Reprezentacja młodzieżowa U-17

Przegrane kwalifikacje mistrzostw Europy, czwarte miejsce w Turnieju o Puchar Syrenki i awans do fazy Elite Round kwalifikacji kolejnego europejskiego czempionatu – to bilans reprezentacji Polski do lat 17 w 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z osiągnięciami tej drużyny w ostatnich dwunastu miesiącach.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Bardzo dobra reakcja po przerwie na słabą pierwszą połowę, ale dwa decydujące gole stracone w końcówce – tak układał się mecz reprezentacji Polski do lat 17 z Francją na zakończenie turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni prowadzeni przez Przemysława Małeckiego zapewnili sobie jednak awans do Elite Round po wcześniejszych zwycięstwach z Finlandią (2:1) i Luksemburgiem (7:3).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Bardzo dobra reakcja po przerwie na słabą pierwszą połowę, ale dwa decydujące gole stracone w końcówce – tak układał się mecz reprezentacji Polski do lat 17 z Francją na zakończenie turnieju eliminacji Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni prowadzeni przez Przemysława Małeckiego zapewnili sobie awans do Elite Round po wcześniejszych zwycięstwach z Finlandią (2:1) i Luksemburgiem (7:3).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w poprzednim spotkaniu z Luksemburgiem zagwarantowała sobie już awans do kolejnej rundy eliminacji mistrzostw Europy. Przed drużyną prowadzoną przez trenera Przemysława Małeckiego ostatni mecz, który zadecyduje o pierwszym miejscu w grupie. W środę Polacy zmierzą się z Francuzami w Ząbkach. Początek meczu o godzinie 13:00, a transmisja dostępna będzie na kanale Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności