Reprezentacja futsalu A

Już tylko godziny pozostały do rozpoczęcia turnieju eliminacyjnego do mistrzostw świata w futsalu. Biało-czerwoni w Zielonej Górze będą rywalizować z Hiszpanią, Gruzją i Finlandią. Do dalszych gier, bo do samych finałów jeszcze daleka droga, awansują dwie najlepsze reprezentacje. Polacy muszą nie tylko wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, ale także przełamać kilka niekorzystnych serii.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu rozpoczęła ostatni etap przygotowań przed najważniejszym tegorocznym startem, czyli eliminacjami do mistrzostw świata. W przyszłym tygodniu w Zielonej Górze rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Finlandii, Gruzji oraz Hiszpanii. W naszej kadrze nie brakuje „świeżaka”, który jednak... zna już smak mundialu.

Reprezentacja futsalu A

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w futsalu oraz turniej eliminacyjny do mistrzostw świata w Futsalu 2020, w dniach od 24.10.2019 do 27.10.2019 w Zielonej Górze, w ramach którego rozegrane zostaną mecze: 24.10.19 z reprezentacją Gruzji, 25.10.19 z reprezentacją Finlandii oraz 27.10.19 z reprezentacją Hiszpanii, powołani zostali następujący zawodnicy:

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności