Reprezentacja Piłki Plażowej

W sobotę reprezentacja Polski w beach soccerze rozpoczęła zgrupowanie przed towarzyskim dwumeczem z Portugalią. To będzie niejako wstęp do bardzo trudnego sezonu, jaki czeka kadrę Marcina Stanisławskiego. O zwycięskim początku roku, najbliższych potyczkach, ale także o celach na te rozgrywki porozmawialiśmy z selekcjonerem.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Jest jednym z najbardziej uznanych trenerów beach soccera na świecie. 40-letni Mikhail Likhachev z reprezentacją Rosji odnosi największe sukcesy, obecnie w światowym rankingu plasuje się na czwartym miejscu. Na zaproszenie Polskiego Związku Piłki Nożnej odwiedził nasz kraj. – Możemy brać przykład z Polski – mówił pytany o reprezentacje młodzieżową, która była jednym z tematów kursokonferencji.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce plażowej, które odbędzie się w dniach od 15.03.2019 do 17.03.2019 w Gliwicach oraz dwumecz towarzyski: 16.03.19 z Czechami (godz. 21:00) i 17.03.19 (godz. 11:00), trener Marcin Stanisławski dodatkowo powołał Mateusza Kiklaisza (Tonio Team Sosnowiec) i Patryka Nowaka (Tonio Team Sosnowiec).

Reprezentacja Piłki Plażowej

W połowie marca pierwsze mecze w tym roku rozegra reprezentacja Polski w piłce nożnej plażowej. W Gliwicach biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacją Czech. Trener Marcin Stanisławski odsłonił już karty. W kadrze znalazł się między innymi zawodnik, za którego rozwój odpowiada... były reprezentant Polski w piłce nożnej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności