Aktualności

– Możliwe, że niektórzy zawodnicy, którzy wezmą udział w młodzieżowych mistrzostwach świata pewnego dnia zagrają w Realu Madryt, Barcelonie czy Bayernie Monachium. I będą wspominać Polskę mówiąc, że „tam to się dla mnie zaczęło”. To dla nich i dla kraju organizującego turniej ogromna szansa – mówi Lukas Podolski, mistrz świata z 2014 roku i 130-krotny reprezentant Niemiec w wywiadzie dla FIFA.com.

Reprezentacja A

Poprzedni weekend obfitował w zdobyte bramki przez biało-czerwonych, więc liczymy, że i tym razem kadrowicze wpiszą się na listę strzelców. Robert Lewandowski po kolejne punkty i gole powalczy w Hannoverze, zdecydowanie trudniej w Serie A będzie miał Krzysztof Piątek. Genoa CFC uda się na Stadio Olimpico, gdzie będzie starała się sprawić niespodziankę w meczu z AS Roma. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem.

Federacja

W piątek FIFA zaprezentowała oficjalne logo Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, jak również szczegółowy harmonogram meczów. Najwięcej, bo aż 10 spotkań zostanie rozegranych w Łodzi. Młodzieżowy turniej, w którym wezmą udział 24 drużyny z całego świata odbędzie się w dniach 23 maja – 15 czerwca w sześciu polskich miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi oraz Tychach.

Reprezentacja A

Mecz z Ajaksem w Amsterdamie był niejako podsumowaniem całej jesieni Bayernu Monachium, nie tylko w Lidze Mistrzów. Przy widocznej jakości najlepszej niemieckiej drużyny zauważalna była również niepewność i wady planu zespołu. – Dużo jest elementów, które powinniśmy poprawić, gdy jesteśmy przy piłce – zaznaczał Robert Lewandowski, zdobywca ośmiu bramek w fazie grupowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży