Reprezentacja futsalu A

Rozstrzygają spory w innych dyscyplinach, bo Łukasz Ostrowski jest sędzia beach soccerowym, a Sławomir Steczko futsalowym, ale wiele obu panów jednak łączy. Przede wszystkim to, że sędziowanie na piasku i w hali jest dla nich pasją. Mimo innych zawodowych obowiązków do sędziowania w mniej popularnych odmianach piłki nożnej podchodzą bardzo poważnie, co w ostatnich miesiącach przełożyło się na wymierne sukcesy.

Reprezentacja futsalu A

Wiele o ostatnich miesiącach w polskim futsalu można powiedzieć, ale na pewno nie to, że kibice mogli się nudzić. Najpierw wizyty zagranicznych potentatów, potem niespodziewany sukces młodzieżówki, eliminacje do MŚ i zmagania bielszczan w Lidze Mistrzów. Gdy do tego dodamy coraz mocniej zauważalną pracę trenerów, zawodników czy też sędziów – mamy pełny obraz bogatych dwunastu miesięcy.

Reprezentacja futsalu A

Polska dwumecz z silną reprezentacją Serbii zakończyła... remisem. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych (4:1), w drugim lepsi okazali się rywale (3:5). Nie da się jednak na mecze z Serbią patrzeć wyłącznie w wąskiej perspektywie dwóch spotkań rozegranych na Dolnym Śląsku. Za biało-czerwonymi eliminacje do Mistrzostw Świata, a na początku przyszłego roku preeliminacje do mistrzostw Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności