Reprezentacja A

Obrońca reprezentacji Polski i AS Monaco Kamil Glik zaapelował do kibiców o zdrowy rozsądek i pełną odpowiedzialność. – Mierzymy się z sytuacją bez precedensu. Odwoływane są mecze, zamykane szkoły, teatry i inne miejsca publiczne. Dlatego tak ważne, abyśmy w tym trudnym czasie słuchali tego, co jest zalecane nam wszystkim. Wiadomo, piłka nożna w naszym życiu jest bardzo ważna, ale dziś schodzi na dalszy plan – napisał na swoim profilu na Instagramie.

Reprezentacja A

Koronawirus niestety dotyka kolejne obszary futbolu, odwoływane są mecze i imprezy masowe. O odpowiedzialność za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelował Grzegorz Krychowiak. – Wielu moich fanów, to ludzie młodzi. Wam może wydawać się, że zamknięcie szkół to przedłużone ferie. Tak nie jest. Zostańcie w tym czasie w domach. W ten sposób ochronicie siebie, ale również innych – napisał reprezentant Polski.

Reprezentacja A

Przed nami kolejny ligowy weekend. We Włoszech z powodu koronawirusa doszło do przetasowań w terminarzu, więc w niedzielę kibice będą mogli zobaczyć prawdziwy hit. W Turynie dojdzie do starcia Juventusu FC z Interem Mediolan, które może mieć olbrzymi wpływ na walkę o mistrzostwo Włoch. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten oraz inne mecze z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

Za nami kolejny ligowy weekend, po którym powody do radości ma Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski zachował czyste konto w starciu na szczycie Serie A z Interem Mediolan, a jego Juventus FC odprawił rywala z kwitkiem, wygrywając 2:0 po bramkach Aarona Ramseya oraz Paulo Dybali. Dzięki temu „Stara Dama” powróciła na pozycję lidera Serie A. Jak natomiast radzili sobie pozostali kadrowicze? Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem!

Reprezentacja A

Podstawowym celem Kajratu Ałmaty na nowy sezon, który startuje w najbliższy weekend, jest mistrzostwo Kazachstanu. Aby to zrobić zespół z dwoma Polakami w składzie, Jackiem Góralskim i Konradem Wrzesińskim, musi wyprzedzić na mecie hegemona tamtejszej ligi – FK Astanę. W poprzednich rozgrywkach Kajrat był o krok od tytułu, po sprowadzeniu reprezentanta Polski szanse tego klubu na pierwsze miejsce wzrosły.

Reprezentacja A

Do rozpoczęcia mistrzostw Europy pozostało sto dni. To trzy miesiące, które zadecydują o tym, kto znajdzie się w kadrze na turniej finałowy. Rywalizacja o 23 dostępne miejsca będzie na pewno bardzo zacięta. Sprawdzamy więc, jak w tym sezonie w swoich klubach radzą sobie kandydaci do wyjazdu na EURO 2020. W drugiej części przyglądamy się pomocnikom i napastnikom.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności