Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu przegrała w sobotę w Gorzowie Wielkopolskim z Rosją 1:3 w drugim meczu towarzyskim. Gola dla bialo-czerwonych strzeliła Agata Sobkowicz. Przypomnijmy, że w piątek zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Weissa również odniósł z Rosją porażkę (2:4).

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu poniosła porażkę w pierwszym spotkaniu towarzyskim z Rosją 2:4. Dla zespołu prowadzonego przez trenera Wojciecha Weissa trafienia zanotowały Agata Sobkowicz oraz Renata Uchnast. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 14 kwietnia o godzinie 14:00 w Gorzowie Wielkopolskim.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Futsalistki zakończyły już co prawda sezon ligowy, nie znaczy to jednak, że tym samym zaczął się dla nich czas urlopów. W piątek i w sobotę w Gorzowie Wielkopolskim reprezentantki Polski rozegrają dwumecz z bardzo wymagającym i ciekawym rywalem – reprezentacją Rosji, jedną z czołowych ekip na świecie. Dla biało-czerwonych to jeden z etapów przygotowań przed eliminacjami mistrzostw Europy. Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a sobotnie o 14:00.

Reprezentacja futsalu A

Jest jednym z tych zawodników, na których reprezentacja Polski ma być budowana w najbliższych latach. Utalentowany, przebojowy, skuteczny, a poza parkietem wygadany, odważny, nie mający kompleksów. – Stres na parkiecie? Gdy się robi to, co się kocha, to raczej jest podekscytowanie – mówi Sebastian Grubalski, 19 – latek o swoim debiucie w dorosłej reprezentacji Polski przeciwko reprezentacji Brazylii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności