Reprezentacja A

Adam Nawałka jest pierwszym selekcjonerem w historii reprezentacji Polski, który wprowadził drużynę narodową i na mistrzostwa Europy, i do finałów mistrzostw świata. W 1978 roku sam grał na mundialu w Argentynie, a w Rosji poprowadzi biało-czerwonych jako trener. Jakie doświadczenia pomogą mu najbardziej? Co będzie kluczowe, aby odnieść sukces na mistrzostwach? Jaką rolę w jego pracy odgrywa psychologia i co inspiruje go w pracy selekcjonera? Jedyny wywiad z selekcjonerem przed mundialem, specjalnie dla Was – Adam Nawałka!

Reprezentacja

Kamil Glik przeszedł we Francji badania, które okazały się być nieostatecznymi. AS Monaco swoją diagnozę i decyzje odnośnie leczenia ogłosi w poniedziałek. Wtedy odbędzie się konsultacja wskazanego przez klub specjalisty, która pierwotnie była planowana na czwartek. Bez względu na powyższe stanowisko sztabu medycznego kadry pozostaje bez zmian. 

MŚ 2018

– Na pewno jestem po bardzo ciężkim okresie, który kosztował mnie wiele także psychicznie. Ale mówimy o reprezentacji i mistrzostwach świata. Gdybym nie był gotów, to nie znalazłbym się w kadrze na mundial – powiedział Jakub Błaszczykowski przed spotkaniem towarzyskim z Chile w Poznaniu (piątek, godz. 20.30).

MŚ 2018

W piątek w Poznaniu reprezentacja Polski rozegra swoje pierwsze spotkanie w bezpośrednich przygotowaniach do mistrzostw świata w Rosji. – Tak dobieraliśmy przeciwników, by mecze towarzyskie były jak najbardziej wartościowe. Ten z Chile zapowiada się okazale – zapewnił Adam Nawałka, selekcjoner biało-czerwonych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży