Reprezentacja młodzieżowa U-21

Kamil Grabara najpierw przedłużył kontrakt z Liverpoolem, a następnie został wypożyczony na sezon do Huddersfield Town FC, spadkowicza z Premier League. – Szanuję rywali do miejsca w składzie, ale jednocześnie patrzę na siebie i zrobię wszystko, by być numerem jeden w bramce. Chcę być nim od pierwszego meczu i grać w każdym kolejnym – twierdzi Kamil Grabara.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Kto został najskuteczniejszym zawodnikiem? Której drużynie udało się zdobyć najwięcej bramek? Jak radzili sobie biało-czerwoni w fazie grupowej? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym quizie o zakończonych mistrzostwach Europy U-21, które zwyciężyli Hiszpanie. Aby przejść do quizu wystarczy kliknąć TUTAJ.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Hiszpanii wywalczyła tytuł mistrza Europy do lat 21. W finałowym meczu, rozgrywanym w Udine, pogromcy reprezentacji Polski pokonali Niemcy 2:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Fabian Ruiz i Dani Olmo, drużyna Stefana Kuntza odpowiedziała trafieniem Nadiema Amiriego.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentanci Polski U-21 mają za sobą udział w mistrzostwach Europy. Dla dużej części z nich turniej finałowy był zwieńczeniem przygody z drużyną narodową w tej kategorii wiekowej. W kolejnych kwalifikacjach występować będą bowiem piłkarze urodzeni w roku 1998 i młodsi. Jak radzili sobie w kadrze U-21 zawodnicy, których już w niej nie zobaczymy?

Reprezentacja młodzieżowa U-21

JEDEN MECZ. Reprezentantom Polski U-21 zabrakło jednego dobrego spotkania, aby osiągnąć cele, jakimi byłyby awanse na Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz do półfinałów mistrzostw Europy. Nasza kamera towarzyszyła podopiecznym Czesława Michniewicza na każdym kroku – byliśmy na odprawach, w hotelu, szatniach, stadionach, a efekty naszej pracy możecie obejrzeć na Youtube.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności