Reprezentacja kobieca U-17

Drugi w historii występ na mistrzostwach Europy i wygrane w cuglach kolejne eliminacje. Tylko jedna porażka w ostatnich dwunastu miesiącach. Kobieca reprezentacja Polski do lat 17 pod wodzą trener Niny Patalon wróciła do europejskiej elity, a 2019 będzie rokiem kolejnych wielkich wyzwań przed „Orliczkami”.

Reprezentacja futsalu A

W bardzo dobrych nastrojach reprezentanci Polski będą kończyć 2018 rok. W ostatnim meczu wysoko pokonali Belgię. Jednym z bohaterów meczu był Sebastian Leszczak, który niespecjalnie musiał się natrudzić, by w pierwszej połowie zaliczyć klasycznego hat-tricka.

Puchar Polski

– Chciałbym przede wszystkim pogratulować moim zawodnikom udziału w tej edycji Pucharu Polski. Zapisaliśmy się na kartach historii i za to należy im się szacunek. Z każdym z rywali walczyliśmy jak równy z równym, dwukrotnie okazując się lepszym zespołem. Dziś niestety się nie udało – powiedział po przegranym meczu 1/8 finału Pucharu Polski Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży