Reprezentacja młodzieżowa U-20

Muzyka, a dokładniej polski rap to tylko jedna z jego pasji. Poznajcie bliżej Tymoteusza Puchacza, reprezentanta Polski U-20, piłkarza pierwszoligowego GKS-u Katowice. To kluczowa postać w zespole trenera Jacka Magiery, przygotowująca się do FIFA Mistrzostw Świata U-20, które odbędą się w tym roku w Polsce. – To będzie najważniejsza impreza w naszym życiu – podkreśla Puchacz.

Ekstraklasa

Piąty najskuteczniejszy, razem z Sandro Kulenoviciem, strzelec Legii Warszawa, który zdobywa bramki w trudnych dla drużyny momentach, grający niemal od „deski do deski” u obecnego szkoleniowca, a przecież na starcie sezonu w ogóle go w kadrze nie było. Wreszcie: lider formacji obronnej mistrzów Polski, po zmianie pozycji zyskał jeszcze więcej cech przywódczych. Artur Jędrzejczyk stał się dla Legii piłkarzem niezbędnym.

Ekstraklasa

Chociaż zarówno Waldemar Fornalik, jak i Adam Nawałka nie chcieli nadawać piątkowemu spotkaniu Piasta z Lechem (godz. 20.30) dodatkowego znaczenia, to okazja jak na Ekstraklasę jest wyjątkowa. Przecież do szkoleniowych pojedynków byłych selekcjonerów dochodzi bardzo rzadko – co tylko potwierdza, że powrót do ligowej rzeczywistości po szczycie kariery nie jest łatwy.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 przegrała w meczu towarzyskim z Irlandią 0:1. O zwycięstwie rywali zadecydowało trafienie w 5. minucie, a jego autorem był Joshua Giurgi. W następnym meczu piłkarze prowadzeni przez trenera Przemysława Małeckiego zagrają ze Słowacją.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności