Reprezentacja A

O krytyce i hejcie z ostatnich miesięcy. O informacjach na temat złej atmosfery w drużynie. O słowach Zbigniewa Bońka i rozmowie z Robertem Lewandowskim tuż po niedzielnym meczu. No i o planach kadry na czas przed turniejem. Przed Wami długa rozmowa z Jerzym Brzęczkiem – pierwsza po tym, jak reprezentacja Polski zapewniła sobie awans na UEFA EURO 2020. Jakie uczucie przede wszystkim towarzyszy dzisiaj selekcjonerowi? – Przede wszystkim duma i radość z tego, że ten pierwszy cel postawiony przez prezesa Zbigniewa Bońka i zarząd PZPN został osiągnięty – podkreśla.

Reprezentacja A

Po przerwie na zgrupowanie reprezentacji Polski kadrowicze wrócili do rywalizacji w ligach. Trafieniem zdążył popisać się już Damian Kądzior, a jego Dinamo Zagrzeb pokonało HNK Gorica. Mimo że strzelecką formą imponuje Robert Lewandowski, Bayern Monachium nie znajduje się na pozycji lidera. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Na zbliżający się turniej UEFA Development selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15, Rafał Lasocki dokonał jednej zmiany: w miejsce Tommaso Guerico powołany został Dawid Ławniczak z Lecha Poznań. Młodzi biało-czerwoni zagrają z reprezentacją Rosji (21.10), Stanów Zjednoczonych (23.10) oraz Islandii (25.10).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Po zdobyciu jednego punktu w meczu z Rosją (2:2) podopieczni Czesława Michniewicza pojechali do Łodzi, gdzie zmierzyli się z Serbią. Nasza kamera towarzyszyła zawodnikom na każdym kroku. Zapraszamy do obejrzenia kulisów ze zwycięskiego spotkania reprezentacji Polski U-21. Gola na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Bogusz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności