Reprezentacja A

Po nieudanych mistrzostwach świata, które dla reprezentacji Polski zakończyły się na fazie grupowej, spadek w rankingu FIFA był nieunikniony. W pierwszym podsumowaniu zestawienia po rosyjskim mundialu biało-czerwoni utrzymali jednak miejsce w czołowej dwudziestce najlepszych drużyn na świecie.

Aktualności

Kołobrzeg po raz kolejny stał się stolicą polskiego beach soccera. Odbyły się tam Mistrzostwa kraju w piłce plażowej. Pierwszy raz w historii drużyna Hemako Sztutowo sięgnęła po Mistrzostwo Polski, pokonując w finale BSC Boca Gdańsk 6:5. Brązowy medal wywalczył zespół KP Łódź, a najlepszym zawodnikiem okazał się Paweł Friszkemut ze zwycięskiej drużyny Hemako. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji.

Reprezentacja kobieca A

W weekend gole w I rundzie Pucharu Niemiec strzeliły Agnieszka Winczo, Julia Matuschewski i Patrycja Pożerska. W meczach towarzyskich z silnymi przeciwnikami grały Paulina Dudek i Katarzyna Kiedrzynek (PSG) oraz Aleksandra Sikora (Juventus). Na krajowym podwórku serię meczów bez straconej bramki kontynuuje Anna Szymańska, a do siatki trafiła bramkostrzelna środkowa obrończyni Małgorzata Mesjasz. Sprawdzamy, jak w ostatnich dniach radziły sobie nasze kadrowiczki.

Reprezentacje młodzieżowe

Za nami kolejny weekend w wykonaniu młodzieżowych reprezentantów Polski. Zwycięstwo w Pucharze Włoch zapisała na swoim koncie UC Sampdoria, w barwach której w podstawowym składzie wyszedł Dawid Kownacki. Czerwoną kartkę obejrzał za to młody piłkarz Górnika Zabrze Adrian Gryszkiewicz. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży