Reprezentacja futsalu A

Kapitan naszej futsalowej reprezentacji w ostatnich tygodniach miał powody do radości. Świętował setny mecz w koszulce z orłem na piersi, w lidze zdobył natomiast dwusetną bramkę. Teraz z kolei czeka na środowe wyniki losowania eliminacji mistrzostw świata. – Fajnie będzie w końcu dowiedzieć się z kim zagramy – mówi Marcin Mikołajewicz, gracz FC Toruń.

Reprezentacja futsalu A

Tym razem studio Łączy Nas Futsal odwiedził Miłosz Kocot – szkoleniowiec AZS Uniwersytet Śląski Katowice. Trener przeanalizował dotychczasowe mecze klubu z Katowic, uwzględniając derbową porażkę z Piastem, ale także niespodziankę, jaką było domowe zwycięstwo akademików z Gattą. Kilka słów poświęciliśmy także meczom reprezentacji Polski z Belgami.

Reprezentacja futsalu A

W bardzo dobrych nastrojach reprezentanci Polski będą kończyć 2018 rok. W ostatnim meczu wysoko pokonali Belgię. Jednym z bohaterów meczu był Sebastian Leszczak, który niespecjalnie musiał się natrudzić, by w pierwszej połowie zaliczyć klasycznego hat-tricka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności