Reprezentacja kobieca A

Drużyna Pauliny Dudek sprawiła niespodziankę i wyrzuciła za burtę prestiżowych rozgrywek jej siedmiokrotnego triumfatora i aktualnego obrońcę tytułu - Olympique Lyon! Mimo porażki w pierwszym meczu 0:1, w rewanżu PSG wygrało na wyjeździe 2:1. W walce o finał paryżanki zmierzą się z FC Barceloną. W drugim meczu Chelsea zagra z Bayernem Monachium.

Reprezentacja kobieca A

Sześć goli, zwroty akcji i wiele sytuacji bramkowych obejrzeli kibice w towarzyskim meczu reprezentacji Polski kobiet ze Szwecją. Biało-czerwone przegrały z brązowym medalistą mistrzostw świata 2:4, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Oba gole dla naszej drużyny strzeliła wracająca do drużyny narodowej po kontuzji Ewy Pajor. Zobaczcie skrót tego meczu.

Reprezentacja kobieca A

To był wyjątkowy mecz reprezentacji Polski kobiet. Pierwszy raz w historii seniorską drużynę poprowadziła kobieta – Nina Patalon. Łatwego zadania nie miała, bo rywalem biało-czerwonych była obecnie trzecia najlepsza drużyna na świecie – Szwecja. Jak w szatni motywowały się nasze piłkarki? Jak swój debiut w reprezentacji ocenia nowa selekcjonerka? Zobaczcie kulisy tego towarzyskiego spotkania!

Reprezentacja kobieca A

– Widzę bardzo dużo pozytywów w tym meczu. Założyliśmy sobie, że będziemy chcieli grać w piłkę, atakować i tworzyć jak najwiecej sytuacji. To się udało –  powiedziała selekcjoner reprezentacji Polski kobiet Nina Patalon po towarzyskim spotkaniu ze Szwecją. Biało-czerwone przegrały z trzecią drużyną świata 2:4, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.

Reprezentacja kobieca A

Sześć goli, zwroty akcji i wiele sytuacji bramkowych obejrzeli kibice w towarzyskim meczu reprezentacji Polski kobiet ze Szwecją. Biało-czerwone przegrały z brązowym medalistą mistrzostw świata 2:4, ale pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Oba gole dla naszej drużyny strzeliła wracająca do drużyny narodowej po kontuzji Ewy Pajor.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności