Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu prowadzona przez Błażeja Korczyńskiego zremisowała 5:5 z Czechami w swoim drugim meczu Turnieju Państw Wyszehradzkich. W kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w środę o godzinie 14:00, biało-czerwoni zmierzą się z Węgrami.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w pierwszym spotkaniu Turnieju Państw Wyszehradzkich poniosła porażkę ze Słowacją 2:4. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Piotr Pietruszko i Mikołaj Zastawnik. W kolejnej rywalizacji Polacy zmierzą się z Czechami. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godzinie 18:30.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu wygrała z Rumunią 4:2 w ostatnim meczu turnieju eliminacyjnego do Women’s Futsal Euro, rozgrywanym w hiszpańskim Leganes. Bramki dla biało-czerwonych zdobyły Katarzyna Włodarczyk, Alicja Zając i dwie Sandra Lichtenstein. Tym samym biało-czerwone zajęły trzecie miejsce grupie za Włochami i Hiszpanią.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

We wtorek kurs na Hiszpanię obierze reprezentacja Polski kobiet w futsalu. Podopieczne Wojciecha Weissa od środy będą rywalizować w turnieju eliminacyjnym mistrzostw Europy. Zadanie przed naszą reprezentację wyjątkowo trudne, ponieważ będzie mierzyć się między innymi z dwiema potęgami kobiecego futsalu – Hiszpanią i Włochami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności