Reprezentacja A

Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania weekendu na facebook live „Łączy Nas Piłka” w wykonaniu Łukasza Wiśniowskiego i Michała Zachodnego. Tym razem wysłaliśmy naszych ludzi do Dortmundu, gdzie zobaczyli dwa mecze i za każdym razem było sporo emocji. Z każdym spotkaniem związana była osoba… Łukasza Piszczka. Dlatego chociaż program jest tradycyjny, to wydanie naprawdę specjalne! Zapraszamy!

Reprezentacja A

- Oczekujemy doskonałej atmosfery na przyszłorocznych mistrzostwach świata w Rosji. Kibice zobaczą kraj otwarty, ciepły i kochający bawić się, celebrować piłkę nożną – powiedział Gianni Infantino, prezydent FIFA w wywiadzie dla strony oficjalnej światowej federacji. W piątek w Moskwie (godz. 16) odbędzie się losowanie fazy grupowej mundialu na którym oczywiście zagra reprezentacja Polski.

Reprezentacja A

Po dotkliwej porażce przed własną publicznością w Lidze Mistrzów drużyna AS Monaco przegrała 1:2 w hicie kolejki z Paris Saint-Germain. O losach meczu przesądziły trafienia Edinsona Cavaniego i Neymara z rzutu karnego. Honorowe trafienie dla ekipy mistrza Francji zanotował Joao Moutinho. Po wygranej Olympique Lyon zespół Kamila Glika spadł na trzecie miejsce w tabeli Ligue 1.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Ma na swoim koncie trzy bramki w młodzieżowej reprezentacji Polski w eliminacjach UEFA EURO U21. Jest także najlepszym strzelcem Podbeskidzia Bielsko-Biała, najczęściej wchodząc z ławki rezerwowych. – Trenerzy już od dziecka przepowiadali mi, że będę idealnym jokerem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Paweł Tomczyk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży