Reprezentacja kobieca A

Od piątku w Polsce obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego. Do akcji #zostańwdomu włączają się piłkarki reprezentacji Polski. – Stosujmy się do zaleceń – zaapelowała na swoim profilu na Instagramie Ewa Pajor. Poruszający wpis dodała Emilia Zdunek. – Doceńcie to, że możecie być w tych trudnych chwilach ze swoimi bliskimi, nie wychodzicie z domów, bym i ja mogła wrócić do tych, których kocham i przy których czuję się bezpiecznie – napisała zawodniczka hiszpańskiej Sevilli.

Reprezentacja A

Bartosz Bereszyński na swoim koncie na Instagramie potwierdził, że zaraził się koronawirusem. Wcześniej chorobę wykryto u jego kilku klubowych z Sampdorii. – Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – napisał na swoim koncie reprezentant Polski. „Bereś”, wracaj jak najszybciej do zdrowia!

Reprezentacja A

Od soboty na naszych kanałach odtwarzamy wam historyczne mecze w wykonaniu biało-czerwonych. Zaczynamy od niezapomnianego spotkania z Niemcami na PGE Narodowym w eliminacjach EURO 2016. Przypomnijmy sobie wspólnie m.in. heroiczną walkę podopiecznych Adama Nawałki w defensywie, dośrodkowanie Łukasza Piszczka do Arkadiusza Milika i pamiętne wejście Sebastiana Mili na końcowe fragmenty spotkania. Więcej historycznych meczów, fragmentów i ciekawostek dotyczących reprezentacji Polski znajdziecie w Bibliotece PZPN pod adresem: www.laczynaspilka.pl/biblioteka.

Reprezentacja kobieca A

Ponad trzydzieści strzałów oddały Polki w Azerbejdżanie i pięć skończyło się golami. Trzy razy biało-czerwone trafiały w ostatnich minutach, tylko podkreślając swoją przewagę w wyjazdowym spotkaniu eliminacji mistrzostw Europy. Dla drużyny Miłosza Stępińskiego bramki zdobywały Ewa Pajor (dwie), Aleksandra Sikora (dwie) i Agata Tarczyńska.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności