Reprezentacja A

Przez kolejne dni kanały Łączy Nas Piłka będą retransmitować historyczne spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Na środowy wieczór zaplanowaliśmy legendarny mecz na Wembley, w którym zespół prowadzony przez trenera Kazimierza Górskiego zapewnił sobie awans na mistrzostwa świata. Początek starcia z Anglią z 1973 roku o godzinie 20:30. Kolejny mecz Polaków pokażemy w czwartek o 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Reprezentacja A

Przez kolejne dni kanały Łączy Nas Piłka będą retransmitować historyczne spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Na wtorkowy wieczór zaplanowaliśmy mecz, w którym zespół prowadzony przez trenera Adama Nawałkę był o krok od awansu do półfinału mistrzostw Europy. Początek starcia z Portugalią z 2016 roku o godzinie 20:50. Kolejny mecz Polaków pokażemy w środę o 18:00. Serdecznie zapraszamy!

Reprezentacja A

Od kilku dni na Łączy Nas Piłka retransmitujemy historyczne mecze reprezentacji Polski. Dzisiaj na rozkładzie mamy dwa kolejne spotkania! Pierwszym z nich będzie konfrontacja zespołu prowadzonego przez Adama Nawałkę ze Szwajcarią na mistrzostwach Europy we Francji. O awansie zadecydowały żelazne nerwy i rzuty karne, które dały biało-czerwonym ćwierćfinał. Z retransmisją startujemy o godzinie 18:00. Bądźcie z nami!

Reprezentacja A

Choć to z Sevillą FC Grzegorz Krychowiak święcił największe triumfy i spędził tam kluczowy okres swojej kariery, gdzie prezentował równą, a nade wszystko wysoką formę, to w Łokomotiwie Moskwa ma najlepsze liczby. W klubie ze stolicy Rosji wyrósł na lidera i pokazał swoje inne oblicze – skutecznego egzekutora. W meczu z FK Rostów, w którym spisał się świetnie, dał tego najlepszy wyraz.

Reprezentacja A

Pandemia koronawirusa paraliżuje świat sportu. Szczególnie poważna sytuacja panuje we Włoszech, gdzie już zarejestrowano ponad 20 tysięcy zakażeń. Wśród chorych nie brakuje piłkarzy. Pozytywny wynik testu na COVID-19 miał Bartosz Bereszyński. – Na szczęście teraz czuje się już dobrze, objawy mu przeszły, jest w dobrej formie – relacjonuje Łączy Nas Piłka Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski. We wtorek badania przejdzie z kolei Wojciech Szczęsny i jego koledzy z Juventusu FC.

Reprezentacja A

Koronawirus sparaliżował rozgrywki w Europie, ucierpieli także piłkarze, którzy mimo zachowania odpowiednich środków ostrożności, niestety zarazili się chorobą. Dlatego bardzo ważne jest, by dobie zarazy stosować się do zaleceń i na czas pandemii pozostać w domach. Apelują o to także nasi reprezentanci, którzy proszą kibiców o odpowiedzialność. Futbol i wszystkie inne dyscypliny sportowe schodzą teraz na drugi plan, bo najważniejsze jest zdrowie nas wszystkich.

Reprezentacja A

Po dużym osiągnięciu na Igrzyskach Olimpijskich, na których biało-czerwoni wywalczyli złoty medal, zespół prowadzony przez trenera Kazimierza Górskiego ponownie zawitał w Republice Federalnej Niemiec. Reprezentacja Polski trafiła na piłkarskie salony, znalazła się w elicie światowego futbolu. Boleśnie przekonali się o tym m.in. Anglicy, których Polacy pozbawili marzeń o awansie na mistrzostwa świata. Nasz zespół na mundialu w 1974 roku dotarł do meczu o trzecie miejsce, którego retransmisję pokażemy na naszych kanałach o godzinie 20:30.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności