Reprezentacja A

Mecz Milan – Napoli można by zapowiedzieć jako pojedynek czołowych polskich napastników, jednak kontuzja Arkadiusza Milika sprawia, że w sobotnim spotkaniu (początek meczu o godz. 18:00, transmisja w Eleven Sports 1) naprzeciwko siebie staną dwaj, a nie trzej koledzy z reprezentacji Polski, czyli Krzysztof Piątek oraz Piotr Zieliński. Tak się składa, że w ostatnich starciach obu ekip to właśnie oni byli głównymi aktorami widowiska.

Reprezentacja A

Po ostatnim tegorocznym zgrupowaniu i meczach kwalifikacji EURO 2020, kadrowicze Jerzego Brzęczka powrócili do swoich klubów, by rywalizować o kolejne, ligowe punkty. Do ciekawego starcia Dawida Kownackiego z Robertem Lewandowskim dojdzie w sobotę w Duesseldorfie, a spotkanie to będzie można obejrzeć na antenie Eleven Sports 1. Sprawdź, gdzie oglądać mecze z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

To było świetne piłkarskie widowisko w Warszawie. Polacy, po bardzo ciekawym boju na zakończenie zwycięskich eliminacji do UEFA EURO 2020, pokonali Słowenię 3:2 (1:1). W meczu, w którym Łukasz Piszczek żegnał się z grą w reprezentacji, bramki dla biało-czerwonych strzelali Sebastian Szymański, Robert Lewandowski i Jacek Góralski. Prezentujemy obszerny skrót z tego spotkania, w tym każdą z bramkowych akcji podopiecznych Jerzego Brzeczka, pokazaną w całości.

Reprezentacja A

To naprawdę wyjątkowy materiał „od kuchni” z meczu reprezentacji Polski. Łukasz Piszczek jest w nim bohaterem od początku do końca – od przyjazdu na zgrupowanie, przez oficjalny trening, krótki pobyt w hotelu, sam występ przeciwko Słowenii na PGE Narodowym i pamiętny, niezwykle emocjonalny moment zejścia z boiska, aż po przejście w przerwie do loży, gdzie czekali na niego najbliżsi. A wśród nich Jakub Błaszczykowski i Łukasz Fabiański. Ten materiał każdy kibic reprezentacji musi zobaczyć. Po prostu musi!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności