Reprezentacja młodzieżowa U-17

– Po raz kolejny w tym roku straciliśmy pierwszego gola i przegrywaliśmy, tak zdarzyło się dwa dni temu z Gruzją, a wcześniej z Rumunią i Chorwacją, ale udało nam się odrobić. Zapowiadałem przed meczem, że musimy być konsekwentni od pierwszych minut, by nie musieć gonić, ale może dopiero wtedy nasza determinacja jest większa, wtedy dochodzimy do większej liczby sytuacji – powiedział Marcin Dorna, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17 po półfinale turnieju o Puchar Syrenki, w którym jego zespół pokonał Szwajcarię 4:1.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Znów stracili pierwszego gola, ale ponownie odrobili straty i to z nawiązką. Reprezentacja Polski do lat 17 zagra w finale Pucharu Syrenki po zdecydowanym zwycięstwie nad Szwajcarią (4:1). Bramki dla biało-czerwonych strzelali Szymon Włodarczyk (dwie), Radosław Cielemęcki i Kacper Kozłowski. We wtorek w finale piłkarze Marcina Dorny zagrają z Anglią, transmisja na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w pierwszym meczu Turnieju o Puchar Syrenki wygrała w Sulejówku z rówieśnikami z Gruzji 2:1. Podopieczni Marcina Dorny przez większość spotkania musieli gonić wynik, ponieważ szybko stracili gola, ale dzięki trafieniom Radosława Cielemęckiego i Szymona Włodarczyka zdołali zwyciężyć. – Cieszę się, że potrafiliśmy odwrócić losy meczu z tak wymagającym przeciwnikiem – podkreśla trener biało-czerwonych.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski U-17 na rozpoczęcie Pucharu Syrenki wygrała z rówieśnikami z Gruzji 2:1. Podopieczni Marcina Dorny przez większość spotkania musieli gonić wynik, ponieważ szybko stracili gola, ale dzięki trafieniom Radosława Cielemęckiego i Szymona Włodarczyka ostatecznie wygrali 2:1. W drugim meczu Polacy zmierzą się z reprezentacją Szwajcarii.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w pierwszym meczu 34. edycji Turnieju o Puchar Syrenki pokonała w Sulejówku 2:1 Gruzję. Bramki dla drużyny trenera Marcina Dorny zdobyli Radosław Cielemęcki i Szymon Włodarczyk. Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Biało-czerwoni kolejny mecz rozegrają w niedzielę, a ich rywalem, również w Sulejówku, będzie Szwajcaria, która pokonała dziś Norwegię.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Jednym z ważniejszych wydarzeń młodzieżowych września każdego roku jest rozgrywany w Polsce turniej o Puchar Syrenki. Odbędzie się on w dniach 06-10.09 w Warszawie, Sulejówku oraz w Ząbkach, a uczestnikami oprócz biało-czerwonych będą kadry do lat 17 Anglii, Gruzji, Finlandii, Norwegii, Szwajcarii, Rumunii oraz Austrii. Mecze zespołu Marcina Dorny będą pokazywane na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka”. Pierwsze starcie, z Gruzją, już dziś o godzinie 11:30 w Sulejówku. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności