Reprezentacja kobieca A

Nie wyszedł kobiecej reprezentacji Polski ostatni sprawdzian przed startem eliminacji do mistrzostw Europy. Biało-czerwone, grając w większości składem krajowym, przegrały 0:1 ze Słowacją w Popradzie, mimo że mogły lub nawet powinny to spotkanie przynajmniej zremisować. – Zabrakło nam skuteczności i jakości – mówił po meczu selekcjoner Miłosz Stępiński, który był także mocno poirytowany pracą słowackich sędzi.

Reprezentacja kobieca A

Od nowego sezonu w niemieckiej Bundeslidze będą już nie dwie, a trzy reprezentantki Polski! Oprócz Ewy Pajor, królowej strzelczyń ostatniego sezonu i Patrycji Balcerzak, która dopiero co podpisała kontrakt z SC Sand, w najlepszej niemieckiej lidze będzie także występować Małgorzata Mesjasz!

Reprezentacja kobieca A

Mnóstwo, ale to mnóstwo dzieje się w związku z rozpoczynającym się już w najbliższy piątek mundialem. Jeśli natomiast chodzi o nasze podwórko, poznaliśmy właśnie pierwszego beniaminka nowego sezonu Ekstraligi, a nasza reprezentacyjna bramkarka, Kinga Szemik, po raz kolejny zabłysnęła swoimi sukcesami - nie tylko sportowymi. Zapraszamy na ostatnie przed wakacyjną przerwą „Co tam w kobiecej”!

Reprezentacja kobieca A

Uff - można odetchnąć! Kolejne dwie reprezentantki Polski wyleczyły już kontuzje i w minionej kolejce Ekstraligi wybiegły na murawę. Świetny weekend miała też najlepsza piłkarka świata, Ada Hegerberg, która poślubiła obrońcę Lecha Poznań, Thomasa Rogne. Dzieje się jednak nie tylko w Europie, bo Sydney Leroux - zdobywczyni mistrzostwa świata z kadrą Stanów Zjednoczonych w 2015 roku - będzie miała swój własny i... dość oryginalny program.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności