Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Czesława Michniewicza w czerwcu przystąpi do turnieju UEFA EURO U21. Pierwszym rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej będą Belgowie, w następnym meczu zmierzą się z Włochami, a w trzecim spotkaniu zmierzą się z Hiszpanią. Na stronie UEFA prowadzona jest sprzedaż biletów na mecze Polaków i możliwy do odebrania jest kod promocyjny, który zredukuje ceny wejściówek.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Bartosz Kapustka doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z udziału w mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 2019. Swojego przyjaciela w trudnej sytuacji wspierają koledzy z boiska. Zobaczcie, co do przekazania mają „Kapiemu” między innymi Czesław Michniewicz, Marcin Wasilewski, Krystian Bielik i drużyna Legii Warszawa.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Za nami pierwszy ligowy weekend po przerwie na mecze reprezentacji narodowych. Premierową bramkę w ekstraklasie zdobył Jakub Łabojko, a jego Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Arkę Gdynia 2:0. Sprawdź, jak radzili sobie młodzieżowi reprezentanci Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności