Reprezentacja młodzieżowa U-21

Gdy kilka miesięcy temu przechodził do duńskiego Aarhus, selekcjoner reprezentacji Polski U-21 Czesław Michniewicz uznał to za krok w dorosłość. Minęło kilka miesięcy i Kamil Grabara udowadnia, że może podołać kolejnemu, dużo większemu wyzwaniu. Niedawno mówił, że po EURO wydarzy się coś ciekawego w jego karierze. W ostatnim czasie zrobił ogromny postęp i trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to wcale nie koniec.

Ekstraklasa futsal

Sezon 2019/2020 w ekstraklasie futsalu zapowiada się wyjątkowo. Ze względu na powiększenie Futsal Ekstraklasy do czternastu zespołów w gronie tym jest aż czterech beniaminków. Taka sytuacja nie miała miejsca nigdy wcześniej. I wiele wskazuje na to, że nowicjusze nie będą ograniczać się tylko do roli dostarczycieli punktów.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Ogrom pracy mieli biało-czerwoni w defensywie, żeby zatrzymywać rozpędzonych Włochów. Zdyscyplinowani Polacy konsekwentnie rozbijali ataki przeciwnika, a jednym z najbardziej zapracowanych zawodników był Mateusz Wieteska, który zanotował najwięcej przechwytów. – Po meczu nie byłem świadomy, że aż tyle razy interweniowałem. Cieszę się, że wykonałem swoje zadanie i pomogłem drużynie zagrać na zero z tyłu – mówi obrońca reprezentacji Polski.

Puchar Polski kobiet

– Musimy przeanalizować naszą grę i powiedzieć sobie prosto z mostu, w cztery oczy, jakie błędy popełniłyśmy – stwierdziła po przegranej 3:4 w finale Pucharu Polski z Medykiem Konin bramkarka Czarnych Sosnowiec, Anna Szymańska. W rozmowie z Łączy nas piłka opowiedziała też, co było przyczyną porażki, a także czy w kolejnym sezonie nadal będziemy mogli oglądać ją w barwach ekipy z Sosnowca.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Krystian Bielik na zgrupowanie reprezentacji Polski U-21 udał się doskonałym humorze, ponieważ jego Charlton Athletic awansował do Championship, czyli na drugi poziom rozgrywek w Anglii. Z zespołem Czesława Michniewicza polski obrońca też jest krok od awansu, ale do półfinału młodzieżowego EURO, do czego mocno się przyczynił. W meczach z Belgią i Włochami Bielik zdobył po golu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności