Puchar Polski

Kadry obu drużyn i ich droga do finału Totolotek Pucharu Polski, wypowiedzi ekspertów, rozmowy z trenerami Cracovii oraz Lechii Gdańsk, przedstawienie kluczowych zawodników, alfabet tej edycji rozgrywek, a także pucharowa wyliczanka… Wszystko to znajdziecie w Programie Meczowym przygotowanym specjalnie na finał Totolotek Pucharu Polski, który jest już dostępny do bezpłatnego pobrania na portalu Łączy Nas Piłka. Co istotne, nasz magazyn w wersji papierowej otrzyma także każdy kibic na Arenie Lublin.

Puchar Polski

W minionych sezonach statuetkę Złotego Buta Atlas otrzymywali Jarosław Niezgoda i Artur Sobiech. A kto w tym roku zostanie najlepszym zawodnikiem finału? O to zapytaliśmy Lukasa Haraslina, zdobywcę Totolotek Pucharu Polski z Lechią Gdańsk w sezonie 2018/2019 oraz Bożydara Iwanowa, komentatora Polsatu Sport. Wielki finał pomiędzy MKS Cracovią a Lechią Gdańsk już w piątek, 24 lipca o 20:00 na Arenie Lublin.

Aktualności

Stało się! Przemysław Płacheta będzie od nowego sezonu zawodnikiem Norwich, a więc klubu, który właśnie spada z Premier League. Skrzydłowy młodzieżowej reprezentacji Polski zagra zatem na zapleczu angielskiej ekstraklasy razem z innymi polskimi zawodnikami. Występujący ostatnio w Śląsku Wrocław zawodnik podpisał z „Kanarkami” czteroletni kontrakt.

Ekstraliga kobiet

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Telewizja Polska mają przyjemność poinformować o zawarciu umowy dotyczącej Ekstraligi kobiet. TVP przeprowadzi transmisję na antenie TVP Sport z jednego spotkania w każdej kolejce. Kontrakt będzie obowiązał przez trzy kolejne sezony (2020/21-2022/23).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności