Reprezentacja futsalu A

Mijający rok w polskim futsalu był... wstępem do tego, co się wydarzy w kolejnych miesiącach. Reprezentacja Polski rozpoczęła drogę do mistrzostw Europy od udanego startu w preeliminacjach, a Rekord Bielsko-Biała cały czas bierze udział w Lidze Mistrzów. Rywalizacja o tytuł mistrzowski w Statscore Futsal Ekstraklasie natomiast po raz pierwszy od niepamiętnych czasów dostarcza tylu emocji. – 2021 rok będzie bardzo ciekawy – zaciera dłonie 30-letni Michał Kubik, który we wszystkich tych wydarzeniach powinien być jednym z głównych uczestników.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu rozpoczęła już ostatni etap przygotowań do eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni będą mierzyć się w jednej grupie z Portugalią, Czechami i Norwegią. Jednym z tych, który wiąże duże nadzieje z meczami eliminacyjnymi jest Dominik Śmiałkowski, którego kibice mogą kojarzyć także z boisk piłkarskich.

Reprezentacja futsalu A

Przebywająca na kwarantannie reprezentacja Polski w futsalu przeszła w czwartek, 24 września br., badania na obecność wirusa Covid-19. Wyniki testów wykazały, że kolejnych pięć osób zakaziło się koronawirusem. Wśród nich są trzy osoby ze sztabu szkoleniowego oraz dwóch zawodników. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szamotułach wyraził zgodę, aby osoby, które uzyskały wynik dodatni, odbywały dalszą izolację w warunkach domowych.

Reprezentacja futsalu A

Łotewski Związek Piłki Nożnej (LFF) poinformował, że zaplanowany na dni 19-20 września towarzyski dwumecz reprezentacji narodowych w futsalu z Polską nie zostanie rozegrany. Ma to związek z obowiązkową, 14-dniową kwarantanną po przyjeździe na teren Łotwy z powodu pandemii COVID-19. Towarzyski dwumecz, który nie jest oficjalnymi rozgrywkami UEFA, został zatem odwołany.

Reprezentacja futsalu A

Jest jednym z najlepszych graczy w rodzimym futsalu, brał udział w mistrzostwach Europy w Moskwie w 2001 roku. Kibicom mógł przypomnieć się poprzez nominacje dla najlepszych futsalistów w programie na kanale Łączy Nas Piłka – „Łączy Nas Futsal”. Przez wiele lat Robert Dąbrowski grał również z niezłym skutkiem na trawiastych boiskach. – Futsal to jednak moje życie, tam odnosiłem największe sukcesy – mówi wychowanek Wisły Kraków. 46-letni Robert Dąbrowski specjalnie dla ŁNP!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności