Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Na pewno czujemy spory niedosyt po tym spotkaniu, bo stworzyliśmy sobie sporo sytuacji, a bramkę zdobyliśmy tylko z rzutu karnego. Realizowaliśmy dziś swój plan, wiedzieliśmy dobrze, jak grają Duńczycy. Zdawaliśmy sobie sprawę, że będą operować piłką, bo grają tak od lat i byliśmy na to przygotowani – powiedział po zremisowanym 1:1 spotkaniu z Danią trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W przedostatnim meczu kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała na wyjeździe z Danią 1:1. Prowadzenie Duńczykom dał Philip Billing, a do wyrównania doprowadził Dawid Kownacki. Polacy na jedno spotkanie przed końcem kwalifikacji wciąż zajmują drugie miejsce w grupie 3 z jednym punktem straty do Danii.

Aktualności

Reprezentanci Portugalii nie ukrywali radości po wygranej na Stadionie Śląskim. Dzięki zwycięstwu 3:2 przybliżyli się triumfu w naszej grupie Ligi Narodów. – Chcemy wygrywać w kolejnych spotkaniach – mówił po meczu Rúben Neves, 21-letni pomocnik Wolverhampton Wanderers.

Tylko u nas

Przed reprezentacją Polski trzy ostatnie mecze w 2018 roku – w niedzielę zmierzą się z Włochami, a nieco za ponad miesiąc przystąpią do rewanżowego starcia z Portugalczykami i towarzyskiego spotkania z Czechami. Jeśli nie macie jeszcze kibicowskich niezbędników, albo polujecie na inny biało-czerwony gadżet, to do 14 października możecie skorzystać z 10% zniżki na produkty reprezentacji Polski!

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Kapitan reprezentacji miał udział w dwóch bramkach, a Polska pokonała Czechy 3:0. – Widać, że szybko łapiemy wspólny język ze sztabem szkoleniowym. Każdy z nas jest też podwójnie zmotywowany, bo przygotowujemy się do mistrzostw świata, które odbędą się w Polsce – podkreśla Tymoteusz Puchacz. We wtorek 16 października w czwartym meczu w turnieju Ośmiu Narodów Polacy zagrają na wyjeździe z Holandią.

Reprezentacja A

– Ponad wszelkiego rodzaju indywidualne osiągnięcia, każdy z nas stawia sobie cele drużynowe. Dziś było nim zwycięstwo, ale nie udało się osiągnąć tego wyniku - powiedział po spotkaniu z Portugalią Jakub Błaszczykowski, który zagrał swoje 103. spotkanie w kadrze i stał się jednocześnie zawodnikiem, który zagrał z orłem na piersi najwięcej w historii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży