Reprezentacja A

Z jednej strony reprezentacja Polski znów musiała cierpliwie kazać czekać na swojego pierwszego gola, a z drugiej po raz czwarty z rzędu wygrała i z dwunastoma punktami wjechała na autostradę do Euro 2020. W poniedziałek na stadionie PGE Narodowym biało-czerwoni pokonali Izrael 4:0 po golach Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i Damiana Kądziora.

Reprezentacja A

– Nastawienie przed poniedziałkowym meczem z Izraelem jest pozytywne. Zagramy u siebie w domu, na PGE Narodowym w Warszawie i nie przypominam sobie, abyśmy w ostatnim czasie przegrali na tym obiekcie. Zrobimy wszystko, aby było tak nadal – powiedział Łukasz Fabiański, który dopiero po raz pierwszy w swojej karierze uczestniczył dzisiaj w konferencji prasowej na PGE Narodowym w Warszawie.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski w czwartym meczu kwalifikacji EURO 2020 zmierzy się z Izraelem. Biało-czerwoni z dziewięcioma punktami są liderem grupy i na PGE Narodowym będą walczyć o przedłużenie zwycięskiej passy. – To bardzo dobrze zorganizowany i skuteczny zespół. Musimy być czujni jako drużyna, żeby nie pozwolić strzelić sobie gola – powiedział trener Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności