Reprezentacja młodzieżowa U-17

W dniach 6-10 września w Warszawie, Sulejówku oraz Ząbkach rozegrana zostanie kolejna edycja Pucharu Syrenki. Oprócz reprezentacji Polski do lat 17, wezmą w niej udział zespoły Gruzji, Finlandii, Anglii, Norwegii, Szwajcarii, Rumunii oraz Austrii. Poznaliśmy już terminarz rozgrywek, który można znaleźć w załączniku poniżej.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Prowadzona przez Przemysława Małeckiego reprezentacja Polski U-17 zremisowała z gospodarzami 1:1 w trzecim meczu turnieju eliminacyjnego drugiej rundy eliminacji do mistrzostw Europy U-17, który rozgrywany był w Szkocji. Biało-czerwoni już wcześniej stracili szanse na awans do finałów.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

W drugim meczu turnieju Elite Round eliminacji do mistrzostw Europy U-17 reprezentacja Polski przegrała z rówieśnikami z Portugalii. Biało-czerwoni do samego końca walczyli o jeden punkt w starciu z faworyzowanymi rywalami, ale ponieśli porażkę 1:2. Tym samym podopieczni Przemysława Małeckiego stracili szanse na awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Irlandii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności