Reprezentacja Fustalu

Reprezentacja Polski seniorów pod koniec przyszłego roku przystąpi do eliminacji do mistrzostw świata, które odbędą się w 2020 roku. Nie znaczy to jednak, że kibiców piłki nożnej halowej w najbliższych miesiącach nie czekają emocje. – Postaramy się o historyczny sukces – mówi trener naszej reprezentacji młodzieżowej Łukasz Żebrowski.

Reprezentacja futsalu A

Trener Błażej Korczyński po styczniowych mistrzostwach Europy zapowiedział, że w kadrze przychodzi czas na „świeżą krew”. Słowa dotrzymuje, bo na każdym kolejnym zgrupowaniu pojawiają się debiutanci. W meczach z Serbią, które zostaną rozegrane na początku przyszłego tygodnia, szanse otrzymają Karol Czyszek i Mateusz Wesserling.

Reprezentacja futsalu A

I Forum Futsalu-Polska 2025-Wizja Rozwoju – pod tą nazwą w dniach 27-28 października w Katowicach odbędzie się spotkanie środowiska futsalowego. Gościem magazynu Łączy Nas Futsal był pomysłodawca projektu, a także redaktor naczelny magazynu "Futsal" prof. dr hab. Marek Sitarz. Nasz gość zdradził, skąd u niego zainteresowanie futsalem i opowiedział o szczegółach czekającego nas wydarzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności