Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w tygodniu zagrała dwa mecze z Portugalią. W potyczkach z najlepszą europejską reprezentacją nie było niespodzianki. Polacy dwukrotnie przegrali, ale cieszy to, że zawodnicy po raz kolejny mogli się sprawdzić na tle tak silnego rywala. – Drugi mecz pokazał, że można z nimi powalczyć – mówi Tomasz Poźniak, jeden z bardziej doświadczonych zawodników w kadrze.

Reprezentacja Piłki Plażowej

W sobotę reprezentacja Polski w beach soccerze rozpoczęła zgrupowanie przed towarzyskim dwumeczem z Portugalią. To będzie niejako wstęp do bardzo trudnego sezonu, jaki czeka kadrę Marcina Stanisławskiego. O zwycięskim początku roku, najbliższych potyczkach, ale także o celach na te rozgrywki porozmawialiśmy z selekcjonerem.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Jest jednym z najbardziej uznanych trenerów beach soccera na świecie. 40-letni Mikhail Likhachev z reprezentacją Rosji odnosi największe sukcesy, obecnie w światowym rankingu plasuje się na czwartym miejscu. Na zaproszenie Polskiego Związku Piłki Nożnej odwiedził nasz kraj. – Możemy brać przykład z Polski – mówił pytany o reprezentacje młodzieżową, która była jednym z tematów kursokonferencji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności