Europejskie puchary

Jeden reprezentant Polski jest już pewien gry w 1/16 finału Ligi Mistrzów. To Tomasz Kędziora, którego Dynamo Kijów już w poprzedniej serii spotkań zapewniło sobie awans. Cały czas walczą o to natomiast Łudogorec Razgrad, Łokomotiw Moskwa i 1. FC Koeln. W czwartkowy wieczór tylko jedna z tych ekip może dołączyć do Dynama, ale zadanie nie będzie proste.

Reprezentacja A

Liczba rekordów bitych przez Roberta Lewandowskiego jest bardzo długa. Począwszy od tytułu najlepszego strzelca w historii reprezentacji Polski, na najskuteczniejszym Polaku w rozgrywkach Ligi Mistrzów skończywszy. W tych ostatnich rozgrywkach kapitan biało-czerwonych ma już na koncie 42 bramki. Pod jednym względem znajduje się jednak w ścisłej czołówce.

Reprezentacja A

Bayern Monachium już wcześniej zagwarantował sobie udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Pomiędzy Bawarczykami a Paris-Saint Germain toczy się jeszcze walka o pierwsze miejsce w grupie B oraz rozstawienie w dalszej części rozgrywek. Dzisiaj zespół Roberta Lewandowskiego zagra o komplet „oczek” na wyjeździe z RSC Anderlecht Łukasza Teodorczyka. Drużyna mistrza Belgii na ten moment nie ma ani zdobyczy punktowej, ani bramkowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży