Ekstraklasa

Jakub Błaszczykowski, 105-krotny reprezentant Polski, prawie 12 lat czekał na ponowny ligowy występ w barwach Wisły Kraków na stadionie przy ulicy Reymonta. Ostatnie spotkanie z ŁKS Łódź (0:0), rozegrane 26 maja 2007 roku, jakoś specjalnie w pamięci Kuby nie utkwiło, za to wczorajszy mecz ze Śląskiem Wrocław – już na pewno tak. Kibice Wisły przygotowali dla Błaszczykowskiego specjalną oprawę, a on strzelił gola z rzutu karnego i zapewnił krakowskiemu klubowi zwycięstwo.

Ekstraklasa

To był emocjonalny powrót Jakuba Błaszczykowskiego do Krakowa, na stadion Wisły Kraków. Specjalnie przygotowana dla piłkarza oprawa oraz dobry występ z golem legendy klubu przypieczętowały zwycięstwo „Białej Gwiazdy” nad Śląskiem Wrocław (1:0) w ostatnim starciu 22 kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Ekstraklasa futsal

Na sześć rozegranych w weekend spotkań w Futsal Ekstraklasie aż pięć zakończyło się po myśli gości. Jedynie w Chojnicach wygrali gospodarze, chociaż paradoksalnie w tym wypadku to zduńskowolanie byli faworytem. Gatta to nie jedyna drużyna, która zaliczyła wpadkę. Za takową należy uznać przede wszystkim wysoką przegraną FC Toruń na własnym terenie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności