Reprezentacja futsalu A

Chociaż nigdy nie był graczem, który Futsal Ekstraklasie uchodził za gwiazdę, to jego trafienie może być kluczowe w kwestii awansu do mistrzostw Europy. Tomasz Lutecki – bo o nim mowa – zdobył dla reprezentacji Polski jedyną bramkę w pierwszym meczu barażowym o awans na mistrzostwa starego kontynentu. Teraz chce powtórzyć swój wyczyn, ale nie za wszelką cenę. – Najważniejsze, by reprezentacja wygrała.

Reprezentacja futsalu A

Z lekkim uczuciem niedosytu, ale jednocześnie z nadzieją na szczęśliwy finał wrócili do domów reprezentanci Polski w futsalu. Pierwszy mecz barażowy o awans do finałów mistrzostw Europy biało-czerwoni przegrali na wyjeździe z Węgrami 1:2, ale w zanadrzu mają jeszcze rewanż w Koszalinie. – I kto wie, czy ta jedna bramka zdobyta w pierwszym meczu nie będzie kluczowa – zastanawia się bramkarz naszej reprezentacji Michał Kałuża.

Reprezentacja futsalu A

We wtorek reprezentacja Polski w futsalu zagra być może jedno z najważniejszych spotkań ostatnich kilkunastu miesięcy. – Może ono zadecydować o przyszłości naszej dyscypliny – mówią zawodnicy i trenerzy kadry. W dwumeczu z reprezentacją Węgier Polacy będą się bić o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Na kilkadziesiąt godzin przed pierwszym spotkaniem rozmawiamy z kapitanem naszej reprezentacji, Marcinem Mikołajewiczem.

Reprezentacja futsalu A

W przyszłym tygodniu reprezentacja Polski w futsalu prowadzona przez trenera Andrzeja Biangę przystąpi do meczów barażowych, których stawką będzie awans do mistrzostw Europy. Rywal biało-czerwonych to drużyna Węgier, z którą pierwszy mecz zagrają na wyjeździe. Spotkanie zostało zaplanowane na 12 września na godzinę 18:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży