Ekstraklasa

Ostatnie miesiące w karierze tego młodego golkipera zapiszą się złotymi zgłoskami. Jeszcze na początku roku mało kto go bowiem kojarzył. Dzisiaj natomiast wielu uznaje za jednego z najlepszych bramkarzy w piłkarskiej elicie. Tomasz Loska, bo o nim właśnie mowa, jest jednym z liderów rewelacji ekstraklasy – Górnika Zabrze. Znajduje również uznanie w oczach trenera Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski U-21. – Rok temu o tej porze grałem w Rakowie Częstochowa w drugiej lidze, walczyłem o awans na zaplecze ekstraklasy. W pół roku zadebiutowałem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce i mam zaszczyt występować w kadrze młodzieżowej – opowiada w rozmowie z Łączy Nas Piłka Tomasz Loska.

Reprezentacja A

We wtorek 5 grudnia 2017 roku rozpocznie się prowadzona przez FIFA sprzedaż biletów przeznaczonych dla kibiców finalistów FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018. Wnioski o zakup wejściówek można składać do 31 stycznia 2018. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona FIFA.

Reprezentacja A

Bartosz Kapustka strzelił debiutanckiego gola w Bundeslidze, Piotr Zieliński trafił do bramki Milanu, nie zawiódł Robert Lewandowski… ale i tak jednym z ciekawszych wydarzeń było starcie Sampdorii z Juventusem w Serie A. Jak poradzili sobie Bartosz Bereszyński, Karol Linetty i Wojciech Szczęsny? O tym oraz o innych wydarzeniach w cyklicznym podsumowaniu w wykonaniu Łukasza Wiśniowskiego i Michała Zachodnego w programie #PoLidze na Facebooku „Łączy Nas Piłka”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży