Reprezentacja Piłki Plażowej

Rok 2017 nie przyniósł kibicom beach soccera takiej euforii, jaka miała miejsce po turnieju kwalifikacyjnym we włoskim Jesolo, gdzie Polacy gromili kolejnych faworytów i zapewnili sobie awans na mundial. Ale na nudę nikt nie mógł narzekać. Były emocje związane z losowaniem mistrzostw świata, z samym występem na mundialu, czy też wreszcie radość po awansie do grona ośmiu najlepszych ekip w Europie. I nadzieje odżyły.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Sezon 2017 w beach soccerze przeszedł już do historii, czas więc go podsumowywać. Bez względu na aurę i temperaturę jaka nam towarzyszyła w letnich miesiącach dla fanów piłki nożnej plażowej, to był bardzo gorący okres. Już dawno bowiem reprezentacja Polski nie dostarczała nam tylu emocji. Jaki był to ogólnie czas dla naszej kadry – pytamy na początek trenera naszej reprezentacji Marcina Stanisławskiego.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Biało-czerwoni zakończyli zmagania grupowe w Superfinale EBSL. Polacy po porażkach z Hiszpanią i Portugalią tym razem nie dali rady Szwajcarom. O przegranej w sobotnim pojedynku zadecydowała trzecia tercja. W niedzielę Polska zagra o siódme miejsce w turnieju. O 13.30 zagramy z Białorusią bądź z Ukrainą.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży