Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jan Bednarek po wielu miesiącach w końcu zanotował pierwszy występ w rozgrywkach Premier League. 22-letni obrońca rozegrał bardzo dobre zawody z Chelsea, co dodatkowo zostało jeszcze okraszone zdobytą bramką. Niestety w ostatnich fragmentach meczu rywale odwrócili losy meczu i wygrali 3:2. – Musimy przeanalizować mecz z Chelsea i już skupić się na przyszłych spotkaniach ligowych. Poza 10 minutami, w których straciliśmy trzy gole, rozgrywaliśmy dobre zawody – powiedział na antenie Canal+Sport Bednarek.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Zobacz kulisy meczu eliminacyjnego do mistrzostw Europy do lat 21, w którym reprezentacja Polski na stadionie w Lublinie zmierzyła się z Litwą. Działo się! Biało-czerwoni zwycięzyli 1:0 po golu kapitana – Dawida Kownackiego.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała z Litwą 1:0 w kolejnym meczu kwalifikacji mistrzostw Europy. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Dawid Kownacki. Podopieczni trenera Czesława Michniewicza wykorzystali potknięcie Danii w starciu z Gruzją i objęli pozycję lidera grupy. Biało-czerwoni mają na koncie czternaście punktów w sześciu spotkaniach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży