Reprezentacja A

Obrońca reprezentacji Polski Michał Pazdan nie zagra w towarzyskim meczu z Meksykiem w Gdańsku. Mimo przeprowadzonych przez całe zgrupowanie zabiegów oraz postępów w leczeniu, sztab medyczny naszej drużyny narodowej postanowił nie ryzykować odnowienia kontuzji i postanowił skierować piłkarza na dalsze leczenie w klubie.

Reprezentacja A

Za nami towarzyski mecz z Urugwajem. Choć na PGE Narodowym kibice nie zobaczyli bramek, nie znaczy to, że było nudno – wręcz przeciwnie! Wydarzeniem numer jeden było oczywiście pożegnanie Artura Boruca z reprezentacyjną koszulką. Zajrzyjcie z nami za kulisy piątkowej potyczki!

Reprezentacja A

– Pierwszy mecz w nowym ustawieniu zagraliśmy bardzo obiecująco, szczególnie jeśli chodzi o konsekwencję w defensywie. Wszystko, co założyliśmy sobie przed meczem funkcjonowało jak należy, ale trudno być w pełni zadowolonym, jeżeli się nie wygrywa – przyznał Jakub Błaszczykowski, którzy przeciwko Urugwajowi rozegrał 96. spotkanie w reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

- Moja ocena całego meczu jest pozytywna. Było to bardzo wartościowe spotkanie międzypaństwowe z mocnym rywalem. Wiele materiału będzie do analizy, pod względem taktycznym, również w kontekście debiutantów – podsumował bezbramkowy remis z Urugwajem selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. Kolejne spotkanie biało-czerwoni rozegrają w poniedziałek z Meksykiem w Gdańsku (godz. 20.45).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży