Reprezentacja futsalu A

Najbliższe tygodnie i miesiące dla kibiców futsalu w naszym kraju będą – bez względu na temperaturę za oknem – bardzo gorące. O wrocławskim turnieju z udziałem słynnej Barcelony już pisaliśmy. Odbędzie się on tuż przed barażami do mistrzostw Europy, w których weźmie udział również reprezentacja Polski.

Reprezentacja futsalu A

Chociaż od awansu futsalowej reprezentacji Polski do baraży mistrzostw Europy minęło już kilka tygodni, to dla kibiców wynik meczu z Hiszpanią, który dał nam upragnioną nominację, wciąż jest wydarzeniem numer jeden. – Tak naprawdę nie jest to żaden sukces. Ten możemy dopiero osiągnąć jesienią – mówi selekcjoner reprezentacji Polski, Andrzej Bianga, nawiązując do wrześniowych spotkań o „być albo nie być” w mistrzostwach Starego Kontynentu.

Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu pokonała w pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich Ukrainę 4:3. Na listę strzelców dla biało-czerwonych wpisały się Agata Sobkowicz, Justyna Maziarz i dwukrotnie Magdalena Knysak. Rewanż zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 13:30 w Chełmie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży