Reprezentacja Fustalu

Polska po dwóch meczach mistrzostw Europy U-19 ma na swoim koncie trzy punkty. Po wygranej z Rosją przyszła przegrana z Portugalią. Porażką z jednym z głównych faworytów turnieju nikt w naszym zespole się jednak nie załamał. Wręcz przeciwnie. – Pokazaliśmy, że Portugalia nie jest poza zasięgiem – mówi jeden z naszych liderów, Bartosz Borowik.

Reprezentacja futsalu A

Nie udało się sprawić kolejnej wielkiej niespodzianki na mistrzostwach Europy U-19 w futsalu. Polska przegrała z Portugalią 1:3, ale na pewno zasłużyła na wielkie brawa za postawę. Na półfinał jeszcze nie traci szans. W środę o godzinie 19:00 biało-czerwonych czeka mecz o wszystko z Łotwą, w nim będzie rozstrzygać się los naszej reprezentacji.

Reprezentacja Fustalu

Takiego rozstrzygnięcia i przebiegu pierwszego meczu z udziałem biało-czerwonych na mistrzostwach Europy U-19 chyba mało kto się spodziewał. Polska po dramatycznym boju wygrała z Rosją 3:2, a bohaterem meczu był bramkarz Krzysztof Iwanek, który nie tylko bronił, ale także strzelał. Kolejny mecz już w poniedziałek, biało-czerwoni o 19:00 zmierzą się z Portugalią. Przy korzystnych wynikach innych spotkań, wygrana może już nam zagwarantować udział w półfinale!

Reprezentacja Fustalu

Umiarkowane słońce przywitało polskich futsalistów w Rydze. W stolicy Łotwy, w której mieszka ponad 600 tysięcy mieszkańców, w niedzielę rozpoczną się mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Biało-czerwoni w spokoju przygotowują się do pierwszego meczu z Rosją. Faworytem jest nasz rywal, ale przykład, jak wygrywać, dały inne nasze reprezentacje.

Reprezentacja Fustalu

Na ostatniej prostej są przygotowania przed rozpoczynającymi się w ten weekend mistrzostwami Europy U-19 w futsalu. Nasza reprezentacja w grupie zmierzy się z Rosją, Portugalią i gospodarzem, Łotwą. – Niewielu na nas stawiało przed eliminacjami, to będzie dla nas nagroda, ale chcemy osiągnąć jeszcze więcej – mówi selekcjoner naszej młodzieżówki, Łukasz Żebrowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności