Reprezentacja A

–  Niestety, dziś przegraliśmy drugi mecz z rzędu. Uważam, że stworzyliśmy sobie sytuacje, które powinniśmy wykorzystać i mogliśmy nawet wygrać. Nie udało się. Bardzo boli ten stracony gol. Jest w nas pewna blokada – powiedział po meczu z Włochami wprowadzony na boisko w drugiej połowie Kamil Grosicki.

Reprezentacja A

– Z pewnością nie zasługiwaliśmy dziś na zwycięstwo, bo Włosi byli lepszym zespołem, kontrolowali przebieg spotkania. Myślę jednak, że mogliśmy ten mecz zremisować. Bardzo szkoda bramki straconej w takich okolicznościach, w doliczonym czasie gry – powiedział po przegranym 0:1 spotkaniu z Włochami Arkadiusz Milik.

Reprezentacja A

Ostra dyskusja legendy polskiej bramki, Jana Tomaszewskiego, ze znanym z kanału Footroll Maćkiem „DissBlasterem” Krawczykiem, a także Tomasz Kłos i Patryk „Lachu” Lach analizujący poszczególne elementy reprezentacji Włoch – m.in. to mogliście zobaczyć w przedmeczowym wydaniu naszego „Studia z Kadry”, prosto z murawy Stadionu Śląskiego. Na niewiele ponad 3 godziny przed rozpoczęciem starcia Polaków z Italią w Lidze Narodów wprowadzaliśmy Was, z wysokości murawy Stadionu Śląskiego, w atmosferę tego spotkania. Posłuchajcie!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 w piątek zremisowała na wyjeździe z Danią, nie wykorzystując szansy na ponowne objęcie pozycji lidera grupy 3 kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Wciąż jednak zachowuje nadzieje na bezpośredni awans do turnieju finałowego przyszłorocznych mistrzostw, a udziału w barażach – w przypadku zwycięstwa z Gruzją – może być niemal pewna. Jak wygląda obecnie sytuacja biało-czerwonych?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży