Reprezentacja futsalu A

Rok temu reprezentacja Polski rozegrała jedno z najdramatyczniejszych spotkań w ostatniej dekadzie. Na inaugurację zmagań w mistrzostwach Europy zremisowała z Rosją po golu Michała Kubika. – Teraz również będzie się działo! – zapowiadają nasi kadrowicze przed starciem z utytułowanym rywalem. Początek obu spotkań, które w sobotę i niedzielę zostaną rozegrane na Opolszczyźnie, o godzinie 17:00. Transmisję przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka!

Reprezentacja futsalu A

Za kontuzjowanych Krzysztofa Salisza (Clearex Chorzów) oraz Michała Marka (Rekord Bielsko-Biała), trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński powołał w trybie awaryjnym następujących zawodników: Arkadiusza Szypczyńskiego (Gatta Active Zduńska Wola) oraz Sebastiana Wojciechowskiego (Acana Orzeł Jelcz-Laskowice). Podczas zgrupowania biało-czerwoni dwukrotnie zagrają towarzysko z Rosją (2 lutego, 17:00, Opole, 3 lutego, 17:00, Nysa).

Reprezentacja futsalu A

Gościem ostatniego w tym roku magazynu Łączy Nas Futsal był trener reprezentacji Polski Błażej Korczyński. Trener podzielił się spostrzeżeniami po losowaniu grup eliminacyjnych do Mistrzostw Świata, zdradził najbliższe plany reprezentacji, a także podsumował rok. W programie uchylimy także rąbka tajemnicy dotyczącej... nowej formuły programu Łączy Nas Futsal.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności