Reprezentacja młodzieżowa U-17

Bardzo dobra reakcja po przerwie na słabą pierwszą połowę, ale dwa decydujące gole stracone w końcówce – tak układał się mecz reprezentacji Polski do lat 17 z Francją na zakończenie turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni prowadzeni przez Przemysława Małeckiego zapewnili sobie jednak awans do Elite Round po wcześniejszych zwycięstwach z Finlandią (2:1) i Luksemburgiem (7:3).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Bardzo dobra reakcja po przerwie na słabą pierwszą połowę, ale dwa decydujące gole stracone w końcówce – tak układał się mecz reprezentacji Polski do lat 17 z Francją na zakończenie turnieju eliminacji Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni prowadzeni przez Przemysława Małeckiego zapewnili sobie awans do Elite Round po wcześniejszych zwycięstwach z Finlandią (2:1) i Luksemburgiem (7:3).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w poprzednim spotkaniu z Luksemburgiem zagwarantowała sobie już awans do kolejnej rundy eliminacji mistrzostw Europy. Przed drużyną prowadzoną przez trenera Przemysława Małeckiego ostatni mecz, który zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie. W środę Polacy zmierzą się z Francuzami w Ząbkach. Początek meczu o godzinie 13:00, a transmisja dostępna będzie na kanale Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

W drugim meczu pierwszej rundy eliminacji do mistrzostw Europy do lat 17 Polska wygrała z Luksemburgiem 7:3. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Hubert Turski, Jakub Niewiadomski, Kacper Kozłowski, Filip Marchwiński oraz Marcel Wędrychowski, zaś dla Luksemburgu trafiali Alessio Curci i Yann Hoffmann. Zobacz skrót spotkania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności