Reprezentacja futsalu A

Był jednym z wyróżniających się zawodników w naszej reprezentacji na mistrzostwach Europy w Słowenii. To właśnie jego osobie zagraniczne media poświęcały najwięcej uwagi. Dzisiaj Michał Kałuża – bo o nim mowa – z perspektywy kilkuset kilometrów w rodzinnym domu w Bielsku-Białej ogląda rywalizację najlepszych europejskich reprezentacji i wspomina wydarzenia sprzed kilku dni.

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski udziału w mistrzostwach Europy w futsalu jeszcze nie zakończyła, ale teraz jej dalszy udział zależny jest już wyłącznie od reprezentacji Kazachstanu. Trzecia drużyna ostatnich mistrzostw Europy musi wygrać różnicą pięciu bramek lub wyżej z wicemistrzem Europy i świata czyli Rosją. – Nie wierzę w takie rozwiązanie – mówi wprost znany z trzeźwych osądów trener naszej kadry, Błażej Korczyński.

Reprezentacja futsalu A

Już tylko chwile dzielą nas od drugiego meczu biało-czerwonych na mistrzostwach Europy w futsalu. Po potyczce z Rosją, wicemistrzem świata i Europy, teraz czeka nas kolejne wyzwanie – pojedynek z trzecią drużyną ostatnich kontynentalnych zmagań, Kazachstanem. Początek spotkania o godzinie 18.00. Transmisja w Polsacie Sport.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży