Puchar Polski

Przez Puchar Polski prowadzi najkrótsza droga do Europy – mówi Michał Buchalik, bramkarz Wisły. – Marzę o tym, by Korona zagrała na PGE Narodowym – powtarza prezes kieleckiego klubu, Krzysztof Zając. Korona ma tak wąską kadrę, że nie pozwoli sobie na poważne rotacje w składzie i trener Gino Lettieri nie zamierza oszczędzać swoich zawodników przed ligowym spotkaniem z… Wisłą Kraków już w sobotę. Na razie wszyscy skupiają się jednak na dzisiejszym starcu, które rozpocznie się o godzinie 20:45.

Reprezentacja A

Tylko raz w pięciu kolejkach nowego sezonu w pierwszym składzie Bayernu Monachium wyszli razem Arjen Robben, Franck Ribery i Robert Lewandowski. O ile Polaka nie brakuje nigdy, o tyle Holender i Francuz są znacznie częściej rotowani przez Carla Ancelottiego. A może to początek tworzenia drużyny o nowych skrzydłach i piłkarzach odpowiedzialnych za wspieranie najlepszego napastnika Bundesligi?

Reprezentacja kobieca A

Kobieca reprezentacja Polski uległa na wyjeździe faworyzowanej Szwajcarii 1:2 w swoim drugim meczu eliminacji mistrzostw świata. Jedynego gola dla biało-czerwonych strzeliła Ewa Pajor. – Jestem pewna, że ten mecz da nam dużo wiary w siebie, bo nawet Szwajcarki były zaskoczone naszą postawą – powiedziała kapitan reprezentacji Polski Katarzyna Kiedrzynek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży