Reprezentacja A

O kontuzji kolana Roberta Lewandowskiego, której napastnik Bayernu Monachium doznał we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Chelsea FC, mówi dziś cały świat. Kapitana reprezentacji Polski czeka kilka tygodni przerwy, co z pewnością martwi selekcjonera Jerzego Brzęczka. – Rozmawiałem z Robertem i jest zasmucony tą sytuacją. Trudno się temu dziwić, ponieważ znajdował się w świetnej formie i imponował skutecznością. Wielka szkoda, że nie będzie mógł teraz kontynuować swoich popisów i czeka go przerwa w grze, ale najważniejsze, że nie stało się nic poważniejszego – powiedział nam Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

W piątek pierwszego gola w Bundeslidze strzelił... Krzysztof Piątek, a jego Hertha BSC, mimo że przegrywała już 0:3, zremisowała 3:3 z Fortuną Duesseldorf. W sobotę błysnął Mateusz Klich, który zaliczył dwie asysty w spotkaniu wyjazdowym z Hull City. Leeds wygrało pewnie, bo aż 4:0. Ósmą ligową bramkę w tym sezonie ligi chorwackiej zdobył z kolei Damian Kądzior. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności