Reprezentacja Piłki Plażowej

W decydującą fazę wchodzą mistrzostwa Polski w beach soccerze. W niedzielę czekają nas rozstrzygające mecze w rywalizacji mężczyzn. Czy stawiany w roli faworyta zespół KP Łódź zostanie mistrzem Polski, czy może, podobnie jak rok temu, będzie miała miejsce sensacja? Transmisja z finałowych meczów na Łączy Nas Piłka!

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w beach soccerze ostatecznie nie awansowała na mistrzostwa świata, ale na turnieju w Moskwie dostarczyła wielu pozytywnych emocji. Biało-czerwoni zajęli siódme miejsce, a do upragnionego celu zabrakło jednego zwycięstwa. – To nie jest powód do zmartwień, chociaż mieliśmy swoje marzenia – przyznaje selekcjoner Marcin Stanisławski.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Zaczęło się dobrze, bo od prowadzenia Polaków, później biało-czerwoni toczyli wyrównany bój z Portugalczykami. Niestety sytuacja naszej drużyny skomplikowała się w drugiej tercji, gdy straciliśmy w drugiej tercji aż pięć bramek. Polacy ponieśli porażkę 3:8 i stracili szansę na awans na mistrzostwa świata. Gole dla naszej drużyny w pierwszej tercji strzelili Filip Gac i dwukrotnie trafiał Daniel Baran.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności