Reprezentacja Piłki Plażowej

Jest jednym z najbardziej uznanych trenerów beach soccera na świecie. 40-letni Mikhail Likhachev z reprezentacją Rosji odnosi największe sukcesy, obecnie w światowym rankingu plasuje się na czwartym miejscu. Na zaproszenie Polskiego Związku Piłki Nożnej odwiedził nasz kraj. – Możemy brać przykład z Polski – mówił pytany o reprezentacje młodzieżową, która była jednym z tematów kursokonferencji.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce plażowej, które odbędzie się w dniach od 15.03.2019 do 17.03.2019 w Gliwicach oraz dwumecz towarzyski: 16.03.19 z Czechami (godz. 21:00) i 17.03.19 (godz. 11:00), trener Marcin Stanisławski dodatkowo powołał Mateusza Kiklaisza (Tonio Team Sosnowiec) i Patryka Nowaka (Tonio Team Sosnowiec).

Reprezentacja Piłki Plażowej

W połowie marca pierwsze mecze w tym roku rozegra reprezentacja Polski w piłce nożnej plażowej. W Gliwicach biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Czech. Trener Marcin Stanisławski odsłonił już karty. W kadrze znalazł się między innymi zawodnik, za którego rozwój odpowiada... były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Po udziale w mistrzostwach świata oraz w Superfinale Europejskiej Ligi Beach Soccera w ubiegłym roku, oczekiwania kibiców „plażówki” wyraźnie wzrosły, znów marzono o sukcesie. Przez minione dwanaście miesięcy nie udało im się sprostać. Trener Marcin Stanisławski nie załamuje jednak rąk, a z wielkim impetem zaczął przebudowę drużyny, która ma dawać radość kibicom.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności