Reprezentacja młodzieżowa U-20

Już sam fakt, że Diego Laineza porównuje się z Leo Messim wiele mówi o skali talentu młodego Meksykanina, który powinien być jedną z gwiazd Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Nikt bez powodu nie wykłada na stół 14 milionów euro, a za tyle kupił błyskotliwego piłkarza Real Betis Sewilla. Ma za sobą pierwsze półrocze pobytu w Europie i już zdążył pokazać się z dobrej strony. A ze słynnym Argentyńczykiem łączy go więcej niż się z pozoru wydaje.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W czwartek reprezentacja Polski U-20 rozegra pierwsze spotkanie na mistrzostwach świata, a jej rywalem będzie Kolumbia. Dla naszych zawodników zbliża się jedno z największych wyzwań ich życiu, do czego byli przygotowywani przez trenera Jacka Magierę przez ostatni rok. – Sztab przedstawił nam mocne i słabe strony Kolumbijczyków. Nie czujemy presji, będziemy mieli wielkie wsparcie od kibiców – powiedział bramkarz Radosław Majecki.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W czwartek reprezentacja Polski U-20 przystępuje do pierwszego meczu w fazie grupowej. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Kolumbia, która w tym roku rozegrała aż czternaście spotkań. – Będziemy robić wszystko, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. Uważam, że jesteśmy gotowi, by podjąć walkę. Niezależnie z kim gramy, zawsze doceniamy przeciwnika. Przede wszystkim patrzymy na siebie – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej trener Jacek Magiera.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności