Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Krośnie oraz Turniej Wyszehradzki. W jego ramach biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją (23.09, 18:30, Krosno), Węgrami (24.09, 18:30, Krosno) oraz Czechami (25.09, 18:30, Krosno).

Reprezentacja Fustalu

To, co przed rozpoczęciem mistrzostw Europy U-19 w futsalu wydawało się niemożliwe, stało się faktem! Polska w czwórce najlepszych drużyn w Europie. Biało-czerwoni po zwycięstwie nad Łotwą nie mogą sobie jednak pozwolić na świętowanie, bo już w czwartek czeka ich półfinał. Mecz z Hiszpanią, który zadecyduje o tym, czy Polska zagra w wielkim finale.

Reprezentacja Fustalu

Polska po dwóch meczach mistrzostw Europy U-19 ma na swoim koncie trzy punkty. Po wygranej z Rosją przyszła przegrana z Portugalią. Porażką z jednym z głównych faworytów turnieju nikt w naszym zespole się jednak nie załamał. Wręcz przeciwnie. – Pokazaliśmy, że Portugalia nie jest poza zasięgiem – mówi jeden z naszych liderów, Bartosz Borowik.

Reprezentacja futsalu A

Nie udało się sprawić kolejnej wielkiej niespodzianki na mistrzostwach Europy U-19 w futsalu. Polska przegrała z Portugalią 1:3, ale na pewno zasłużyła na wielkie brawa za postawę. Na półfinał jeszcze nie traci szans. W środę o godzinie 19:00 biało-czerwonych czeka mecz o wszystko z Łotwą, w nim będzie rozstrzygać się los naszej reprezentacji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności