Reprezentacja futsalu A

Z „wakacyjnego” snu mogą się wreszcie budzić kibice futsalu w naszym kraju. W miniony weekend rozpoczęła rozgrywki Futsal Ekstraklasa, teraz natomiast do gry wchodzą reprezentacje Polski – zarówno pierwsza, jak i młodzieżowa. Od piątku będą rywalizować w Turnieju Państw Wyszehradzkich, który tym razem zostanie rozegrany na Słowacji.

Reprezentacja futsalu A

Mimo że już nie jest selekcjonerem reprezentacji Polski, to nadal w środowisku futsalowym cieszy się ogromnym uznaniem. Pochodzi z Włoch, ale – nie tylko z racji doskonałego posługiwania się językiem polskim – w kraju nad Wisłą czuje się jak w domu. Możemy więc niejako z dumą odnotować, że „nasz” trener – a cały czas to w realiach piłkarskich rzadka rzecz – będzie pracował za granicą. Nawet jeżeli to tylko położony 50 kilometrów od granicy czeski Trzyniec. Andrea Bucciol wraca na trenerską karuzelę.

Reprezentacja futsalu U-21

Po kilkumiesięcznej przerwie wraca na parkiet reprezentacja Polski U-21 w futsalu. Młodzieżówka wystąpi w turnieju w Jelczu-Laskowicach, Fut5al Masters. – To jeden z silniej obsadzonych turniejów w tej części Europy, więc na pewno będzie to dobre przetarcie dla kadry – deklaruje główny organizator turnieju, Sebastian Bednarz. 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży