Reprezentacja młodzieżowa U-19

– Mimo niekorzystnego wyniku, uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Będziemy analizować ten pojedynek, bo jest sporo elementów do poprawy. Jestem natomiast zadowolony, że zrealizowaliśmy niektóre z naszych założeń – powiedział Łączy Nas Piłka selekcjoner reprezentacji Polski U-19, która przegrała w Tbilisi z Gruzją 1:2.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Po golach Javiera Hyjka oraz Michała Karbownika, reprezentacja Polski do lat 19 pokonała w Erewaniu Armenię 2:0. Karbownik, na co dzień zawodnik Legii Warszawa, grał z opaską kapitana. Oprócz niego, w wyjściowym składzie naszego zespołu pojawiło się jeszcze pięciu innych graczy z polskiej ligi (Grobelny, Mruk, Smajdor, Białek, Marchwiński). To było pierwsze spotkanie tej kadry pod wodzą Bartłomieja Zalewskiego, który niedawno został trenerem U-19.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Czas na pierwszy sprawdzian reprezentacji Polski do lat 19. Dziś w Erewaniu (godz. 18:00) zespół Bartłomieja Zalewskiego, który od czerwca pracuje z tym rocznikiem (2001), zmierzy się z Armenią. Dla biało-czerwonych jest to jeden z etapów przygotowań przed czekającym ich w listopadzie turniejem eliminacyjnym mistrzostw Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności