Reprezentacja Piłki Plażowej

Zmagania na piasku w tym roku dopiero się rozpoczynają, ale kibice beach soccera w Polsce już na starcie mają dobre humory. Nasze klubowe drużyny nieźle wypadły na prestiżowym Euro Winners Cup, a KP Łódź był bliski wygrania całego turnieju wzorowanego na piłkarskiej Lidze Mistrzów. Dodatkowo nasza reprezentacja dwukrotnie pokonała Grecję (4:1 i 4:2). Czy w kolejnych tygodniach może być równie dobrze – o to zapytaliśmy byłego reprezentanta Polski i telewizyjnego eksperta, Marka Góreckiego.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w tygodniu zagrała dwa mecze z Portugalią. W potyczkach z najlepszą europejską reprezentacją nie było niespodzianki. Polacy dwukrotnie przegrali, ale cieszy to, że zawodnicy po raz kolejny mogli się sprawdzić na tle tak silnego rywala. – Drugi mecz pokazał, że można z nimi powalczyć – mówi Tomasz Poźniak, jeden z bardziej doświadczonych zawodników w kadrze.

Reprezentacja Piłki Plażowej

W sobotę reprezentacja Polski w beach soccerze rozpoczęła zgrupowanie przed towarzyskim dwumeczem z Portugalią. To będzie niejako wstęp do bardzo trudnego sezonu, jaki czeka kadrę Marcina Stanisławskiego. O zwycięskim początku roku, najbliższych potyczkach, ale także o celach na te rozgrywki porozmawialiśmy z selekcjonerem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności