PKO Ekstraklasa

Jakub Moder marzył o grze w Lechu, a rodzice dowozili go na treningi do Poznania ponad 100 kilometrów. 21-letni pomocnik dopiął swego, gra w zespole z ulicy Bułgarskiej, a ostatnio strzelił pierwszego gola w ekstraklasie. – Od dziecka kibicowałem i jeździłem na mecze Lecha. Teraz mogę dla niego grać. Kilka marzeń udało mi się spełnić – przyznaje Jakub Moder.

Reprezentacja kobieca U-17

Kobieca reprezentacja Polski do lat 17 pokonała 2:0 Szwecję w swoim drugim meczu turnieju towarzyskiego MIMA Cup, który rozgrywany jest w hiszpańskim San Pedro del Pinatar. Bramki dla Polek zdobyły Aleksandra Posiewka i Julia Olkiewicz. Dla obu zawodniczek były to pierwsze trafienia w kadrze U-17.

Reprezentacja A

Wojciech Szczęsny przedłużył umowę z Juventusem FC. Nowy kontrakt reprezentanta Polski będzie obowiązywał do końca czerwca 2024 roku. W „Starej Damie” 29-letni bramkarz występuje od lipca 2017. Z Juve dwukrotnie został mistrzem Italii. Zdobył również Puchar i Superpuchar Włoch. „To bardzo zasłużone przedłużenie, ponieważ jest fantastycznym bramkarzem” – napisano na oficjalnej stronie klubu.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

2:0 z Gruzją, 2:2 z Norwegią oraz imponujące 4:0 z Chorwacją. Takie wyniki reprezentacji Polski do lat 17 w turnieju w La Mandze sprawiły, że oczekiwania przed marcową rudną Elite eliminacji ME tylko wzrosły. – To była ostatnia prosta przygotowań. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak spisał się zespół, jaki pokazał styl gry, jakość i jak zaprezentowali się nowi zawodnicy. Jednak przed nami jeszcze trzy bardzo trudne mecze – mówi trener drużyny, Marcin Dorna.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności