Reprezentacja Piłki Plażowej

2019 rok dla polskiego beach soccera był słodko-gorzki. Były momenty bardzo radosne, jak chociażby sukcesy drużyn klubowych, ale były także gorsze chwile, gdy reprezentacji nie udawało się awansować do finałów wielkich imprez. – Nie ma na to szans, by w stu procentach przełożyć sukces klubów na kadrę – mówi Marcin Stanisławski, który łączy w sobie te lepsze i gorsze chwile, jest bowiem między innymi selekcjonerem reprezentacji Polski.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Dla większości sportowców zima, a zwłaszcza czas Bożego Narodzenia i przełom Nowego Roku, to nie tylko wyjątkowe chwile z bliskimi, ale także okres, w którym można złapać trochę oddechu od rywalizacji sportowej i treningów. A jak to wygląda w przypadku reprezentantów Polski w beach soccerze, którzy uzależnieni są od ciepłej pogody, a sezon kończą już właściwie na początku września?

Reprezentacja Piłki Plażowej

Mijający sezon trener KP Łódź Marcin Stanisławski będzie bardzo mile wspominał. Ogromny sukces, czyli drugie miejsce na Euro Winners Cup, odpowiedniku piłkarskiej Ligi Mistrzów. Do tego mistrzostwo Polski i Puchar Polski. – Nie mówimy już o zwykłym klubiku z Łodzi, tylko o potędze w Europie – mówi Stanisławski, który jednocześnie jest selekcjonerem reprezentacji Polski.

Reprezentacja Piłki Plażowej

W decydującą fazę wchodzą mistrzostwa Polski w beach soccerze. W niedzielę czekają nas rozstrzygające mecze w rywalizacji mężczyzn. Czy stawiany w roli faworyta zespół KP Łódź zostanie mistrzem Polski, czy może, podobnie jak rok temu, będzie miała miejsce sensacja? Transmisja z finałowych meczów na Łączy Nas Piłka!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności