Reprezentacja A

W obecnym sezonie rozegrał już więcej meczów, niż w poprzednim, który z kolei całkowicie wymazał z pamięci. Dla Grzegorza Krychowiaka roczne wypożyczenie do Premier League ma być przede wszystkim powrotem do najwyższej dyspozycji, a w drugiej kolejności – okazją do rozwoju w nowym środowisku, nowej lidze. – Styl angielski może tylko zaprocentować, wpłynąć pozytywnie na to, jakim jestem zawodnikiem – mówi w wywiadzie dla „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja A

14 czerwca w Moskwie na Stadionie Łużniki zostaną zainaugurowane mistrzostwa świata w piłce nożnej. Meczem otwarcia będzie rywalizacja Rosji z Arabią Saudyjską. W rosyjskim mundialu udział wezmą łącznie 32 drużyny, a najważniejsza impreza piłkarska na świecie rozgrywana będzie na 12 stadionach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady turnieju.

Reprezentacja A

Od 5 grudnia 2017 roku przez FIFA prowadzona była sprzedaż biletów przeznaczonych dla kibiców finalistów FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018. Wnioski o zakup wejściówek można było składać do 31 stycznia 2018. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona FIFA.

Reprezentacja A

Bayern Monachium nie pozostawił żadnych złudzeń drużynie Paderborn. Bawarczycy pewnie ograli swoich rywali na wyjeździe 6:0 i zasłużenie awansowali do półfinału Pucharu Niemiec. Do ich zwycięstwa przyczynił się Robert Lewandowski, który na listę strzelców wpisał się w pierwszej połowie. Poza „Lewym” do siatki trzecioligowca trafili również Kingsley Coman, Joshua Kimmich, Corentin Tolisso oraz dwukrotnie Arjen Robben.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży