Reprezentacja kobieca A

Najlepsza setka na świecie, stadiony Euro, nowy format Ligi Mistrzyń - oj działo się ostatnio w żeńskim futbolu, a co najważniejsze nie zabrakło w tym wszystkim polskich wątków. Dzisiejszy odcinek „Co tam w kobiecej” zaczynamy od tego, co interesuje nas najbardziej, czyli kolejnej polsko-polskiej batalii w lidze niemieckiej!

Reprezentacja A

Przed ostatnią kolejką w grupie E Champions League, pierwszy w tabeli Liverpool (10 punktów) oraz drugie Napoli (9 punktów) grają odpowiednio na wyjeździe (RB Salzburg) i u siebie. Zespół Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego zmierzy się z Genkiem (wtorek, godz. 18:55, transmisja w Polsat Sport Premium 2): stawka jest duża, w grę wchodzi nie tylko awans, ile uzdrowienie atmosfery wokół klubu.

Reprezentacja A

Z jednej strony rozpędzone Leeds United, z drugiej strony szukające stabilizacji formy Hull – we wtorek w ramach 21. kolejki Championship dojdzie do bezpośredniego starcia Mateusza Klicha z Kamilem Grosickim (godz. 20:45). Obie drużyny dzieli w tabeli różnica 14 punktów, różne są też cele zespołów, w których występują reprezentanci Polski.

Reprezentacja kobieca A

Zimowe urlopy mają już reprezentantki Polski, grające na co dzień w klubach krajowych, ale wciąż toczą się rozgrywki w ligach zagranicznych. W „polskim” meczu w Bundeslidze naprzeciwko siebie stanęły Ewa Pajor i Patrycja Balcerzak z Agnieszką Winczo. Szóstego gola w tym sezonie 2. Bundesligi strzeliła Agata Tarczyńska. Kolejne 90 minut w barwach PSG zaliczyła Paulina Dudek, w Turbine Potsdam Małgorzata Mesjasz, a w Sevilli Emilia Zdunek.

Reprezentacja A

Za nami kolejny ligowy weekend w wykonaniu reprezentantów Polski. „Biało-czerwonego” hat-tricka skompletowali Kamil Jóźwiak, Piotr Zieliński i Krzysztof Piątek, którzy trafili do siatki. Swoje dobre chwile mieli także bramkarze – Wojciech Szczęsny i Radosław Majecki, którzy obronili rzuty karne. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

100 lat PZPN

Za nami uroczysta Gala 100-Lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej! Z tej okazji Hotel Double Tree by Hilton w Warszawie wypełnił się znamienitymi postaciami polskiej piłki i nie tylko. Co przed kamerami Łączy Nas Piłka powiedział Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda? I co zdaniem Zbigniewa Bońka wydarzyłoby się, gdyby Reprezentacja 100-lecia wybiegła razem na boisko? Zapraszamy do oglądania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności