Reprezentacja A

Gdy jako dzieciak rozpoczynał treningi w Pelikanie Łowicz, zapewne nie spodziewał się, że będzie miał okazję kilkadziesiąt razy nakładać narodowy trykot, wystąpić w mistrzostwach Europy oraz i grać dla takich klubów jak Olympique Lyon czy Łokomotiw Moskwa. Niezależnie od sukcesów, obchodzący dziś 29. urodziny „Rybka” ciągle jest taki sam, jak wtedy, gdy wychowywał się na Korabce, łowickim osiedlu zwanym potocznie „Pekinem”.

Wywiady

Paweł Dawidowicz został w sierpniu piłkarzem Hellas Werona, drużyny, która dopiero co spadła z Serie A. To będzie jego drugi rok występów na zapleczu włoskiej ekstraklasy. Dzięki regularnej grze w Palermo dostawał powołanie na zgrupowania reprezentacji Polski. Ma nadzieję, że teraz nic w tej kwestii się nie zmieni. Chciałby jednak odgrywać ważniejszą rolę w zespole narodowym.  – Wierzę, że mój czas dopiero nadejdzie – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja A

Nie wszystkie ligi wznowiły już swoje rozgrywki, ale w najbliższy weekend kibiców i tak czeka sporo emocji. W Pucharze Niemiec o awans do kolejnej rundy zagrają Bayern Monachium i VfL Wolfsburg, a w polskiej lidze czeka nas „mecz przyjaźni” pomiędzy Legią Warszawa a Zagłębiem Sosnowiec. Sprawdź, gdzie oglądać mecze z udziałem reprezentantów Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży