Reprezentacja Piłki Plażowej

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce plażowej, które odbędzie się w dniach od 15.03.2019 do 17.03.2019 w Gliwicach oraz dwumecz towarzyski: 16.03.19 z Czechami (godz. 21:00) i 17.03.19 (godz. 11:00), trener Marcin Stanisławski dodatkowo powołał Mateusza Kiklaisza (Tonio Team Sosnowiec) i Patryka Nowaka (Tonio Team Sosnowiec).

Reprezentacja Piłki Plażowej

W połowie marca pierwsze mecze w tym roku rozegra reprezentacja Polski w piłce nożnej plażowej. W Gliwicach biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Czech. Trener Marcin Stanisławski odsłonił już karty. W kadrze znalazł się między innymi zawodnik, za którego rozwój odpowiada... były reprezentant Polski w piłce nożnej.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Po udziale w mistrzostwach świata oraz w Superfinale Europejskiej Ligi Beach Soccera w ubiegłym roku, oczekiwania kibiców „plażówki” wyraźnie wzrosły, znów marzono o sukcesie. Przez minione dwanaście miesięcy nie udało im się sprostać. Trener Marcin Stanisławski nie załamuje jednak rąk, a z wielkim impetem zaczął przebudowę drużyny, która ma dawać radość kibicom.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Łódź po kilku latach panowania w tym roku przestała być stolicą męskiego beach soccera. Nadal jednak to miasto nie ma sobie równych w rywalizacji dziewczyn. Mistrzostwo Polski zdobyły ponownie zawodniczki Lady Grembach EE Łódź. Kto zapracował na sukces? Jakie prywatnie są złote medalistki MP? Kapitan złotej drużyny, Agata Pacler, scharakteryzowała dziewczyny z mistrzowskiego składu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności