Reprezentacja A

Arkadiusz Milik miał na początku sezonu problemy zdrowotne, przez co grał bardzo mało, nie strzelił jeszcze gola, jednak w wyjazdowym meczu z Genk (dziś, godz. 18:55, transmisja w Polsat Sport Premium 1) ma pojawić się w wyjściowym składzie. Trener Napoli Carlo Ancelotti szuka optymalnego ustawienia linii ataku, stąd przeciwko Belgom zamierza dać szansę napastnikowi z Polski. Możliwe, że na ławce rezerwowych rozpocznie Piotr Zieliński.

Reprezentacja A

Karol Linetty na wtorkowym treningu UC Sampdorii doznał urazu mięśnia przywodziciela, który wykluczy go z najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski i meczów kwalifikacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą (10 października, 20:45, Ryga) oraz Macedonią Północną (13 października, 20:45, Warszawa). W miejsce 24-letniego pomocnika selekcjoner Jerzy Brzęczek powołał dodatkowo Dominika Furmana z Wisły Płock.

Reprezentacja A

Bayern Monachium w Londynie miał problemy, Manuel Neuer musiał się napracować i raz wyciągnąć piłkę z siatki, ale im dłużej trwało spotkanie, tym więcej do powiedzenia miał mistrz Niemiec. A gdy zespół Roberta Lewandowskiego wchodzi na najwyższe obroty, to i Polak ma swoich okazje, których w tym sezonie nie marnuje, a Bayern potrafi nokautować. W Londynie skończyło się na wyniku 7:2 dla gości.

Reprezentacja A

Dawid Kownacki doznał urazu mięśnia przywodziciela, który wykluczy go z najbliższego zgrupowania reprezentacji Polski i meczów kwalifikacji mistrzostw Europy 2020 z Łotwą (10 października, 20:45, Ryga) oraz Macedonią Północną (13 października, 20:45, Warszawa). W miejsce napastnika Fortuny Duesseldorf nie zostanie dodatkowo powołany żaden zawodnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności