Reprezentacja kobieca A

Z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa z kobiecą reprezentacją Polski w Łodzi do meczu eliminacji mistrzostw Europy z Hiszpanią nie przygotowuje się napastniczka Czarnych Sosnowiec, Dżesika Jaszek. W jej miejsce selekcjoner Miłosz Stępiński dowołał Katarzynę Daleszczyk z AZS UJ Kraków.

FORTUNA Puchar Polski

Arka Gdynia zmierzy się dziś w spotkaniu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna. Jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy żółto-niebieskich, Adam Danch, wierzy, że zwycięstwo w tym meczu będzie dobrym prognostykiem przed rundą wiosenną w pierwszej lidze. Gdzieś tam z tyłu głowy marzy mu się udział  w finale Fortuna Pucharu Polski, a raz był blisko, niestety kontuzja zniweczyła plany. 

Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński poinformował o powołaniu na zgrupowanie i dwumecz z Norwegią dla Michała Kałuży (CD Burela Futbol Sala). Biało-czerwoni zmierzą się z Norwegami w ramach kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy. Mecze rozegrane zostaną 5 marca o godz. 13:50 oraz 8 marca o godz. 17:30 w Atlas Arenie w Łodzi.

Ekstraliga kobiet

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować o zawarciu umowy sponsorskiej z producentem piłki Zina Sierra Pro 2.0. Na mocy porozumienia, począwszy od rundy wiosennej bieżącego sezonu, aż do zakończenia sezonu 2023/24 piłkarki Ekstraligi będą zobligowane do rozgrywania oficjalnych meczów dedykowaną piłką.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności