Reprezentacja futsalu A

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w futsalu oraz turniej eliminacyjny do mistrzostw świata w Futsalu 2020, w dniach od 24.10.2019 do 27.10.2019 w Zielonej Górze, w ramach którego rozegrane zostaną mecze: 24.10.19 z reprezentacją Gruzji, 25.10.19 z reprezentacją Finlandii oraz 27.10.19 z reprezentacją Hiszpanii, powołani zostali następujący zawodnicy:

Reprezentacja Fustalu

Biało-czerwoni po mistrzostwach Europy U-19 w Rydze mogą być z siebie dumni. W półfinale przegrali z późniejszym triumfatorem, Hiszpanią. Satysfakcja z dobrze wykonanej roboty umyka jednak wobec świadomości, że coś się kończy... – W takim składzie nigdy więcej już się nie spotkamy – przyznawali po ostatnim meczu zawodnicy, na których wynik pracowało niemałe grono osób.

Reprezentacja Fustalu

Historyczne mistrzostwa Europy U-19 przyciągnęły na Łotwę wielu znamienitych gości, którzy z uwagą śledzili nowe nurty w europejskim futsalu. Jednym z pilnych obserwatorów turnieju był Jorge Braz, trener reprezentacji Portugalii w futsalu, który po zakończeniu zawodów chwalił również biało-czerwonych. – Polska zrobiła postęp, ma swoją tożsamość – przyznał utytułowany szkoleniowiec.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu w pierwszym meczu Turnieju Państw Wyszehradzkich przegrała ze Słowacją 1:2. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Michał Kubik. W kolejnych spotkaniach podopieczni Błażeja Korczyńskiego zagrają z Węgrami i Czechami.

Reprezentacja Fustalu

Gol bramkarza i awans Polaków do półfinału mistrzostw Europy? Takie rzeczy dzieją się na futsalowych arenach! Nasza kadra do lat 19 świetnia spisała się podczas EURO w Rydze, a gol zdobyty przez golkipera Krzysztofa Iwanka obiegł cały świat. Specjalnie dla nas bohater Polaków tłumaczy, skąd u niego taka chęć do ofensywnej gry. Ponadto w magazynie Łączy Nas Futsal najciekawsze wydarzenia pierwszej kolejki Futsal Ekstraklasy i kulisy meczu o Superpuchar Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności