Reprezentacja futsalu A Kobiet

Reprezentacja Polski kobiet w futsalu pokonała w pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów towarzyskich Ukrainę 4:3. Na listę strzelców dla biało-czerwonych wpisały się Agata Sobkowicz, Justyna Maziarz i dwukrotnie Magdalena Knysak. Rewanż zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 13:30 w Chełmie.

Reprezentacja futsalu A

Jeżeli ktoś w najważniejszych meczach reprezentacji zdobywa bramki, to najczęściej on. Kapitan i jeden z najbardziej doświadczonych futsalowców naszej ekipy – Marcin Mikołajewicz. We wtorek zapewnił „zwycięski” remis Polakom w meczu z Hiszpanią, a dzień później trenował już z kolegami w klubie. – To była tylko odnowa, masaż i trochę regeneracji. Nie było żadnego specjalnego przyjęcia, gratulacje i uściski, wszystko na spokojnie – uśmiecha się popularny „Miki”.

Reprezentacja futsalu A

W historii dotychczasowych potyczek z Hiszpanią biało – czerwoni jeszcze ani jednego meczu nawet nie zremisowali. Przełamanie nastąpiło w tym najważniejszym momencie, w trakcie eliminacji do mistrzostw Europy. Polska remisując w Elblągu z mistrzem Europy awansowała do baraży i pozostaje w grze o udział w przyszłorocznym turnieju.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży