Reprezentacja futsalu A

Z wielką niecierpliwością, ale i z wielkimi nadziejami, jak zawsze przy okazji występu reprezentacji narodowej, kibice czekają na dzisiejszy start eliminacji mistrzostw Europy w futsalu. Biało-czerwoni w pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Początek spotkania o godzinie 21:15. Transmisję na żywo przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka!

Reprezentacja futsalu A

W piątek eliminacje do mistrzostw Europy rozpoczynają nasi futsaliści. Biało-czerwoni startują z wysokiego C, bo w pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z obrońcą tytułu, Portugalią. Na dodatek dla naszej reprezentacji będzie to pierwszy mecz po rocznej przerwie. – Można jednak w takiej sytuacji znaleźć pozytywy – mówi selekcjoner kadry, Błażej Korczyński.

Reprezentacja futsalu A

Przygotowania do eliminacji mistrzostw Europy w futsalu – czas start!. Po blisko rocznym wyczekiwaniu spowodowanym koronawirusem wreszcie do gry wracają reprezentanci Polski. W przyszły piątek biało-czerwoni wystąpią w pierwszym meczu w ramach walki o przepustkę na EURO, a rywal będzie z najwyższej półki – broniąca tytułu Portugalia. Kilka dni później odbędzie się rewanż z tym samym przeciwnikiem w Łodzi.

Reprezentacja futsalu A

Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński poinformował o dodatkowym powołaniu na zgrupowanie i mecze kwalifikacji do turnieju finałowego mistrzostw Europy Bartłomieja Piórkowskiego (KS Constract Lubawa). Biało-czerwoni dwukrotnie zagrają z Portugalią (29 stycznia o godz. 20:15 w Mafrze oraz 3 lutego o godz. 16:00 w Łodzi).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności