Reprezentacja młodzieżowa U-16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Marcin Dorna podał listę powołanych zawodników na turniej w Rumunii. Polacy zagrają z Chorwacją (7 maja o godzinie 15:00), Rumunią (9 maja o godzinie 17:00) oraz Norwegią (11 maja o godzinie 13:00). Wszystkie mecze odbędą się w miejscowości Buftea.

Reprezentacja A

Przed nami święta Wielkiej Nocy, jednak nie wszyscy mają w tych dniach wolne. W weekend piłkarze także wybiegną na boiska, by walczyć o ligowe punkty. Szansę na wywalczenie mistrzostwa Włoch ma Juventus FC, który zagra z ACF Fiorentina. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten i inne spotkania z udziałem polskich piłkarzy.

Ekstraliga kobiet

Ekstraliga kobiet nabiera tempa na finiszu rundy zasadniczej sezonu. W ciągu dziesięciu dni rozegrane zostaną aż trzy kolejki spotkań. Już w tę środę i czwartek poznamy odpowiedzi na wiele istotnych pytań. Nóż na gardle ma zwłaszcza Medyk Konin, który po porażce z mistrzem musi zagrać na niezdobytym terenie w Wałbrzychu.

Reprezentacja A

Ajax Amsterdam pogromcą Juventusu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! Niewielu spodziewałoby się, żeby „Stara Dama” przegrałaby dwumecz z amsterdamczykami. Holendrzy jednak dokonali ogromnej sensacji i wyrzucili za burtę turyńczyków. Ajax odniósł zwycięstwo 2:1, a rezultat spotkania w drugiej połowie ustalił Matthijs de Ligt.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności