Reprezentacja futsalu A

Cały świat zatrzymał się w związku z pandemią koronawirusa. Sportowcy nie są wyjątkiem. Jednym z krajów europejskich, w którym wirus powoduje największe spustoszenie, jest Hiszpania. Na Półwyspie Iberyjskim przebywa na co dzień bramkarz naszej reprezentacji w futsalu, Michał Kałuża. – Wiem, że sytuacja jest poważna, ale tak mocno tego się tutaj nie odczuwa – mówi 21-letni golkiper Burela FS.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu tegoroczne zmagania rozpoczęła od wygranych preeliminacji do mistrzostw Europy. Na kolejne mecze o stawkę kadra musi poczekać do przyszłego roku, co nie znaczy jednak, że w najbliższych miesiącach biało-czerwoni będą odpoczywać. – Będzie to już przygotowanie pod kątem tego, co nas czeka w przyszłym roku – zaznacza trener reprezentacji Polski, Błażej Korczyński.

Reprezentacja futsalu A

W specjalnym wydaniu magazynu „Łączy nas futsal” przedstawiamy kulisy awansu reprezentacji Polski w futsalu do kolejnej rundy eliminacji do mistrzostw Europy. Nasze kamery były tuż przy drużynie Błażeja Korczyńskiego podczas całego pobytu na Malcie. Zajrzyjcie z nami do szatni, zobaczcie jak wyglądała praca na treningach i zamknięte odprawy. Po prostu: poznajcie z bliska niesamowicie zgraną i… wyluzowaną ekipę!

Reprezentacja futsalu A

Biało-czerwoni na Malcie wzorowo odrobili zadanie domowe. W ramach turnieju preeliminacyjnego do mistrzostw Europy wygrali wszystkie mecze, a z reprezentacji biorących udział w tej fazie zmagań zdobyli najwięcej bramek. Teraz czekają na losowanie eliminacji oraz przyszłoroczne zmagania. – Chcemy jak najlepiej przygotować się do tego, co nas czeka – mówi selekcjoner Błażej Korczyński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności