Reprezentacja A

Krzysztof Piątek zakończył swój krótki pobyt w Mediolanie i opuścił szeregi AC Milan. Dużo spekulowano jego o przenosinach do Premier League, ale to Bundesliga będzie kolejnym przystankiem w karierze reprezentanta Polski. Po Piątka sięgnęła bowiem berlińska Hertha BSC, z którą nasz kadrowicz związał się kilkuletnim kontraktem.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu bardzo dobrze rozpoczęła turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy, który rozgrywany jest na Malcie. Zespół dowodzony przez trenera Błażeja Korczyńskiego w pierwszym meczu nie dał szans Grekom i odniósł wysokie zwycięstwo 5:2. Trzykrotnie do siatki trafiał Michał Kubik, po jednym golu dołożyli Michał Marek i Tomasz Kriezel. W następnym spotkaniu Polacy zmierzą się ze Szwecją (czwartek o godzinie 17:00).

Reprezentacja A

Od przyszłego sezonu barwy AS Monaco reprezentować będzie dwójka Polaków. Do Kamila Glika dołączy Radosław Majecki. Przed młodym Polakiem nowe, ciekawe perspektywy. Zdaniem trenerów Majeckiego to wyzwanie go nie przerośnie. – Wszystkie czynniki przemawiają za tym, aby Radek czuł się bardzo dobrze w lidze francuskiej i świetnie tam  funkcjonował – zapewnia Wojciech Kowalewski, który pracował z bramkarzem w kadrze U-20 Jacka Magiery.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności