Reprezentacja A

AS Monaco z Kamilem Glikiem w składzie pewnie pokonało zespół Montpellier 2:0 i awansowało do finału rozgrywek o Puchar Ligi Francuskiej. O zwycięstwie monakijczyków przesądziły dwa trafienia z pierwszej połowy Radamela Falcao. W finale podopieczni Leonardo Jardima zagrają z Paris Saint-Germain.

Reprezentacja kobieca A

Hit transferowy stał się faktem! Paulina Dudek pomyślnie przeszła testy medyczne, po czym założyła podpis pod dwuipółletnim kontraktem z jednym z czołowych klubów piłkarskich na świecie, Paris Saint-Germain. — To niesamowite uczucie zostać piłkarką PSG! — powiedziała nam zaraz po sfinalizowaniu transakcji 20-letnia piłkarka.

Reprezentacja A

Oficjalnie jako piłkarz bułgarskiego Łudogorca Razgrad Jacek Góralski został zaprezentowany dokładnie pół roku temu. Szybko zdobył zaufanie kolegów z zespołu oraz trenera, który posyłał go w bój w rundzie jesiennej w sumie 19-krotnie. Od przybycia do Razgradu opuścił tylko dwa mecze ligowe, ale ważniejsze jest to, że wystąpił we wszystkich spotkaniach Łudogorca w Lidze Europy, a to właśnie gra w europejskich pucharach była jednym z magnesów, które przyciągnęły charakternego defensywnego pomocnika do Bułgarii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży