Reprezentacja młodzieżowa U-21

Prawdziwym pogromem zakończyło się spotkanie czwartej kolejki Serie A pomiędzy Frosinone a Sampdorią. Goście zdominowali, zdeklasowali rywali i odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo 5:0. Swoją cegiełkę do zasłużonej wygranej dołożył także Dawid Kownacki, który wszedł na boisko w drugiej połowie, a później wpisał się na listę strzelców z rzutu karnego. W ekipie z Genui zawody w pełnym wymiarze czasowym rozegrali Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Okoliczności przygotowań do spotkania z Finlandią na pewno nie były idealne. Cały czas rozpamiętywaliśmy to, co stało się w meczu z Wyspami Owczymi. W niedzielę powiedzieliśmy sobie wreszcie „dość” i skoncentrowaliśmy się wyłącznie na następnym starciu. To przyniosło efekt – powiedział po wygranym 3:1 meczu z Finlandią trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– W piątek przytrafiła nam się kolejna wpadka w tych kwalifikacjach. Do Finlandii lecieliśmy więc z jasnym celem, czyli po wygraną. Wiedzieliśmy, że to trudny teren. Finowie stworzyli sobie trochę sytuacji, których nie wykorzystali. Dziś się cieszymy, ale musimy myśleć już o kolejnym meczu – powiedział po wygranym 3:1 meczu z Finlandią zdobywca dwóch bramek dla reprezentacji Polski do lat 21 Mateusz Wieteska.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży