Reprezentacja Fustalu

Takiego rozstrzygnięcia i przebiegu pierwszego meczu z udziałem biało-czerwonych na mistrzostwach Europy U-19 chyba mało kto się spodziewał. Polska po dramatycznym boju wygrała z Rosją 3:2, a bohaterem meczu był bramkarz Krzysztof Iwanek, który nie tylko bronił, ale także strzelał. Kolejny mecz już w poniedziałek, biało-czerwoni o 19:00 zmierzą się z Portugalią. Przy korzystnych wynikach innych spotkań, wygrana może już nam zagwarantować udział w półfinale!

Reprezentacja Fustalu

Umiarkowane słońce przywitało polskich futsalistów w Rydze. W stolicy Łotwy, w której mieszka ponad 600 tysięcy mieszkańców, w niedzielę rozpoczną się mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Biało-czerwoni w spokoju przygotowują się do pierwszego meczu z Rosją. Faworytem jest nasz rywal, ale przykład, jak wygrywać, dały inne nasze reprezentacje.

Reprezentacja Fustalu

Na ostatniej prostej są przygotowania przed rozpoczynającymi się w ten weekend mistrzostwami Europy U-19 w futsalu. Nasza reprezentacja w grupie zmierzy się z Rosją, Portugalią i gospodarzem, Łotwą. – Niewielu na nas stawiało przed eliminacjami, to będzie dla nas nagroda, ale chcemy osiągnąć jeszcze więcej – mówi selekcjoner naszej młodzieżówki, Łukasz Żebrowski.

Reprezentacja Fustalu

Od najbliższej niedzieli serce młodzieżowego futsalu będzie biło w stolicy Łotwy – Rydze. Właśnie tam będą się odbywać Mistrzostwa Europy U-19. W gronie ośmiu najlepszych drużyn, które znalazły się w historycznych, bo pierwszych finałach ME, jest także Polska.  – Myślimy coraz więcej o zbliżającym się turnieju, to na pewno wielkie wydarzenie – mówi bramkarz naszej reprezentacji, Krzysztof Iwanek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności