Reprezentacja kobieca U-19

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Nina Patalon powołała dwadzieścia dwie zawodniczki na zgrupowanie, które rozpocznie się 26 sierpnia w Brzegu i w ramach którego biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie z równieśniczkami z Czech. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 18:00 w Grodkowie, a drugie 1 września o 17:00 w Brzegu.

Reprezentacja kobieca A

Emilia Zdunek nie przyjedzie na zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski, które rozpocznie się 27 sierpnia w Żywcu. Świeżo upieczona zawodniczka hiszpańskiej Sevilli na jednym z treningów nabawiła się urazu mięśnia czworogłowego uda i zdaniem lekarza zarówno klubowego, jak i kadrowego, nie zdąży dojść do pełni zdrowia.

Reprezentacja A

Bardzo bolesny początek w Premier League zanotował Łukasz Fabiański i jego West Ham United. „Młoty” poniosły bardzo wysoką porażkę z mistrzem Anglii Manchesterem City. Polski golkiper aż pięciokrotnie musiał wyjmować piłkę z siatki. Pierwszą asystę zanotował Mateusz Klich w Championship. Leeds unied podzieliło się punktami z Nottingham remisując 1:1.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności