Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 30.05.2018 do 01.06.2018, w ramach którego rozegrane zostaną dwa mecze towarzyskie: Anglia – Polska w dniu 2.06.2018 (godz. 19:30, St. Georges Park) oraz Anglia – Polska w dniu 3.06.2018 (godz. 17:00, St. Georges Park), powołani zostali następujący zawodnicy:

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu po emocjonującym spotkaniu pokonała Węgry 5:4 i zajęła trzecie miejsce w turnieju rozgrywanym w Rosji. Bramki dla zespołu prowadzonego przez trenera Wojciecha Weissa zdobyły Justyna Maziarz (dwie), Agata Sobkowicz, Natalia Sitarz i Agnieszka Karcz.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Jednym z największych wydarzeń futsalowych w tym roku będą eliminacje do mistrzostw Europy kobiet z udziałem biało-czerwonych. Reprezentacja Polski wiosną nie próżnuje. Po dwumeczu z Rosją już właściwie sposobi się do startu w prestiżowym turnieju w Moskwie, gdzie oprócz gospodyń rywalkami będą jeszcze reprezentacje Hiszpanii i Węgier. – Chcemy w tych meczach pokazać, że reprezentacja robi systematyczne postępy – mówi Alicja Zając, jedna z liderek naszej reprezentacji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności