Reprezentacja młodzieżowa U-17

Przed reprezentacją Polski do lat 17 ostatni mecz w pierwszej rundzie eliminacji mistrzostw Europy. Jego stawką będzie pierwsze miejsce, które daje w Elite Round rozstawienie. Rywalami podopiecznych Bartłomieja Zalewskiego będzie zespół Szwecji, który ma taki sam dorobek punktowy, jak Polacy. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć na naszym profilu na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 awansowała do kolejnej rundy turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w drugim meczu pokonali Cypryjczyków, a bramkę na wagę zwycięstwa w 78. minucie zdobył Mikołaj Nawrocki. W poniedziałek drużyna Bartłomieja Zalewskiego zmierzy się ze Szwecją (godz. 15).

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 awansowała do kolejnej rundy turnieju eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni w drugim meczu pokonali Cypryjczyków, a bramkę na wagę zwycięstwa w 78. minucie zdobył Mikołaj Nawrocki. O pierwsze miejsce w grupie podopieczni trenera Bartłomieja Zalewskiego zagrają ze Szwecją. Spotkanie zostało zaplanowane na najbliższy poniedziałek.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacja Polski do lat 17 w świetnym stylu rozpoczęła I rundę kwalifikacji mistrzostw Europy, które w maju przyszłego roku zostaną rozegrane na angielskich boiskach. Podopieczni trenera Bartłomieja Zalewskiego zgodnie z planem w pierwszym meczu rozbili San Marino 8:0.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Bartłomiej Zalewski dla młodzieżowej piłki reprezentacyjnej odkrył między innymi Kamila Grabarę, Davida Kopacza i Sebastiana Szymańskiego. Dziś, przystępuje do walki o mistrzostwa Europy U17 z zawodnikami o dwa lata młodszymi – urodzonymi w 2001 roku. Rywalami Polaków w I rundzie eliminacji będą: San Marino, Cypr oraz Szwecja.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności