Reprezentacja A

Zupełnie inaczej zaprezentowała się reprezentacja Polski i wywalczyła najwyższe zwycięstwo za kadencji trenera Jerzego Brzęczka. Biało-czerwoni mają po czterech spotkaniach dwanaście punktów i wykonali duży krok w kierunku mistrzostw Europy. – To dzisiejsze spotkanie bardzo dobrze nam się ułożyło. Widać było dużo jakości, co utwierdziło mnie, że nasza praca od pierwszego zgrupowania jest słuszna – powiedział po meczu selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

W poniedziałek w Warszawie reprezentacja Polski wygrała z Izraelem aż 4:0 po bramkach Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i Damiana Kądziora. – Dobrze nam się grało. Graliśmy z drugą drużyną w grupie, więc każdy zdawał sobie sprawę, że to będzie trudne spotkanie. Ale udało nam się strzelić kilka goli, cieszymy się z tego – powiedział po meczu Mateusz Klich, pomocnik biało-czerwonych.

Reprezentacja A

Reprezentacja Izraela poniosła bolesną porażkę z biało-czerwonymi. W meczu na PGE Narodowym nasi rywale nie mieli za dużo do powiedzenia i ulegli 0:4. – Trzymaliśmy się dobrze do pewnego momentu. Gdy przegrywaliśmy już różnicą dwóch bramek, mieliśmy nadzieję, ze uda nam się odrobić straty. Moi zawodnicy dawali z siebie wszystko, ale niestety ponownie piłka znajdowała się w siatce – powiedział po meczu trener Izraela Andreas Herzog.

Reprezentacja A

Z jednej strony reprezentacja Polski znów musiała cierpliwie kazać czekać na swojego pierwszego gola, a z drugiej po raz czwarty z rzędu wygrała i z dwunastoma punktami wjechała na autostradę do Euro 2020. W poniedziałek na stadionie PGE Narodowym biało-czerwoni pokonali Izrael 4:0 po golach Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Kamila Grosickiego i Damiana Kądziora.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności