Reprezentacja A

Najpierw przygotowywane były specjalne grafiki, a potem czarterem do nowego piłkarza Lokomotiwu Moskwa udali się najważniejsi w klubie dyrektorzy: Ilja Gerkus i Eric Stoffelshaus. Z nimi oraz z koszulką z numerem siódmym stanął do zdjęcia nowy zawodnik mistrza Rosji, Grzegorz Krychowiak. Reprezentantowi Polski w najbliższym sezonie Moskwa ma przypomnieć o szczycie jego formy z Sevilli.

Reprezentacja

Reprezentacja Polski do końca roku kalendarzowego rozegra jeszcze sześć spotkań – cztery w ramach rozgrywek Ligi Narodów oraz dwa mecze towarzyskie. Ważne mecze także przed naszymi młodzieżówkami, które będą walczyć o miejsce na mistrzostwach Europy. Na dobrej drodze jest kadra U-21 będąca w grupie na pierwszym miejscu. O awanse zagrają także roczniki U-17 i U-19. W naszym kalendarzu uwzględniliśmy również kategorię U-20, która bierze udział w towarzyskim Turnieju Ośmiu Narodów i przygotowuje się do przyszłorocznych mistrzostw świata.

Reprezentacja A

We wtorek w sali konferencyjnej na stadionie PGE Narodowym odbyła się prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski. – Chciałbym na wstępie podziękować prezesowi i zarządowi PZPN za zaufanie jakim mnie obdarzono w trudnej sytuacji po mistrzostwach świata. Jestem pełen energii i entuzjazmu przed czekającym mnie trudnym wyzwaniem, ale takich w swojej karierze nigdy się nie bałem – powiedział Jerzy Brzęczek, który podpisał kontrakt z Polskim Związkiem Piłki Nożnej do końca grudnia 2019 roku.

Reprezentacja A

– 23 lipca stał się bardzo ważnym dniem dla polskiej piłki nożnej. Trzy tygodnie temu pożegnaliśmy trenera Adama Nawałkę, ale futbol nie znosi próżni, więc wykorzystaliśmy ten czas na wybór nowego selekcjonera, którym został Jerzy Brzęczek. Przed nami nowe wyzwania – powiedział na konferencji prasowej przedstawiającej nowego selekcjonera reprezentacji Polski prezes PZPN Zbigniew Boniek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży