Reprezentacja A

– Z pewnością było to bardzo trudne spotkanie, a w środku pola mieliśmy mnóstwo pracy. Czasami nasze zadania ograniczały się do wyskakiwania do Włochów i kilkukrotnie udało nam się przejąć piłkę. Jorginho i Marco Verratti to świetni zawodnicy, którzy potrafią stworzyć coś z niczego. Poradziliśmy jednak sobie. Myślę, że ten mecz możemy, jako linia pomocy, zapisać na plus – stwierdził po spotkaniu z Włochami Jakub Moder.

Reprezentacja A

– Miałem dziś na pewno sporo pracy, bo Włosi często grają długie i krótkie piłki w kierunku środka obrony i trzeba być bardzo uważnym. Dziś jednak nie daliśmy im się zaskoczyć i dopisujemy do swojego konta jeden punkt. Trochę pomogła mi znajomość włoskich piłkarzy z rozgrywek ligowych – powiedział po zremisowanym meczu z Włochami defensor reprezentacji Polski Sebastian Walukiewicz.

Reprezentacja A

– Myślę, że możemy być zadowoleni z faktu, że nie straciliśmy bramki i jako zespół zaprezentowaliśmy się całkiem nieźle w defensywie. Szkoda jedynie, że nie udało nam się trafić do siatki, lecz na pewno trzeba docenić klasę rywala i szanować jeden zdobyty punkt – powiedział po meczu z Włochami obrońca reprezentacji Polski Bartosz Bereszyński.

Reprezentacja A

W swoim trzecim meczu w Lidze Narodów UEFA reprezentacja Polski bezbramkowo zremisowała z Włochami w Gdańsku. Biało-czerwoni nie dali się silnej drużynie Roberto Manciniego, która sprawiła dużo problemów polskim piłkarzom. Ci jednak zagrali bardzo konsekwentnie w tyłach, kilka razy groźnie się odgryźli i urwali punkty faworytom grupy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności