Puchar Polski kobiet

– Musimy przeanalizować naszą grę i powiedzieć sobie prosto z mostu, w cztery oczy, jakie błędy popełniłyśmy – stwierdziła po przegranej 3:4 w finale Pucharu Polski z Medykiem Konin bramkarka Czarnych Sosnowiec, Anna Szymańska. W rozmowie z Łączy nas piłka opowiedziała też, co było przyczyną porażki, a także czy w kolejnym sezonie nadal będziemy mogli oglądać ją w barwach ekipy z Sosnowca.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Krystian Bielik na zgrupowanie reprezentacji Polski U-21 udał się doskonałym humorze, ponieważ jego Charlton Athletic awansował do Championship, czyli na drugi poziom rozgrywek w Anglii. Z zespołem Czesława Michniewicza polski obrońca też jest krok od awansu, ale do półfinału młodzieżowego EURO, do czego mocno się przyczynił. W meczach z Belgią i Włochami Bielik zdobył po golu.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Przed mistrzostwami nikt w nas nie wierzył. Każdy spodziewał się, że zakończymy turniej z zerowym dorobkiem punktowym, a tu proszę – pokonaliśmy i Belgów, i Włochów. Po dwóch kolejkach to my jesteśmy liderem grupy. Ludzie w Polsce mogą być z nas dumni – przyznał po meczu z Italią w Bolonii obrońca Mateusz Wieteska.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 sensacyjnie pokonała w środowy wieczór Włochów 1:0 i z kompletem punktów przewodzi tabeli grupy A, nazywanej jeszcze przed turniejem „grupą śmierci”. – Wybiegaliśmy ten mecz, strzeliliśmy więcej goli niż przeciwnik i utrzymaliśmy wynik do samego końca. Cała Polska chciała tego zwycięstwa i udało nam się tego dokonać – cieszył się po spotkaniu Szymon Żurkowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności