Reprezentacja A

Mecz podczas turnieju finałowego EURO 2012, a także spotkanie kwalifikacji mistrzostw świata 2010 na Stadionie Śląskim, wygrane przez biało-czerwonych 2:1 po bramkach Jakuba Błaszczykowskiego i Pawła Brożka – to najbardziej pamiętne chwile w polsko-czeskich potyczkach. 15 listopada zostanie zapisana kolejna karta historii spotkań tych ekip. Zobacz, co musisz wiedzieć o reprezentacji Czech!

Reprezentacja A

Trochę nas nie było, ale jak już wracać, to z mocnym uderzeniem! Kuba Polkowski, Michał Zachodny i Łukasz Wiśniowski w poniedziałkowym programie #PoLidze rozmawiają o wyprawie ekipy „Łączy Nas Piłka” do Genui, formie innych biało-czerwonych w miniony weekend, a także dyskutują o Ekstraklasie, która wraca już w najbliższy piątek. A wszystko to na naszym kanale na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Reprezentacja A

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 11 września 2018 roku reprezentacja Polski rozegra o godzinie 20:45 mecz towarzyski z Irlandią. Biało-czerwoni 15 listopada zmierzą się zaś, również o 20:45, z Czechami. Miejsca rozegrania spotkań nie są jeszcze potwierdzone. – Poznaliśmy już terminarz meczów w Lidze Narodów. Oprócz spotkań z Włochami i Portugalią w tych rozgrywkach jesteśmy zobligowani do rozegrania jesienią jeszcze dwóch gier towarzyskich. Zdecydowaliśmy się na spotkania z Irlandią i Czechami, a więc dwoma bardzo wymagającymi rywalami. Tym samym znamy już komplet wszystkich meczów biało-czerwonych na jesieni 2018 roku – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Akademia Młodych Orłów

Podczas drugiego turnusu Zimowej Akademii Młodych Orłów z uczestniczkami pracowało szerokie grono trenerów, ze szkoleniowcami kobiecych reprezentacji narodowych na czele. Wśród nich znalazł się też Marcin Kasprowicz, sternik kadry do lat 19 i koordynator LAMO i ZAMO dla dziewcząt. – Wierzę, że futbol w wykonaniu kobiet będzie ewoluował bardzo dynamicznie. Wszystkim nam zależy na jak najwyższym poziomie szkolenia – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży