Reprezentacja młodzieżowa U-17

Czy Anglia obroni tytuł zwycięzców Pucharu Syrenki sprzed roku, czy może Polska zatriumfuje po raz pierwszy od 2014 roku? Przed kibicami kapitalna okazja zobaczyć przyszłe gwiazdy futbolu. Na Arenie Ząbki zmierzą się dwie najsilniejsze drużyny turnieju, a transmisję z tego spotkania pokaże kanał „Łączy Nas Piłka”. Początek spotkania we wtorek o godz. 17.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

– Po raz kolejny w tym roku straciliśmy pierwszego gola i przegrywaliśmy, tak zdarzyło się dwa dni temu z Gruzją, a wcześniej z Rumunią i Chorwacją, ale udało nam się odrobić. Zapowiadałem przed meczem, że musimy być konsekwentni od pierwszych minut, by nie musieć gonić, ale może dopiero wtedy nasza determinacja jest większa, wtedy dochodzimy do większej liczby sytuacji – powiedział Marcin Dorna, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17 po półfinale turnieju o Puchar Syrenki, w którym jego zespół pokonał Szwajcarię 4:1.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Znów stracili pierwszego gola, ale ponownie odrobili straty i to z nawiązką. Reprezentacja Polski do lat 17 zagra w finale Pucharu Syrenki po zdecydowanym zwycięstwie nad Szwajcarią (4:1). Bramki dla biało-czerwonych strzelali Szymon Włodarczyk (dwie), Radosław Cielemęcki i Kacper Kozłowski. We wtorek w finale piłkarze Marcina Dorny zagrają z Anglią, transmisja na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w pierwszym meczu Turnieju o Puchar Syrenki wygrała w Sulejówku z rówieśnikami z Gruzji 2:1. Podopieczni Marcina Dorny przez większość spotkania musieli gonić wynik, ponieważ szybko stracili gola, ale dzięki trafieniom Radosława Cielemęckiego i Szymona Włodarczyka zdołali zwyciężyć. – Cieszę się, że potrafiliśmy odwrócić losy meczu z tak wymagającym przeciwnikiem – podkreśla trener biało-czerwonych.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski U-17 na rozpoczęcie Pucharu Syrenki wygrała z rówieśnikami z Gruzji 2:1. Podopieczni Marcina Dorny przez większość spotkania musieli gonić wynik, ponieważ szybko stracili gola, ale dzięki trafieniom Radosława Cielemęckiego i Szymona Włodarczyka ostatecznie wygrali 2:1. W drugim meczu Polacy zmierzą się z reprezentacją Szwajcarii.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w pierwszym meczu 34. edycji Turnieju o Puchar Syrenki pokonała w Sulejówku 2:1 Gruzję. Bramki dla drużyny trenera Marcina Dorny zdobyli Radosław Cielemęcki i Szymon Włodarczyk. Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Biało-czerwoni kolejny mecz rozegrają w niedzielę, a ich rywalem, również w Sulejówku, będzie Szwajcaria, która pokonała dziś Norwegię.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności