Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w piłce plażowej zakończyła udział w grupowych zmaganiach Euro Beach Soccer League. W drugim turnieju, który był rozegrany w węgierskim Siofok, podopieczni Marcina Stanisławskiego w regulaminowym czasie jeden mecz przegrali, jeden zremisowali, jeden natomiast wygrali. Wyniki identyczne jak w pierwszym turnieju. Awansu do Superfinału nadal jednak nie mogą być pewni.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Trener reprezentacji Polski w piłce nożnej plażowej Marcin Stanisławski powołał kadrę na Euro Beach Soccer League w Siofok. Turniej będzie rozegrany w dniach 8-14.08.2017. Biało-czerwoni 11 sierpnia zmierzą się z Białorusią, 12 sierpnia z Portugalią i 13 sierpnia z Azerbejdżanem.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Dla reprezentacji Polski w piłce nożnej plażowej obecny sezon jest wyjątkowo bogaty w wydarzenia. W sierpniu biało-czerwonych czekać będzie już kolejny turniej – na Węgrzech. – Z wielką ambicją podejdziemy do trzech meczów, w których powalczymy o upragniony superfinał ELBS w Jesolo! Trzymajcie kciuki za naszą reprezentację – powiedział Marcin Stanisławski, trener naszej reprezentacji w beach soccerze.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w beach soccera zajęła 3. miejsce w swoim pierwszym turnieju Euro Beach Soccer League, który odbył się w dniach 7 - 9 lipca w miejscowości Nazare w Portugalii. Podopieczni Marcina Stanisławskiego zanotowali zwycięstwa z Hiszpanią (po rzutach karnych) i Grecją, ale niestety musieli również przełknąć goryczki porażki z broniącymi tytułu Ukraińcami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży