I Liga

Dla Grzegorza Tomasiewicza obecny sezon ma być tym przełomowym. Występami w Pogoni Siedlce w NICE 1. Lidze chce dotrzeć na najwyższy poziom rozgrywkowy. Sam zapewnia jednak, że wszystko musi przyjść po kolei. - Zostałem wychowany tak, że nie zadowalałem się nigdy pozytywnymi opiniami, ani nie załamywałem się tymi negatywnymi. Zresztą już w Gdyni udowodniłem, że potrafię być cierpliwy – mówi w wywiadzie dla „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja A

Bezbramkowymi remisami ukończyli spotkania w pierwszej kolejce Ligi Europy Maciej Rybus oraz Jacek Góralski. W inauguracyjnym meczu Łokomotiw Moskwa wywiózł punkt ze stadionu Telia Parken, a Łudogorec Razgrad podzielił się punktami w wyjazdowej potyczce z tureckim Istanbul Basaksehir. Zwycięstwo zagwarantowało sobie natomiast Dynamo Kijów. Zespół Tomasza Kędziory odwrócił losy meczu i pokonał u siebie albańskie Skenderbeu. Reprezentanta Polski zabrakło jednak w kadrze meczowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży