Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu rozpoczęła ostatni etap przygotowań przed najważniejszym tegorocznym startem, czyli eliminacjami do mistrzostw świata. W przyszłym tygodniu w Zielonej Górze rywalami biało-czerwonych będą reprezentacje Finlandii, Gruzji oraz Hiszpanii. W naszej kadrze nie brakuje „świeżaka”, który jednak... zna już smak mundialu.

Reprezentacja futsalu A

Na zgrupowanie reprezentacji Polski w futsalu oraz turniej eliminacyjny do mistrzostw świata w Futsalu 2020, w dniach od 24.10.2019 do 27.10.2019 w Zielonej Górze, w ramach którego rozegrane zostaną mecze: 24.10.19 z reprezentacją Gruzji, 25.10.19 z reprezentacją Finlandii oraz 27.10.19 z reprezentacją Hiszpanii, powołani zostali następujący zawodnicy:

Reprezentacja Fustalu

Biało-czerwoni po mistrzostwach Europy U-19 w Rydze mogą być z siebie dumni. W półfinale przegrali z późniejszym triumfatorem, Hiszpanią. Satysfakcja z dobrze wykonanej roboty umyka jednak wobec świadomości, że coś się kończy... – W takim składzie nigdy więcej już się nie spotkamy – przyznawali po ostatnim meczu zawodnicy, na których wynik pracowało niemałe grono osób.

Reprezentacja Fustalu

Historyczne mistrzostwa Europy U-19 przyciągnęły na Łotwę wielu znamienitych gości, którzy z uwagą śledzili nowe nurty w europejskim futsalu. Jednym z pilnych obserwatorów turnieju był Jorge Braz, trener reprezentacji Portugalii w futsalu, który po zakończeniu zawodów chwalił również biało-czerwonych. – Polska zrobiła postęp, ma swoją tożsamość – przyznał utytułowany szkoleniowiec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności