Reprezentacja A

Trwa kolejny ligowy weekend w wykonaniu reprezentantów Polski. W sobotę do siatki trafił Kamil Jóźwiak, którego Lech Poznań pokonał ŁKS Łódź 2:0. W 15. kolejce Serie A na Stadio Renato Dall'Ara w Bolonii dojdzie do starcia biało-czerwonych. Łukasz Skorupski będzie próbował powstrzymać Krzysztofa Piątka i jego AC Milan. Jakim rezultatem zakończy się to starcie? Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

Reprezentacja futsalu A

Polska dwumecz z silną reprezentacją Serbii zakończyła... remisem. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych (4:1), w drugim lepsi okazali się rywale (3:5). Nie da się jednak na mecze z Serbią patrzeć wyłącznie w wąskiej perspektywie dwóch spotkań rozegranych na Dolnym Śląsku. Za biało-czerwonymi eliminacje do Mistrzostw Świata, a na początku przyszłego roku preeliminacje do mistrzostw Europy.

Reprezentacja kobieca A

38 lat – tyle czasu minęło od pierwszego międzypaństwowego meczu kobiecej reprezentacji Polski. Od tego momentu w naszym kraju pojawiło się wiele wysokiej klasy piłkarek. Z okazji 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej w porozumieniu z byłymi selekcjonerami oraz ekspertami postanowiliśmy wybrać najlepszą kobiecą „jedenastkę”, co wcale nie było takie łatwe. Mimo niecałych czterech dekad, na kartach historii zapisało się wiele fantastycznych zawodniczek, które zrobiły międzynarodową karierę.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności