Reprezentacja A

– Nigdy nie myślałem, grając na przykład co tydzień w Dinamo, że niebawem będę miał problem z jakimkolwiek łapaniem minut. Dlatego trzeba szanować to, gdzie się jest i co się ma, oraz że jest się zdrowym. Nie ma co mówić, że to wróci z dnia na dzień, ale wierzę, że ciężką pracą i odpowiednim nastawieniem skrócę czas powrotu do optymalnej formy do niezbędnego minimum – mówi Damian Kądzior w wywiadzie z Łączy Nas Piłka. Pomocnik reprezentacji Polski na zasadzie wypożyczenia przeniósł się z Eibar do Alanyasporu. Urodzony w Białymstoku zawodnik opowiedział o swoim pobycie w Hiszpanii oraz pierwszych wrażeniach po przeprowadzce nad Bosfor.

Reprezentacja A

Paulo Sousa – nowy selekcjoner reprezentacji Polski – kilka dni po oficjalnej nominacji po raz pierwszy pojawił się w naszym kraju w nowej roli! Jak przebiegły jego pierwsze dni spędzone w Warszawie? Z kim się spotkał i jakie wyciągnął wnioski? Co wyniósł z rozmowy z Robertem Lewandowskim? I w jaki sposób nowy sztab reprezentacji będzie pracować do czasu najbliższego zgrupowania? Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając nasz zakulisowy materiał!

Reprezentacja A

– Polska jest krajem pełnym wiary, który się nigdy nie poddaje. Chcemy zbudować zespół z wiarą, nadzieją i przekonaniem, że będziemy zwyciężać. Nadzieja i zaufanie może pozwolić stworzyć ogromną, narodową drużynę, by wspólnie sięgać po sukcesy – powiedział na pierwszej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności