Ekstraliga kobiet

Czarne Sosnowiec pokonały AZS UJ Kraków 1:0 i konsekwentnie zmierzają po mistrzostwo Polski. Piłkarki GKS Katowice przebyły drogę od zera do bohatera, w kapitalny sposób odwracając losy rywalizacji w meczu z Olimpią Szczecin. Ewelina Kamczyk wysunęła się na prowadzenie w klasyfikacji strzelczyń Ekstraligi kobiet. Oto podsumowanie 19. kolejki.

Reprezentacja A

Tytuł udało się osiągnąć Bayernowi po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach i jeszcze przed wyjściem na murawę w meczu z Borussią Moenchengladbach. W dziwnym, naznaczonym wieloma zmiennymi sezonie monachijczyków jest on formalnością, choć wcale nie końcem istotnych zdarzeń i celów, choćby tych indywidualnych Roberta Lewandowskiego. Polak w zwycięstwie 6:0 strzelił trzy gole i już ma tylko jedną bramkę straty do rekordu Gerda Muellera!

Ekstraliga kobiet

Walka o medale wkroczyła w decydująca fazę, w której nie ma miejsca na potknięcia. Największe szanse na złoto wciąż ma zespół Czarnych Sosnowiec, ale przed nim wymagający mecz w Krakowie. Grupa pościgowa tj. TME UKS SMS Łódź, Górnik Łęczna i Medyk POLOmarket Konin zmierzy się z przeciwnikami z dołu tabeli. Wielkie emocje wzbudza walka o koronę królowej strzelczyń. Oto pięć najważniejszych pytań przed 19. kolejką Ekstraligi kobiet.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności