Reprezentacja Piłki Plażowej

W Moskwie reprezentacja Polski przygotowuje się do startu w turnieju eliminacyjnym do mistrzostw świata. Przed biało-czerwonymi długa i wyboista droga, by późną jesienią pojechać na mundial, ale w pamięci wszyscy mamy jeszcze eliminacje sprzed trzech lat, których nasza kadra była największą sensacją. Mecze reprezentacji Polski od piątku będzie można oglądać na antenach sportowych Polsatu.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Ogromna mobilizacja panuje w naszej reprezentacji przed rozpoczynającym się w piątek turniejem Europejskiej Ligi Beach Soccera. Może to być nawet weekend, który zadecyduje o tym, jaka będzie przyszłość naszej kadry w najbliższych latach. A rywali, z którymi przyjdzie nam się mierzyć, nie mamy łatwych. To Portugalia, Szwajcaria i Ukraina.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Za kontuzjowanego Piotra Klepczarka na turniej Euro Beach Soccer League trener reprezentacji Polski Marcin Stanisławski powołał Dominika Deptę z KP Łódź. Biało-czerwoni podczas zgrupowania rozegrają mecze z Portugalią (5 lipca o godzinie 19:00), Szwajcarią (6 lipca o godzinie 13:00) i Ukrainą (7 lipca o godzinie 14:30).

Reprezentacja Piłki Plażowej

Po trzydniowych zmaganiach zwycięzcą rozgrywek o Puchar Polski został zespół KP Łódź, który w finale wysoko pokonał Hemako Sztutowo 5:1. Trofeum do zawodników z Łodzi powędrowało szósty raz z rzędu! Dodatkowo w ekipie zwycięzców wyróżniono dwóch zawodników. Najlepszym bramkarzem został Dariusz Słowiński, a najlepszym zawodnikiem Filip Gac. Królem strzelców turnieju został Krzysztof Kwasny z Dragon Bojano.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności