Reprezentacja młodzieżowa U-20

Tomasz Makowski strzelił pierwszą bramkę dla reprezentacji U-20. Jego trafienie dało Polakom prowadzenie 2:1 w meczu z Japonią. – Po tym golu poszło nam z górki i wygraliśmy 4:1. To był dla nas ważny i wartościowy sprawdzian – mówi pomocnik Lechii Gdańsk. We wtorek ostatni test kadry Jacka Magiery przed młodzieżowym mundialem – spotkanie z Niemcami w Bielsku-Białej.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski do lat 20 (rocznik 1998 oraz 1999) prowadzona przez trenera Bartłomieja Zalewskiego wygrała w meczu Turnieju Ośmiu Narodów z Anglią 3:1. O zwycięstwie biało-czerwonych zadecydowały trafienia Jakuba Modera, Patryka Klimali i Mikołaja Kwietniewskiego.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Z trzeciego poziomu ligowego do młodzieżowej reprezentacji Polski – taki skok zrobił pomocnik Radomiaka i nie chce na tym poprzestać. – Chciałbym znaleźć się w kadrze na Mistrzostwa Świata U-20 – mówi Dominik Sokół, nowa twarz w kadrze przygotowującej się do drugiego najważniejszego mundialu.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski U-20 z Japonią rozegra przedostatni mecz przed młodzieżowym mundialem. Piłkarze obu drużyn poczują się już jak na mistrzostwach – zagrają na głównej arenie turnieju – stadionie Widzewa, sporne sytuacje rozstrzygnie VAR, a po zakończeniu spotkania – niezależnie od wyniku – zaplanowano konkurs rzutów karnych. Początek meczu w czwartek o godz. 17 (transmisja w TVP Sport, studio przedmeczowe od godz. 16:15).

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Po losowaniu słyszeliśmy, że mamy niewielkie szanse na wyjście z grupy. Dla mnie, i mam nadzieję, że dla chłopaków też, to jeszcze większa motywacja, by udowodnić, że wątpiący w nas się mylili. Będziemy mieli na boisku jedenastu liderów, którzy będą się doskonale rozumieć, a sztab już zadbał o przygotowanie taktyczne – zapewnia Adrian Łyszczarz, pomocnik GKS-u Katowice oraz reprezentacji Polski do lat 20.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności