Reprezentacja A

– Oglądaliśmy i analizowaliśmy ostatnie spotkania Włochów. Może nie jest to najlepszy moment, abyśmy mówili, gdzie widzimy mocne, a gdzie słabe strony rywala. W końcu jutro się z nim zmierzymy. Przygotowaliśmy coś na ten mecz – uśmiechnął się Kamil Glik, który nie krył również zadowolenia, że w końcu mógł pojawić się na konferencji prasowej reprezentacji Polski z udziałem dziennikarzy.

Reprezentacja A

W niedzielę reprezentacja Polski rozegra mecz w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA i trzeci raz zmierzy się z Włochami pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka. – Nasi rywale zasługują na ogromne uznanie, bo od ostatniego meczu z nami wykonali ogromną pracę i zrobili postęp. Na ten moment Włosi to czołówka światowa i cieszę się, że mój zespół będzie mógł zmierzyć się z tak silnym rywalem – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej trener Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

Chociaż ma dopiero 20 lat, to już występował na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce i we Włoszech, grał w młodzieżowym mundialu, eliminacjach EURO U-21, a w towarzyskim meczu z Finlandią zadebiutował w seniorskiej reprezentacji kraju. Specjalnie dla nas Sebastian Walukiewicz w wywiadzie opowiada o tym, czego nauczył się od innych środkowych obrońców, z którymi już miał okazję współpracować.

Reprezentacja A

14 października o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra mecz z Bośnią i Hercegowiną we Wrocławiu w Lidze Narodów UEFA. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski po wysokim zwycięstwie w meczu towarzyskim z Finlandią przygotowuje się teraz do spotkań w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA. Na najbliższe konfrontacje do naszej drużyny narodowej wrócił Robert Lewandowski, który ostatni mecz w kadrze zagrał w ubiegłym roku w listopadzie. – Minęło wiele miesięcy od mojego ostatniego występu, więc radość jest jeszcze większa, że mogę tutaj być i wkrótce zagrać w reprezentacji – powiedział kapitan na konferencji prasowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności