Reprezentacja futsalu A

Za kontuzjowanego Bartłomieja Nawrata (Rekord Bielsko-Biała) do kadry dodatkowo został powołany Krzysztof Iwanek (Rekord Bielsko – Biała). Reprezentacja Polski w futsalu rozegra jeszcze dwa mecze eliminacyjne mistrzostw świata – 25.10.19 z reprezentacją Finlandii oraz 27.10.19 z reprezentacją Hiszpanii.

Reprezentacja futsalu A

Już tylko godziny pozostały do rozpoczęcia turnieju eliminacyjnego do mistrzostw świata w futsalu. Biało-czerwoni w Zielonej Górze będą rywalizować z Hiszpanią, Gruzją i Finlandią. Do dalszych gier, bo do samych finałów jeszcze daleka droga, awansują dwie najlepsze reprezentacje. Polacy muszą nie tylko wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, ale także przełamać kilka niekorzystnych serii.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu rozpoczęła ostatni etap przygotowań przed najważniejszym tegorocznym startem, czyli eliminacjami do mistrzostw świata. W przyszłym tygodniu w Zielonej Górze rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Finlandii, Gruzji oraz Hiszpanii. W naszej kadrze nie brakuje „świeżaka”, który jednak... zna już smak mundialu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności