Aktualności

Władimir Putin, Dmitrij Miedwiediew i pod nimi Gabriel Jesus – maski tych osób można kupić w kramach na nabrzeżu Soczi. Jest też wszystko, co można sobie wymyślić z logiem mistrzostw świata: od pluszowych misiów do czapeczek z daszkiem, które kosztują 900 rubli i należą do tańszych rzeczy.

Reprezentacja A

Nie można zazdrościć analitykom grupowych rywali Polaków przy rozpracowywaniu pomysłu Adama Nawałki na podbicie mistrzostw świata. Po czterech latach rozwijania bazowego systemu opartego na wariantach 4-4-2, przed mundialem aż w pięciu z sześciu meczów towarzyskich biało-czerwoni rozpoczynali ustawieniem z trójką środkowych obrońców.

Reprezentacja

Adam Nawałka nie może zastąpić Roberta Lewandowskiego, Piotra Zielińskiego, Grzegorza Krychowiaka czy Kamila Glika – piłkarzy o podobnej im charakterystyce po prostu w kadrze nie ma. Jest za to pomysł, jak innymi rozwiązaniami sprawić, by reprezentacja w razie zmian nie cierpiała.

Reprezentacja A

– Nie zgodzę się z tym, że za mną słaby sezon. Może w pierwszych meczach zarówno ja, jak i cały zespół Legii nie wyglądaliśmy dobrze, ale wszystko zmieniło się od 5-6 kolejki. Wtedy byłem już w dobrej dyspozycji i ostatecznie zdobyliśmy mistrzostwo Polski. Na zgrupowanie reprezentacji przed mistrzostwami świata przyjechałem z drobnym urazem, chwilę ćwiczyłem indywidualnie, ale w Arłamowie brałem już udział we wszystkich ciężkich treningach. Teraz jest czas na złapanie świeżości i optymalne przygotowanie się do pierwszego meczu mundialu. To, że gramy we wtorek, może nam tylko pomóc – powiedział na piątkowej konferencji prasowej w Soczi obrońca reprezentacji Polski – Michał Pazdan.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży