Reprezentacja futsalu A

Jest jednym z najlepszych graczy w rodzimym futsalu, brał udział w mistrzostwach Europy w Moskwie w 2001 roku. Kibicom mógł przypomnieć się poprzez nominacje dla najlepszych futsalistów w programie na kanale Łączy Nas Piłka – „Łączy Nas Futsal”. Przez wiele lat Robert Dąbrowski grał również z niezłym skutkiem na trawiastych boiskach. – Futsal to jednak moje życie, tam odnosiłem największe sukcesy – mówi wychowanek Wisły Kraków. 46-letni Robert Dąbrowski specjalnie dla ŁNP!

Reprezentacja futsalu A

Cały świat zatrzymał się w związku z pandemią koronawirusa. Sportowcy nie są wyjątkiem. Jednym z krajów europejskich, w którym wirus powoduje największe spustoszenie, jest Hiszpania. Na Półwyspie Iberyjskim przebywa na co dzień bramkarz naszej reprezentacji w futsalu, Michał Kałuża. – Wiem, że sytuacja jest poważna, ale tak mocno tego się tutaj nie odczuwa – mówi 21-letni golkiper Burela FS.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu tegoroczne zmagania rozpoczęła od wygranych preeliminacji do mistrzostw Europy. Na kolejne mecze o stawkę kadra musi poczekać do przyszłego roku, co nie znaczy jednak, że w najbliższych miesiącach biało-czerwoni będą odpoczywać. – Będzie to już przygotowanie pod kątem tego, co nas czeka w przyszłym roku – zaznacza trener reprezentacji Polski, Błażej Korczyński.

Reprezentacja futsalu A

W specjalnym wydaniu magazynu „Łączy nas futsal” przedstawiamy kulisy awansu reprezentacji Polski w futsalu do kolejnej rundy eliminacji do mistrzostw Europy. Nasze kamery były tuż przy drużynie Błażeja Korczyńskiego podczas całego pobytu na Malcie. Zajrzyjcie z nami do szatni, zobaczcie jak wyglądała praca na treningach i zamknięte odprawy. Po prostu: poznajcie z bliska niesamowicie zgraną i… wyluzowaną ekipę!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności