Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Czuję po tym meczu rozczarowanie. Nie udało nam się osiągnąć tego, co chcieliśmy. Chcieliśmy bardzo wygrać to spotkanie, które znacznie przybliżyłoby nas do awansu na mistrzostwa Europy – powiedział po zremisowanym 1:1 starciu z Danią kapitan reprezentacji Polski do lat 21 Dawid Kownacki.

Reprezentacja A

W meczu z Portugalią pobił rekord występów w koszulce z orłem na piersi – wystąpił w reprezentacji po raz 103, a swoją grę podkreślił efektownym golem. Od początku tego zgrupowania nasza kamera śledziła i śledzi przede wszystkim tego, którego powołanie wielu poddawało ostatnio w największą wątpliwość. Drużyna biało-czerwonych, z Kubą Błaszczykowskim na czele, w kolejnym dokumencie z cyklu „Kadry z Kadry” – już na początku przyszłego tygodnia. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Na pewno czujemy spory niedosyt po tym spotkaniu, bo stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, a bramkę zdobyliśmy tylko z rzutu karnego. Realizowaliśmy dziś swój plan, wiedzieliśmy dobrze, jak grają Duńczycy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że będą operować piłką, bo grają tak od lat i byliśmy na to przygotowani – powiedział po zremisowanym 1:1 spotkaniu z Danią trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży