Reprezentacja futsalu A

Gdy selekcjoner reprezentacji Polski, jednocześnie jedna z największych ikon futsalu, publicznie chwali na konferencji prasowej debiutanta, to musi to coś znaczyć. Na taki gest ze strony Błażeja Korczyńskiego po eliminacyjnych meczach z Portugalią zasłużył Mateusz Madziąg, 24-letni debiutant w kadrze. – To wygrany tego zgrupowania – podkreślił selekcjoner.

Reprezentacja A

Trudne ostatnie tygodnie środkowy obrońca reprezentacji Polski starał się przełamać udanym występem przeciwko Wolverhampton (2:0). Za partnera w swojej formacji miał debiutanta, Mohammeda Salisu, ale jako duet spisali się należycie i nie dopuścili do straty gola. Dla Jana Bednarka był to również setny występ w barwach angielskiego klubu. Dzięki golom Danny'ego Ingsa i Stuarta Armstronga "Święci" awansowali do ćwierćfinału krajowego pucharu.

Reprezentacja A

Pomocnik reprezentacji Polski Jacek Góralski zerwał więzadło krzyżowe przednie i czeka go wielomiesięczna przerwa w grze. Zawodnik doznał kontuzji w trakcie wtorkowego meczu towarzyskiego jego Kairata Ałmaty z białoruskim Ruchem Brześć (0:2). – Jacek był u mnie wczoraj, diagnoza jest już potwierdzona. Niestety, ale piłkarza na pewno ominie turniej finałowy mistrzostw Europy. Bardzo mu współczuję. Znając charakter Góralskiego, jestem jednak przekonany, że wróci na boisko silniejszy. Myślę, że będzie gotowy do gry jesienią – powiedział nam Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności