Reprezentacja A

Do rozpoczęcia mistrzostw Europy pozostało sto dni. To trzy miesiące, które zadecydują o tym, kto znajdzie się w kadrze na turniej finałowy. Rywalizacja o 23 dostępne miejsca będzie na pewno bardzo zacięta. Sprawdzamy więc, jak w tym sezonie w swoich klubach radzą sobie kandydaci do wyjazdu na EURO 2020. W drugiej części przyglądamy się pomocnikom i napastnikom.

Reprezentacja A

Do rozpoczęcia mistrzostw Europy pozostało sto dni. To trzy miesiące, które zadecydują o tym, kto znajdzie się w kadrze na turniej finałowy. Rywalizacja o 23 dostępne miejsca będzie na pewno bardzo zacięta. Sprawdzamy więc, jak w tym sezonie w swoich klubach radzą sobie kandydaci do wyjazdu na EURO 2020. W pierwszej części przyglądamy się bramkarzom i obrońcom.

Reprezentacja A

Prezentujemy komentarze na gorąco po losowaniu grup drugiej edycji Ligi Narodów UEFA. Los skojarzył nas z Holandią, która była o krok od triumfu w pierwszej edycji, z Włochami, z którymi mamy do wyrównania pewne rachunki, a także z Bośnią i Hercegowiną – rywalem, z którym nie mierzyliśmy się od 2011 roku. Losowanie przed kamerami Łączy Nas Piłka skomentował selekcjoner Jerzy Brzęczek, Wiceprezes Marek Koźmiński, Sekretarz Generalny PZPN Maciej Sawicki, a także szkoleniowcy naszych rywali – Ronald Koeman i Roberto Mancini.

Reprezentacja A

Dwa mecze w Dublinie i jedno spotkanie w Bilbao. Reprezentacja Polski turniej mistrzostw Europy rozpocznie meczem w Irlandii i zagra ze zwycięzcą baraży ścieżki B, później biało-czerwoni udadzą się do Bilbao na starcie z Hiszpanią, a ostatnią potyczką w fazie grupowej będzie konfrontacja ze Szwedami w Dublinie. Na sto dni przed EURO 2020 przedstawiamy, na których obiektach będą występować reprezentanci Polski.

Reprezentacja A

Dwa zgrupowania – w marcu i maju, treningi, cztery spotkania towarzyskie i zacięta rywalizacja o 23-osobową kadrę, którą zabierze selekcjoner Jerzy Brzęczek do bazy reprezentacji Polski w Dublinie. Jak przedstawia się szczegółowy plan biało-czerwonych w kolejnych miesiącach? Poniżej wszystkie najważniejsze informacje na sto dni przed startem mistrzostw Europy 2020.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności