Reprezentacja młodzieżowa U-17

W środę o godz. 15.30 dla reprezentantów Polski z rocznika 2003 rozpoczyna się rywalizacja o mistrzostwa Europy. Pod wodzą Marcina Dorny przygotowania trwały od kategorii U-15, a w pierwszej fazie eliminacji czekają Macedonia (09.10, Toruń), Liechtenstein (12.10, Inowrocław) i Belgia (15.10, Włocławek). Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć na żywo na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Niezwykle emocjonujący finał Pucharu Syrenki! Anglia prowadziła już 2:0 i to po dziesięciu minutach, ale zespół Marcina Dorny jeszcze do przerwy wyrównał i utrzymał wynik. O zwycięstwie w turnieju zadecydowały rzuty karne, które skuteczniej wykonywali Anglicy. Zapraszamy na skrót spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

We wtorek w finale Pucharu Syrenki reprezentacja Polski do lat 17 uległa Anglii w rzutach karnych (2:2, 1:3 k.), choć wcześniej musiała odrabiać dwubramkowe straty. – To był mecz godny finału. To miała być dla nas nagroda i dokładnie tak do tego podeszliśmy: za ciężką pracę mieliśmy okazję jeszcze w rzutach karnych ten turniej wygrać – podsumowuje turniej Marcin Dorna, selekcjoner drużyny z rocznika 2003.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Czy Anglia obroni tytuł zwycięzców Pucharu Syrenki sprzed roku, czy może Polska zatriumfuje po raz pierwszy od 2014 roku? Przed kibicami kapitalna okazja zobaczyć przyszłe gwiazdy futbolu. Na Arenie Ząbki zmierzą się dwie najsilniejsze drużyny turnieju, a transmisję z tego spotkania pokaże kanał „Łączy Nas Piłka”. Początek spotkania we wtorek o godz. 17.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności