Reprezentacja Piłki Plażowej

32 mecze, 16 reprezentacji, w tym tylko cztery z Europy, również Polska. W ciągu najbliższych jedenastu dni na Bahamach będzie królował beach soccer. Otwarcie mistrzostw świata już za nami, a w pierwszym piątkowym spotkaniu zagra reprezentacja Polski. Rywalem będzie Japonia, która jako jedna z ostatnich drużyn zakwalifikowała się na mundial. Mecz będzie transmitowany w TVP Sport i Eurosporcie.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Już właściwie tylko godziny pozostały do rozpoczęcia mistrzostw świata w beach soccerze. W największej imprezie piłki plażowej, na Bahamach, wezmą udział także biało-czerwoni. Pierwszy swój mecz rozegrają w piątkowy wieczór polskiego czasu, ale i pierwszego dnia zmagań, w czwartek, nie zabraknie biało-czerwonych akcentów.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Jak niedawno przyznał na naszych łamach trener reprezentacji Polski w beach soccerze Marcin Stanisławski był on jednym z pewniaków na wyjazd na mistrzostwa świata. Nie dość, że bardzo dobrze gra i broni go forma sportowa, to jeszcze ma kolejny atut – wiek. 20-letni Filip Gac, bo o nim mowa, był jednym z objawień turnieju eliminacyjnego w Jesolo, który Polska wygrała.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży