Reprezentacja A

Biało-czerwoni zagrali jeden z najlepszych meczów w eliminacjach UEFA EURO 2020, po raz siódmy w ośmiu spotkaniach zaliczyli czyste konto, a gole zagwarantowali Przemysław Frankowski oraz Arkadiusz Milik. W takim stylu, choć nie po łatwych 90 minutach, reprezentacja Polski pokonała Macedonię Północną (2:0) i awansowała na mistrzostwa Europy!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jekaterynburg – miasto w azjatyckiej części Rosji, położone w środkowym Uralu. To właśnie tam przyszło reprezentacji Polski do lat 21 zmierzyć się z Rosją w trzecim meczu kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego, zakulisowego materiału z tego spotkania!

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Aż jedenaście bramek zdobyli reprezentanci Polski w drugim meczu eliminacji UEFA EURO U-17. W Inowrocławiu rywalem biało-czerwonych był Liechtenstein, a zwycięstwo 11:0 pozwoliło drużynie Marcina Dorny zagwarantować sobie awans do kolejnej rundy kwalifikacji. We wtorek Polacy w ostatnim meczu zmierzą się z Belgią we Włocławku.

Reprezentacja A

– Każde spotkanie jest o trzy punkty i tak samo będzie w meczu z Macedonią Północną. Jeśli wygramy, da nam to komfort tego, że już jutro możemy być na EURO. Nie ma co ukrywać – jest to w naszych głowach, ale na pewno nas nie sparaliżuje, tylko doda otuchy. Do każdego spotkania podchodzimy na sto procent – powiedział na oficjalnej konferencji prasowej przed meczem z Macedonią Północną Bartosz Bereszyński, obrońca reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności