Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu w pierwszym meczu Turnieju Państw Wyszehradzkich przegrała ze Słowacją 1:2. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Michał Kubik. W kolejnych spotkaniach podopieczni Błażeja Korczyńskiego zagrają z Węgrami i Czechami.

Reprezentacja Fustalu

Gol bramkarza i awans Polaków do półfinału mistrzostw Europy? Takie rzeczy dzieją się na futsalowych arenach! Nasza kadra do lat 19 świetnia spisała się podczas EURO w Rydze, a gol zdobyty przez golkipera Krzysztofa Iwanka obiegł cały świat. Specjalnie dla nas bohater Polaków tłumaczy, skąd u niego taka chęć do ofensywnej gry. Ponadto w magazynie Łączy Nas Futsal najciekawsze wydarzenia pierwszej kolejki Futsal Ekstraklasy i kulisy meczu o Superpuchar Polski.

Reprezentacja Fustalu

W historii polskiego futsalu takiego sukcesu na arenie międzynarodowej biało-czerwonym jeszcze nie udało się odnotować. Z racji tego, że na Mistrzostwach Europy U-19 nie ma rozgrywanego meczu o trzecie miejsce, już teraz drużyna Łukasza Żebrowskiego może być pewna co najmniej trzeciej lokaty w Rydze. – Ale chcemy powalczyć o coś więcej – mówi selekcjoner naszej młodzieży.

Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Krośnie oraz Turniej Wyszehradzki. W jego ramach biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją (23.09, 18:30, Krosno), Węgrami (24.09, 18:30, Krosno) oraz Czechami (25.09, 18:30, Krosno).

Reprezentacja Fustalu

To, co przed rozpoczęciem mistrzostw Europy U-19 w futsalu wydawało się niemożliwe, stało się faktem! Polska w czwórce najlepszych drużyn w Europie. Biało-czerwoni po zwycięstwie nad Łotwą nie mogą sobie jednak pozwolić na świętowanie, bo już w czwartek czeka ich półfinał. Mecz z Hiszpanią, który zadecyduje o tym, czy Polska zagra w wielkim finale.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności