Reprezentacja A

Krzysztof Piątek strzelił dwa gole dla Genoi CFC w przegranym po rzutach karnych 6:7 meczu czwartej rundy Pucharu Włoch z Virtus Entellą. Reprezentant Polski, który rozegrał cale spotkanie, w regulaminowym czasie gry dwukrotnie doprowadzał do remisu pewnie egzekwując jedenastki. 23-latek na wysokości zadania stanął również w konkursie karnych, ale w decydującej próbie zawiódł jego klubowy kolega Gianluca Lapadula i sensacja stała się faktem. To trzecioligowiec gra dalej w Pucharze Włoch.

Reprezentacja futsalu A

Tym razem studio Łączy Nas Futsal odwiedził Miłosz Kocot – szkoleniowiec AZS Uniwersytet Śląski Katowice. Trener przeanalizował dotychczasowe mecze klubu z Katowic, uwzględniając derbową porażkę z Piastem, ale także niespodziankę, jaką było domowe zwycięstwo akademików z Gattą. Kilka słów poświęciliśmy także meczom reprezentacji Polski z Belgami.

Reprezentacja kobieca U-17

Drugi w historii występ na mistrzostwach Europy i wygrane w cuglach kolejne eliminacje. Tylko jedna porażka w ostatnich dwunastu miesiącach. Kobieca reprezentacja Polski do lat 17 pod wodzą trener Niny Patalon wróciła do europejskiej elity, a 2019 będzie rokiem kolejnych wielkich wyzwań przed „Orliczkami”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży