją korzyść rozstrzygnęli 15. Najskuteczniejszym polskim strzelcem wciąż pozostaje Grzegorz Lato, a zawodnikiem, który na tym turnieju rozegrał najwięcej spotkań, jest Władysław Żmuda.

Reprezentacja A

– Czujemy już atmosferę mistrzostw świata. W wolnych chwilach oglądamy mecze i trzeba przyznać, że poziom jest naprawdę wysoki. W Rosji nie ma słabych drużyn i każdy może wygrać z każdym. My nie możemy się już doczekać naszego starcia z Senegalem. Każdy jest gotowy, aby zagrać – powiedział na niedzielnej konferencji prasowej reprezentacji Polski Thiago Cionek.

Reprezentacja A

W niedzielę trener Bogdan Zając oraz dwóch piłkarzy spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej wyjątkowo wcześniej. – Plan to każdorazowo efekt naszej wewnętrznej analizy: dnia i treningu. Wyciągamy wnioski i ustalamy, korygujemy go – mówił asystent Adama Nawałki po czym odniósł się do turnieju.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży