Reprezentacja futsalu A

We wtorek reprezentacja Polski w futsalu zagra być może jedno z najważniejszych spotkań ostatnich kilkunastu miesięcy. – Może ono zadecydować o przyszłości naszej dyscypliny – mówią zawodnicy i trenerzy kadry. W dwumeczu z reprezentacją Węgier Polacy będą się bić o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Na kilkadziesiąt godzin przed pierwszym spotkaniem rozmawiamy z kapitanem naszej reprezentacji, Marcinem Mikołajewiczem.

Reprezentacja A

Za nami ligowy weekend w wykonaniu biało-czerwonych. Do swoich kont bramki dopisali Łukasz Teodorczyk, Thiago Cionek, a także Piotr Zieliński. Asysty natomiast Filip Starzyński oraz Paweł Wszołek. Weekend stanął też pod znakiem debiutów. We Włoszech pierwszy oficjalny występ zaliczył Wojciech Szczęsny, a w Anglii Grzegorz Krychowiak. Zapraszamy na przegląd najważniejszych liczb.

Reprezentacja A

Za nami pierwszy ligowy weekend po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej. Do gry w swoich klubach powrócili więc także biało-czerwoni i kilku z nich miało spore powody do zadowolenia. Na listę strzelców wpisywali się Łukasz Teodorczyk, Thiago Cionek i Piotr Zieliński, a asysty na swoim koncie zanotowali Filip Starzyński i Paweł Wszołek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem kadrowicza!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży